Kerstmarkt Vrienden van Sighet Winter BBQ op het Stationsplein Vraag van politie: wie herkent deze spullen? Geen stal maar een grot V v* INGEZONDEN MEDEDELINGEN Hairstudio Digna Kerstbomenhandel Groot-Jonker House of Yarn Wol Lifestyle 1 jaar UITKIJKPOST 9 DECEMBER 2015 HEILOO - Ons team bestaat uit topstylistes Sonja, Hiljo en Digna én juni orkapper Nina. Naast onze knipwerkzaamheden zijn wij gespecialiseerd in dunner wordend haar en hoofdhuidproblemen. Haar- en huidanalyse: om de huid beter te kunnen bekijken maken wij gebruik van een scoop, die maar liefst 200 keer vergroot. Zo kunnen wij het probleem goed analyseren én kunnen wij u een passend advies geven. Nieuw: ons assortiment hebben wij uitgebreid met de nieuwe DIVA-kleuren, modetinten met 100% grijsdek king! Wij staan voor u klaar! Dinsdag 22 december hebben wij een extra koopavond voor u ingelast. Ook staan wij 2 weken voor de kerst met extra personeel om de kerstdrukte op te vangen. Afspraak maken? Kom gezellig langs bij Hairstudio Digna, Kennemerstraatweg 211 te Heiloo. Even bellen (072-5325456) of heel eenvoudig via onze website www.hairstudiodigna.nl. Tot snel en anders wensen wij u alvast heel fijne kerstdagen en een heel gezond en gezellig 2016! HEILOO - Komt u ook dit jaar weer naar de hoek Kapellaan/ Kennemerstraatweg Al meer dan 25 jaar het vertrouwde adres voor de mooiste kerstbomen van Heiloo/Limmen en omstreken. U vindt hier de allermooiste kerstbomen met en zonder kluit, vanaf 50 cm tot ruim 4 meter; er is keuze uit Nordmannen, blauwsparren, Nobilis en ouderwetse groene dennen en de Picea Omorika. Alleen de allerbeste kwaliteit voor een scherpe prijs, die voor het vierde jaar op rij weer onveranderd is! Onze service: uw boom wordt gratis ingepakt; stam op maat afzagen; leveren en monteren van houten kruis; ruime parkeergelegenheid; ook 's avonds open. Wij nemen de tijd om samen met u de mooiste boom te kiezen. En ook nu weer voor alle kinderen een presentje. Alle dagen open van 09:00 tot 20:00. Tot ziens op de hoek Kapellaan/Kennemerstraatweg! HEILOO - House of Yarn Wol Lifestyle bestaat 1 jaar. Begonnen in 2010 als webwinkel, met o.a. handgeverfde wol en exclusieve garens geïmpor teerd uit diverse landen, kunt u nu ook terecht voor hulp bij uw projecten en iedere week is er een een gezellige brei- en haakclub. Om dit te vieren is er op zaterdag 12 december een speciale dag, met een echte espressobar waar je de lekkerste espresso, cappuccino en thee kunt bestellen, natuur lijk met wat lekkers erbij. Gedurende de hele dag is er breispreekuur en kunt u vragen stellen en hulp krijgen van brei- en haakdeskundigen. Waar u de wol gekocht heeft is niet van belang, kom langs en vraag! Vanaf 16.00 uur kunt u genieten van een overheerlijke winterse barbecue. De BBQ wordt verzorgd door diverse horecabedrijven van het Stationscentrum en wordt gehouden op het Stationsplein. Daarnaast zijn de winkels tot laat in de avond open. U bent vanaf 10.00 uur van harte welkom om gezellig te komen winkelen en inspiratie op te doen onder het genot van al het lek kers. Locatie: Stationsweg 89-A1 Heiloo 072-7600240 (pal naast het station, 2 uur gratis parkeren met blauwe schijf vlak bij de winkel). In de weekenden 11/12/13 en 18/19/20 december houdt Stichting Vrienden van Sighet een kerstmarkt. Dit alles in samenwerking met de GGZ, in de kassen van Kwekerij De Buitenkans op het land goed van Willibrord, Bullaan 2 Heiloo tegenover de Brandweerkazerne. De ope ningstijden zijn alle dagen van 10.00 tot 17.00 uur. Er zijn leuke kramen met voor ieder wat wils, zoals woon- en tuin- decoratie, kerstbomen, kerststuk jes, sieraden, kerstartikelen, houten speelgoed en mooie broodplanken, teveel om op te noemen. De entree voor de markt is gratis. Dat geldt ook voor een optreden van een Roemeense dans- en muziek groep in de Trog; hiervoor is echter een vrijwillige bijdrage welkom. Het optreden vindt plaats op zaterdag 12 december en zondag 13 december vanaf 11.30 uur, elk uur. Het laatste optreden is om 16.30 