Heiloo contact HEI LOO Nieuwjaarsreceptie op 4 januari GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Bouwen en wonen Afval en milieu Openingstijden Volg ons op Heeft u vragen? Bel meteen!! Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Hoogeweg, naast nr. 1, zaaknum mer 15 12776, bouwen woning en aanleggen uitrit, ontvangen: 9 december 2015 - E.J. Potgieterweg 36, zaaknummer 15 12774, vergroten woning, ontvangen: 9 december 2015 Ontwerpbestemmingsplan Heerenweg 246 Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 17 december voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ter inzage ligt: het ontwerpbestemmingsplan Heerenweg 246 te Heiloo. Doel van het ontwerpbestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van drie vrij staande woningen op het perceel Heerenweg 246 te Heiloo. Inhoud van het ontwerpbestem mingsplan Voorgesteld wordt om op het perceel van de voormalige bloemenshop bin nen de bestemming Gemengd drie vrij staande woningen mogelijk te maken. Het betreft de bouw van drie typische Heilooër punthuizen vrijstaand met een zadeldak licht gedraaid ten opzichte van de Heerenweg en eventueel met een erker op de begane grond. Uitgangspunt daarbij is twee parkeer plaatsen op eigen terrein en een goede bereikbaarheid van de voordeur. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 17 december 2015 tot en met woensdag 27 januari 2016 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis; - i n de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - online op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl/ (NL. IMRO.0399.BPHeerenweg246-0301) als pdf-bestand op de gemeentelijke website www.heiloo.nl/buurt bij ruim telijke ordening onder bestemmings plannen. Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan - bij voor keur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke ziens wijze richt u aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onder werp: Zienswijze ontwerpbestemmings plan Heerenweg 246 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 99. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het ontwerpbestemmingsplan of de procedure kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 99. Hogere geluidswaarde Heerenweg 246 Ontwerpbesluit tot vaststelling hogere geluidswaarden vanwege railver- keerslawaai van de spoorlijn Alkmaar - Uitgeest ten behoeve van het ont- werpbestemmingsplan Heerenweg 246 (teneinde de bouw van drie woningen mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere geluidswaarde vanwege railverkeerslawaai (68 dB) vast te stellen ten behoeve van drie geprojec teerde woningen aan de Heerenweg 246 in het gelijknamige ontwerpbe- stemmingsplan. Ter inzage U kunt het ontwerpbesluit vanaf donderdag 17 december 2015 tot en met woensdag 27 januari 2016 inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeente huis, en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ont werpbesluit kunt u ook inzien op de website van de gemeente www.heiloo. nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbesluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbesluit hogere geluidswaarden ontwerpbestemmingsplan 'Heerenweg 246'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 99. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbesluit de zienswijze betrekking heeft. Anterieure overeenkomsten Zuiderloo Burgemeester en wethouders van Heiloo maken ter voldoening aan arti kel 6.2.12 Besluit ruimtelijke ordening bekend dat op 4 december 2015 twee anterieure overeenkomsten ingevolge artikel 6.24 van de Wet ruimtelijke ordening zijn gesloten. Een anterieure overeenkomst wordt gesloten met de grondeigenaar binnen een ontwikkel- locatie. Hierin worden afspraken gemaakt over opstalontwikkeling, planologie, openbare ruimte en financiën. Een overeenkomst is gesloten met N.J. Hoebe Beleggingen B.V. Deze ante rieure overeenkomst heeft betrekking een perceel binnen Zuiderloo, gelegen achter Kennemerstraatweg 345. Op het perceel wordt de bouw van 17 woningen toegestaan. De gemeente verwerft de (toekomstige) openbare ruimte, nadat deze door de ontwikke laar is ingericht. De tweede overeenkomst is gesloten met H.P.M. Veldt. Deze anterieure overeenkomst heeft betrekking een perceel binnen Zuiderloo, gelegen aan de Spanjaardslaan. Op het per ceel wordt de bouw van 21 woningen toegestaan, waarvan twee woningen direct ontsluiten via de Spanjaardslaan. De gemeente verwerft de (toekomsti ge) openbare ruimte, waaronder begre pen gedeelten van de Spanjaardslaan en van de hoofdontsluiting. Ter inzage Een beschrijving van de zakelijke inhoud van de anterieure overeen komsten ligt vanaf 17 december 2015 gedurende zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis van Heiloo. Tegen de overeenkomsten kunnen geen zienswijzen of bezwaren worden ingediend. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Groen van de afdeling Grondzaken, telefoonnum mer 072 535 67 84. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Meldingen Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen. Activiteitenbesluit milieubeheer - C.J. Berger, Kanaalweg 23 (1851 LR) te Heiloo, veranderen van melk- rundveebedrijf met werktuigenopslag Sportcentrum Heiloo, Nijverheidsweg 25 (1851 NW) te Heiloo, oprichten van sportcentrum In het besluit zijn voorschriften gesteld waaraan de bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij con troleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord Holland Noord (RUD NHN), telefoon nummer 088 102 130 00. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur De gemeente Heiloo organiseert een nieuwjaarsreceptie op maandag 4 januari van 19.30 tot 21.00 uur in de Witte Kerk (Heerenweg 32). U bent van harte welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13