Liou Hu koploper bij Oppositie junioren Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo huldigt kampioenen Veel diploma's zwembad Loos SPORT 17 Terriërs meisjes D2 ongeslagen winterkampioen UITSLAGEN UITKIJKPOST 9 DECEMBER 2015 Senne, Ward, Job en Koen: kampioenen! Aangeleverde foto REGIO - Afgelopen week zijn maar liefst drie teams van Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo kampioen geworden gedurende de najaarscompetitie 2015. Het vlaggenschip bij de senioren had afgelopen vrijdag genoeg aan twee punten voor de eerste plaats in de derde klasse. Na een indruk wekkende 8-2 zege ontving zij de bloemen en felicitaties van de num mer twee uit de poule. Bijzondere vermelding is hier voor Henk-Jan den Ouden die al zijn 26 wedstrij den in winst wist om te zetten. Bij de jeugd van de tafeltennisclub zat vrijdag iedereen heerlijk aan de taart en werden de medailles op de club uitgereikt. Het vierde team van Limmen-Heiloo werd vertegen woordigd door Senne Schoeber, Ward Beentjes, Stan van Baarsen, Amber van Zilt, Job Stolte en Koen Kloosterman. Het derde kampioenschap is behaald door het eerste team bedrijfscompetitie van Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo. De teams die kampioen zijn geworden gaan volgend seizoen de prachtige uitdaging aan in een hoge- re klasse. Op nationaal niveau speel de jeugdspeelster Sanne Briefjes zondag 6 december in Almere in de kwartfinale jeugdmeerkampen. Als 2e geplaatst in een groep van zes kadettenmeisjes plaatste ze zich met verve voor de halve finale jeugdmeerkampen die in februari 2016 wordt gehouden. Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo gaat de komende weken nog door met trainen op de maandag en vrijdag; kom gerust een keer geheel vrijblijvend meetrainen. Op de web site www.tafeltennisiimmen.nl kun je de trainingsuren vinden. HEILOO - Bij Oppositie is het jeugdseizoen in volle gang. Na het schoolschaaktoernooi op 19 november waren er vorige week vrijdag weer veel kinderen naar De Strandwal op het GGZ- terrein gekomen voor schaakles; de eerste keren zijn dat proef lessen. Meester Aart van den Brink, met veel ervaring als docent van de allerjongsten, was onder de indruk hoe goed sommigen al konden schaken. Het laatste kwartier van de schaaklessen is er een heuse competitie, waaraan nu 25 kinde ren meedoen. Liou Hu won een heel spannende partij van Laura de Jong en staat bovenaan met 7 punten. Bij de senioren behaalde Fred Smith een daverende overwinning op Luca Gandossi, die daardoor enke le plaatsen op de ranglijst moest prijsgeven. Theo Suurhoff wist te winnen van de zeer geroutineerde Harry de Jager; Theo heeft nu een mooie score van 3 uit 6. Voor de bondscompetitie ging het eerste zestal van Oppositie op HEILOO - De afgelopen weken kon er voor veel verschillende diploma's afgezwommen worden bij zwembad Loos. Zaterdag 21 november waren als eerste de leerlingen voor de snorkeldiploma's van de NOB aan de beurt in zwembad De Beeck in Bergen, de week erop gevolgd door de techniek- en overlevings- diploma's Zwaardvis en Dolfijn. Vervolgens sloten de leerlingen voor het A-, B- en C-diploma het afzwemfeest af. Alle leerlingen heb ben de verplichte vaardigheden en banen netjes uitgevoerd en zijn ver diend met een mooi diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Yenthe