uur. Er zal een collectebus staan. Voor de kinderen is er in beide weekenden een kartbaan, een sui- kerspinkraam en een springkussen, sommige dingen tegen betaling. Verder kunt u heerlijke poffertjes kopen of broodje beenham, broodje Duitse braadworst of de befaamde gerookte paling en makreel van Smokey John. Er wordt een loterij met mooie prijzen georganiseerd, gesponsord door onder andere plaatselijke win keliers. Loten kosten 2,50. Prijzen zijn o.a. een dinerbon voor 2 perso nen bij restaurant Wildschut, gratis 4 uur tuinonderhoud verzorgd door mensen van de groenvoorziening van de GGZ, een high-tea-bon voor 2 personen bij de Trog of Mediaan, 3 cadeaubonnen voor een etentje bij Wereldwijd, een oldtimer-rit met koffie en iets lekkers daarna, verzorgd door autobedrijf Van der Steen Heiloo, een kerststuk, kerst boom af te halen bij Kwekerij de Buitenkans, en enkele kleinere prij zen. Het tweede weekend wordt er een Giant-fiets ter waarde van 499,00 uit alle verkochte loten getrokken. Zeker de moeite waard om een lot te kopen dus! Het eerste weekend, op vrijdag 11 en zaterdag 12 december, wordt er door een groep schoolkinderen het groot ste kerststuk van Noord-Holland gemaakt. Op zondag 13 december wordt dit kerststuk om 14.00 uur onthuld. Er zal 18/19 en 20 decem ber een levende kerststal zijn en natuurlijk is de kerstman aanwezig. De opbrengst van de markt, de loterij en de collectebus is bestemd voor de renovatie van de psychiatri sche afdeling in de plaats Sighet. HEILOO - Zaterdag 12 december een nieuw evenement in Heiloo: de Winter BBQ. De plaatselijke horecabedrij ven in het Stationsgebied (Tumi, Wildschut, Plaza Cinco, Il Corso Queens Café de Wit) hebben de handen ineen geslagen en zijn met veel enthousiasme aan dit evene ment begonnen. U kunt genieten van verschillende streetfoodgerechtjes van de warm gloeiende Green Egg. Maar dat is nog niet alles, want er klinkt volop (kerst)muziek en er zijn uiteenlo pende hapjes en drankjes. Voor de kids zijn er gratis marshmallows, kortom: veel gezelligheid. De Winter BBQ begint om 16.00 uur en het duurt tot 23.00 uur. Toegang is helemaal gratis. Tussen het eten en drinken door kunt u ook even kerstinkopen doen, want de winkels zijn tot laat open. HEILOO - Op zaterdag 28 november 2015 werd op de krui sing Dokterslaan/Van der Feen de Lilleweg te Heiloo een aan tal goederen aangetroffen: twee schilderijtjes, een oude foto, een digitale klok en een West- Friese spreukenkalender 2015. Deze goederen zijn vermoedelijk achtergelaten bij een verhuizing/ leeghalen van een woning, of moge lijk afkomstig van diefstal. Gaarne zou de politie contact willen hebben met de eigenaar van deze spullen. De goederen staan in het politie systeem geregistreerd onder num mer 2015284454. U kunt bellen met 0900-8844. Wie o wie herkent deze spullen? Aangeleverde foto HEILOO - Bij Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo wordt in ont moetingscentrum Het Oesdom deze dagen de fraaie kerstgrot weer opgebouwd. De prach tige beelden van ongeveer 75 cm. hoog zijn afkomstig uit de Oekraïne. Er is opnieuw bewust geko zen voor een grot en niet voor een stal, omdat, zoals de rector van de Bedevaartplaats Nars Beemster aan geeft Jezus naar alle waarschijnlijk heid ook echt geboren is in een grot die als stal werd gebruikt. Dit kun nen we met een aan zekerheid gren zende waarschijnlijkheid aanne men, omdat er een oud geschrift in onze Kerk bewaard is gebleven van een zekere 'Origines' (185-235), ver dediger Christelijk geloof, die in zijn dagen schreef: 'In Bethlehem wordt de grot getoond waar Hij geboren is en in de grot de kribbe waar Hij in doeken werd gewikkeld. Iedereen is van harte uitgeno digd om de kerstgrot te komen bezichtigen. Daartoe is Oesdom in de komende weken niet alleen op zondag, maar dagelijks geopend van dinsdag 15 tot en met woensdag 23 december en tweede kerstdag, zaterdag 26 december. De koffie staat klaar. Nieuw winterevenement: de Winter BBQ Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7