RTV-NH bij Foresters tijdens AZ-debuut Thomas Ouwejan Niets op af te dingen zege Verdonk junior Flashing Heiloo JU22 met lege handen uit Delft Geslaagde karate- examens bij dojo 't Loo De Foresters MD3 ongeslagen kampioen A kiiUW KORTOM Darttoernooi Oosthonk Heilooër Bridge Club Midwinterduinloop: recordaantal deelnemers HEILOO - De Foresters-kantine zit donderdagavond vol en iedereen is aan het scherm gekluisterd. Thomas Ouwejan, die sinds 2013 bij AZ speelt en zijn voetbalcarrière is begon nen bij De Foresters, start in de basis op bezoek bij Athletic de Bilbao. Trainer John van den Brom laat het negentienjarige jeugdproduct van de Alkmaarders als linksback debuteren in het Europa League duel. RTV-NH Sport is van de partij in de kantine van De Foresters en interviewt zijn oud-teamgenoten over Thomas. Ouwejan is de eer ste ploeggenoot die debuteert bij AZ. Met dank aan trainer Paul Farenhorst hebben de jongens zich goed kunnen ontwikkelen. En nu dan Thomas bij AZ: "We zijn heel erg trots op Thomas. Dat hij erbij mag staan is enorm mooi". RTV-NH Sport interviewt oud-teamgenoten over Thomas. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee heeft afgelopen donderdagavond op een verdienstelijke manier de overwinning gepakt in de weke lijkse strijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. Na aanvang op Sportcomplex De Cloppenburgh leek Wilfred Knegt (Uitgeest) al direct de touwtjes ste vig in handen te hebben doordat hij meteen een respectabel gaatje wist te slaan op zijn concurrenten. De van achter gestarte Henk Verdonk junior had zich in het wiel genes teld van tempobeul Henk Louwe uit Alkmaar, erop vertrouwend dat Louwe de voorsprong van Knegt niet al te groot zou laten worden. Dit koersinzicht van Verdonk junior werd bewaarheid en vervolgens kon hij een bruggetje slaan naar leider Knegt. Nadat de samensmel ting tot stand was gebracht, maakte Verdonk junior de volgende sprong alleen de ruimte in. Na dit moment leken alle kaarten geschud voor de bezetting van het podium. Plek één was buiten kijf voor Henk Verdonk junior. Om de plaatsen twee en drie werd fel gevochten tussen Wilfred Knegt, Henk Louwe en de zoals gebruikelijk sterk opstomen- de Henk Jan Verdonk senior uit Egmond aan den Hoef. De onderlin ge afstand tussen de drie kempha nen bedroeg in de laatste ronde niet meer dan vijfentwintig meter, maar minder werd deze ook niet. Uitslag: 1. Henk Verdonk junior, Egmond aan Zee 2. Wilfred Knegt, Uitgeest 3. Henk Louwe, Alkmaar HEILOO - Zaterdag 19 december organiseert het Oosthonk tra ditiegetrouw voor de Kerst een dart-koppeltoernooi. Deelname 5,- per persoon, ofwel 10,- per koppel. Er zijn uiteraard mooie prijzen en rankingpunten. Aanvang 20.00 uur. De deur gaat een uurtje eerder al open om de gelegenheid te geven nog even te oefenen. Het Oosthonk vind u aan de Oostkanter nummer 14 te Heiloo. Info op de website of via 0633747770/0646331274. HEILOO - Donderdag 17 december wordt in de grote zaal van De Strandwal op het Willibrordusterrein de traditione le kerstdrive gehouden. Aanvang 19.30 uur. De 100 deelnemende bridgers spelen om fraaie prijzen. Uitslagen donderdagavondcom petitie: A-lijn: 1. Schreiber-Witting 65,42; 2. Coebergh-Bes 59,58; 3. Plas-Schoute 58,75. B-lijn: 1. Van Lochem-Boukens 65; 2. Floris-Wijnbeek 55,83; 3. fam.Hink 54,17. C-]ijn: 1.Bakker-Oostermeyer 