de Boer, Kick Bonte, Kami Dekker, Yusnawati, Keano Gouda, Phoenix Hosmus, Fiona Kapteijn, Nancy Keuning, Charlie van den Kommer, Marie- Juliette Niet de Vara, Daisy Slaats, Friso Wijnia. Diploma B: Lotte Berghuis, Jae-Sun Blokker, Thomas Daniels, Yiannis van Dasselaar, Ruby Eijlander, Marijn van Haaren, Abeda Hanbali, Renee Kaandorp, Hieke bezoek bij MSC 2 in Den Helder. De Heilooërs wonnen met 4-2, maar erg makkelijk ging het niet. Wel staat Oppositie nu met 6 uit 3 fier boven aan in de poule. Simon Smit won een wat moeizame partij dankzij een mooie vrijpion. Aan het tweede bord haalde Kees Jongkind het volle punt binnen na kwaliteitswinst. Cor van Etten trof een tegenstander die heel bedreven bleek in de Franse opening; met een schwindel in het verre middenspel kon Cor nog net vluchten in remise door herhaling van zetten. Peter Folkertsma raakte een stuk kwijt en aanvaardde direct de consequentie. Jan Jonkheer wist aan bord 6 te winnen in een par tij waarin van twee kanten werd aangevallen. Jan kreeg in de finale een gratis loper aangeboden maar taxeerde dat die giftig was. Zijn stel ling bevatte al voldoende plussen om een paar zetten later het punt bij te schrijven. Aangezien toen de buit binnen was en er nog een lange terugreis wachtte, bood André van der Ark remise aan in een niet helemaal dui delijke stelling. van de Kamer, Luca Koopman, Riley Kos, Nils Kuitenbrouwer, Charlotte Levering, Thomas Mc Farland, Jip van der Meer, Thijs Olyrhook Molenaar, Mike Peperkamp, Sophie Steeman, Kim Vader, Tim Vermorken, Kyle de Weerd, Dorus Zonderhuis. Diploma C: Bart Heemskerk, Kaya Kolkmeijer, Ivana Kragtwijk, Elise Stam. Zwaardvis Brons: Isa Beers, Marcos de Niet, Lisa Schaefer. Zwaardvis Zilver: Dunya van Elk. Zwaardvis Goud: Niels Dekker. Dolfijn Zilver: Rianna Venema, Dijon Roszbach. Dolfijn Goud: Maud Lambriks. Dolfijn Diamant: Dominique Crum, Jelle Venema, Lynn Jonker, Romy Jonker, Sanne van Zelst, Lotte Wilkens. NOB-diploma A: Robert Borst, Anna Borst, Lianne Dekker, Niels Dekker, Duncan van Elk, Dunya van Elk, Tjitske Koppes, Joris Ligthart, Sarah Ligthart, Maartje Nat. HEILOO - O.l.v coach Wick van Aken laten deze meisjes bijzonder samenspel en veel enthousiasme zien. Het spel sprankelt. Dolblij zijn ze met deze sportieve prestatie. Het kampioenschap werd door het team feestelijk gevierd. De meisjes worden gesponsord door Eiland de Wild keukens en Chupa Chups. Aangeleverde foto Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdagavondcompetitie. Derde ronde, eerste zitting. A-lijn: 1. Warmenhoven - Weel 60,94; 2. De Bruyckere - Stark 57,88; 3. Couzijn - Plas 56,77. B-lijn: 1. Klop - van der Laan 60,42; 2. Molenaar - Reuzenaar 55; 3. Dekker - Geels 54,17. Donderdagavond A-lijn: 1. De Bruyckere - Stark 60,83; 2. Kuijper - van Os 59,17; 3. Hendrikse - Uijl 58,33. B-lijn: 1. fam. Hink 59,58; 2. fam. Leek 58,33; 3. fam. van Hove 57,50. C-lijn: 1. fam. Neefjes 61,25; 2. Visser - Geerlings 59,17; 3. Rutjes - Haanstra 58,75. Sans Atout HEILOO - Uitslagen 2 december dames A-lijn: 1. ds Daudeij - Coebergh en Vecht - Bakker 55,21. B-lijn: 1. ds vd. Vlies - de Nijs 60,94; 2. Hommes - Heusy 60,42. C-lijn: 1. ds Piet - Steur 59,03; 2. Vanwersch - Okhuijzen 55,56. Diplomaregen bij zwembad Loos. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 17