GTH-turnsters presteren super Nu bij Zonneveld Optiek een oogmeting cadeau' SPORT optiek Damclub Heiloo wint van Akersloot HSV MEi kampioen Welkome gift SVOH voor Sans Atout ...en nog meer extra voordeel: Bij multifocale glazen een upgrade naar een klasse hoger cadeau (voordeel tot 120,-) Officeglazen (beeldschermbril) van 324,- voor 274,- (voordeel v.a. 50,-) Bij Unifocale glazen een upgrade naar extra dunne glazen cadeau (voordeel v.a. 39,-) I-Scription voor een beter nachtzicht cadeau (voordeel t.w.v. €64,-) Uw zorgvergoeding wordt door ons voor u geregeld. We make it visible ZEISS Stationsplein 24, 1851 LN Heiloo Tel. (072) 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl UITKIJKPOST 16 DECEMBER 2015 HEILOO - Zondag turnden der tien turnsters de eerste voor wedstrijd in de D1 en vierde divisie. In de eerste wedstrijd kwamen de drie instappers in actie. Op het eerste toestel sprong liet Britt een mooie handstandplat en salto zien; 13.875. Het tweede toe stel was brug; hier turnde Floortje een superoefening, wat haar het hoogste cijfer opleverde; 15.5! De wedstrijd werd vervolgd op balk en vloer. Op vloer behaalde Fira een 13.2 voor een mooie oefening. Tegelijkertijd turnde jeugdturn- ster Nicole op de andere baan haar wedstrijd. Zij draaide een superwed strijd met onder andere het hoogste cijfer op vloer: 14.6. In de tweede wedstrijd turnden de pupillen en junioren; de pupil len draaien een goede wedstrijd. Op sprong behaalde pupil Sara het hoogste cijfer van de wedstrijd met twee strakke sprongen; Pien was sterk aan brug en behaalde dan ook een 13.65. Op baan twee liet Milenka twee prima sprongen zien: 11.3. Brechtje toonde een schitte rende vloeroefening:11.9! De wedstrijddag werd afgeslo ten door de pupillen-2 turnsters. Zij begonnen de wedstrijd op sprong. Zowel Nova als Noa sprong een mooie overslag en goede salto. Zij behaalden respectievelijk 13.375 en 13.45. Aan het tweede toestel brug turnde Esmée een strakke oefening. De wedstrijd werd ver volgd op balk. Sophie turnde een stabiele en nette oefening: 13.7. Op vloer werd de wedstrijd afge sloten door de meisjes. Elise knalde en turnde een keurige oefe ning: 13.2. In het eindklassement was de vijfde prijs voor Sophie, de vierde prijs voor Fira, brons voor Esmée en goud voor Nicole. www.gth-heiloo.nl HEILOO/AKERSLOOT - In de tweede ronde van de Kennemerdamkring namen de dammers het afgelopen week op tegen De Broeikas uit Akersloot. De thuisspelende ploeg won uiteindelijk met 13-7, al zag het daar in het begin niet naar uit. Aanvankelijk was het een gelijkopgaande wedstrijd. De laatste partijen van Bert van Leijden, Frans Schouten en André Valkering zorgden uiteindelijk voor het verschil. Bert won met enig fortuin van Arno Lubbes, die een remisevariant over het hoofd zag. Frans Schouten speelde remise en André Valkering won de laatste partij van de avond. De score: 1. R. Boulonois - W. Broersen 3-0 2. A. Valkering - G. J. Zonneveld 3-0 3. F. Schouten - M. Twaalfhoven 1-1 4. S. Droog-L. Ridder 0-3 5. B. v Leijden - A. Lubbes 3-0 6. G. Kiewitt - O. Wever 1-1 7. G. Jansen - P. de Bruin 1-1 8. M. Houtenbos- P. v. Diepen 1-1 HEILOO - Lynn, Aimée, Emma, Isabelle, Lianne, Niene, Noémi, Sara, Sofie en Zoë hebben alle 11 de wedstrijden gewonnen met een doelsaldo van 72 doelpunten voor en 0 tegen! Dus terecht kampioen geworden. Na de laatste wedstrijd op de foto met de sponsor Oranjebal en natuurlijk ontbraken de medailles en (kin- der)champagne niet. Ook kregen de meiden een welverdiende bonus in (chocolade)munten uitbetaald. De coaches Peter en Emiel bedanken de meiden, sponsor en ouders voor deze mooie prestatie. Aangeleverde foto De meiden van GTH: dik in de prijzen. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft haar aanvraag voor financiële steun aan Stichting Vrienden van het Ouderenwerk Heiloo (SVOH) gehonoreerd gekregen. Vorige week maandag, voorafgaande aan de competitie avond, overhandigde SVOH-voorzitter Gusta Becker-Beets symbolisch een bedrag van 1500,00 aan Gerrit van der Klis, voorzitter van de bridgeclub. Al ruim negen jaar spaart de club voor de aanschaf van nieuwe bridgema- tes, elektronische kastjes die de uitslag na afloop direct uitprinten. Door deze geweldige donatie kan waarschijn lijk volgend jaar al tot de aanschaf worden overgegaan, aldus de heer Van der Klis. SVOH genereert haar inkom sten door de maandelijkse verkoop van tweedehands boeken in Het Trefpunt. Regelmatig zegt deze boekenclub financiële steun toe aan instellingen of verenigingen die zich inzetten voor ouderen in Heiloo. Aangeleverde foto Zonneveld t SWjjeWf orqffieW' Offiröefco!' 0ri-üekt"i Oqffieto'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 25