66,42; 2. Visser-Geerlings 57,39; 3. Van der Noord-Rotteveel 56,92. Uitslagen dinsdagavondcompe titie: A-lijn: 1. De Bruyckere-Stark 64,06; 2. Coebergh-Plas 61,46; 3. Kos-Staphorsius 59,38. B-lijn: 1.Lodder-Schaaper 66,88; 2. fam. Brouwer 58,33; 3. Hentzen-Grooteman/Klop- v.d.Laan 50,52. website www.u f-tlclj kpost. REGIO - De Midwinterduinloop, afgelopen zaterdag, was een doorslaand succes voor de organisator, de trimloopcommissie van Le Champion. Een recordaantal deelnemers van op de kop af 1001 werd beloond met perfect loopweer. Foto: Frits van Eck HEILOO - Het JU22 team van Flashing Heiloo heeft afgelopen zaterdag een teleurstellende nederlaag geleden. In de uitwed strijd tegen DAS in de Delftse sporthal Brasserskade werd het 64-43. De 'donkere dagen voor Kerst' waren hier figuurlijk helemaal van toepassing. Zonder pit en ongecon centreerd spelend kreeg DAS van Flashing een vervroegd kerstca deau. Enige lichtpuntje was het spel van Max van Rixel. Hij onttrok zich aan de malaise en haalde een ruime voldoende. In het eerste kwart ging het nog redelijk; Heiloo wist deze te winnen met 12-9. Daarna zakte het team van Paul Aris ver weg. Zonder enige overtuiging en steeds slordi ger spelend werd al snel duidelijk dat Flashing met lege handen naar Heiloo zou terugreizen. Ondanks time-outs en wisseling van verde- diging kreeg coach Aris zijn team niet meer aan de praat. Via 36-22 bij rust werd het derde kwart het 'don kerste' van allemaal (21-8) en werd toen al uitgekeken naar het eind van de wedstrijd. Dat kwam bij 64-43. Scores: Max van Rixel 7-2(9), Jeroen Aris 5-2 (7), Rhino Beets 2-5(7), Max Knegt, Jeffrey Klerk en Robbert de Ruiter allen 2-4 (6) en Stephan Hoogland 2-0 (2). Komende zaterdag speelt JU22 thuis tegen het sterke BV Squirrels uit Berkel en Rodenrijs. Aanvang: 13.15 uur in sporthal Het Vennewater. Het betekent tevens de laatste wedstrijd voor de win sterstop. Zaterdag 9 januari start Flashing met het tweede deel van het seizoen. Dan wederom een thuiswedstrijd, en wel tegen DBV Rowic uit Dordrecht. Deze wed strijd begint om 18.30 uur, ook in sporthal Het Vennewater. HEILOO - Al ruim anderhalf jaar spelen de meiden van Foresters MD3 in min of meer dezelfde samenstelling en dit betaalde zich afgelopen zaterdag uit in mooi voetbal en het derde kampioen schap op rij. Onder v.l.n.r.: Maureen Dekker, Amber Kaandorp, Dinte Leek, Annouk Kuijper, Lisa Warmenhoven. Boven v.l.n.r.: Coach Mark Kaandorp, Luna Klaasse, Celeste van den Hoogen, Susanne Smit, Emily Mayer, Lois Mair en coach Dennis Smit. Aangeleverde foto HEILOO - Na veel trainen en goede inzet hebben 11 jeugdle den en 7 volwassenen afgelopen zondag bij dojo 't Loo hun exa men afgelegd. Onder een behoorlijke belangstel ling van ouders en opa's en oma's werden de geleerde vaardigheden getoond. Het enthousiasme won het gelukkig in alle gevallen van de zenuwen en de examinatoren waren blij verrast met wat ze zagen. Hoofddocent Jerry Visser sprak zijn trots uit over de prestaties van 'zijn' karateka's. Het karate zit duidelijk in de lift bij dojo 't Loo en het is de bedoeling om wat vaker mee te gaan doen aan een toernooi om de karatevaardig- heden naar een nog hoger niveau te brengen. De jongste examenkandidaat Lucy ontvangt haar graduatie uit handen van Jerry Visser. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21