Beestenboetje (tijdelijk) dicht voor bezoekers Win uw eigen boodschappenkarretje Bezorger worden van deze krant? INGEZONDEN BRIEF UNICEF weet zich door u gesteund Kerstsamenzang in de Witte Kerk Beesten boetje (tijdelijk) gesloten Vo°r Publiek Wintercircus Sijm in kerstsferen Kits Oonlie belicht Kinderdagverblijf Plan Oost BSO Ypestein Kinderdagverblijf jfli De Hoefsmid t Wanneer een kind in behoef tige omstandigheden opgroeit, kunnen de gevolgen daarvan levenslang hun sporen trekken. Van een gelukkige jeugd is dan geen sprake, van een wenkende toekomst evenmin. Op talrijke plaatsen op de wereld is de situatie voor duizenden kinderen ronduit rampzalig en afgezien van het leed op persoonlijk niveau, betekent dit een ontwrichting op economisch en bestuurlijk gebied, want voor krachtige leiders heb je gezonde en ontwikkelde mensen nodig. Je zou er moedeloos van worden, ware het niet dat er allerlei gewel dige organisaties en individuele hulpverleners zijn, die zich tot het uiterste inspannen om de nood te lenigen. UNICEF doet wat in haar vermogen ligt om naleving van de kinderrechten te stimuleren. Zij bouwt scholen, geeft voorlichting over gezond eten, leidt medisch personeel op enzovoort. Om hulp te organiseren is geld nodig, veel geld. Het is dan ook met diep gevoelde erkentelijkheid dat ik u namens UNICEF, dus in feite namens talloze kinderen, dank zeg voor de stroom aan statiegeldbon nen die u ook in 2015 weer in het collectebusje bij AH in 't Loo depo neerde! U draagt bij aan de verbe tering van de leefomstandigheden van kinderen die opgroeien in een wereld die in brand staat, een ramp waaraan zij part noch deel hebben. Dank u wel! Dank ook aan de manager, de heer R. Goudt, en zijn behulpzame staf! Joke Luken UNICEF Alkmaar e.o. HEILOO - De jaarlijkse kerst- samenzang, geleid door Gerard Leegwater op het orgel, vindt dit jaar plaats op zondag 20 decem ber om 19.30 uur in de Witte Kerk in Heiloo. Het koor One More Voice uit Heiloo onder leiding van Paul van Venrooy zal zingen en het wordt op de piano begeleid door Saskia Terpstra. Dit koor, dat al 25 jaar bestaat, zal met zijn swingende muziek bijdragen aan een goede kerstsfeer voor jong en oud. Het programma is afwisselend: veel samenzang van bekende kerstliederen, afgewis seld door zang van het koor en lezing van het kerstevangelie. De Witte Kerk is versierd in kerst sfeer; brandende kaarsen maken het compleet. Het kerkgebouw baadt sinds kort in de avonduren in een zee van licht. Na afloop kunt u genieten van een beker warme chocolademelk en een kerstkransje. Wilt u gehaald wor den, neem dan contact op met Fia Brouwer de Koning (tel: 072 533 61 63) of Nita Purmer (tel: 072 504 43 92). Nieuwe besmettelijke konijnenziekte (VHD) in Nederland. Voor alle vrijwilligers die de dieren dagelijks verzorgen, geldt een hygiëneprotocol. Aangeleverde foto HEILOO - Er gaat een nieuwe besmettelijke konijnenziekte (RHD2-virus) door Nederland. Er is nog geen vaccin beschik baar om de konijnen te laten inenten. De vrijwilligersgroep van het Beestenboetje heeft daarom besloten om de kinderboerde- rij tijdelijk te sluiten voor bezoe kers. Voor alle vrijwilligers die de dieren dagelijks verzorgen, geldt een hygiëneprotocol. Het nieuwe virus wordt momenteel landelijk onderzocht. Zo gauw als er meer bekend is en het vaccin ter beschik king komt, gaat het Beestenboetje weer open. Voor meer informatie: www.beestenboetje.nl HEILOO - Circus Sijm bestaat dit jaar 15 jaar en sluit haar jubileumtournee traditiegetrouw af met de speciale serie kerstvoorstellingen in Heiloo. Op het evenemententerrein aan De Omloop ontstaat ook dit jaar een sfeervol wintersprookje. Het verwarmde tentencomplex wordt omzoomd door tientallen dennenbomen en duizenden lampjes. Ook dit jaar strijden de cir cusartiesten om de felbegeerde NHD Circus Award. Tijdens de feestelijke slotvoorstelling op 30 december 2015, maken de presentatoren van het televisieprogramma Streetlab bekend wie de onderscheiding in ontvangst mag nemen. De jubileumproductie is een schitterende mix van muziek, acrobatiek, humor en sensaties. Wie de nieuwe tent - met 450 zitplaatsen - betreedt, bevindt zich direct in een sfeervol circustheater met kristallen kroonluchters, pluche en gouden ornamenten. Verwachtingsvol klinkt achtergrondmuziek en de mystieke geur van zaagsel en popcorn prikkelen de zintuigen. Als het licht dooft komt het ensemble tot leven. De spreek- stalmeester, de clowns, de acrobaten, de goochelaars en de jongleur - allen heten u van harte welkom: Hooggeëerd Publiek! Het jubileumprogramma gaat van start! Circus Sijm heeft ter gelegenheid van het 15-jarig jubileum ook de prijzen - ten gunste van de bezoeker - vernieuwd! Wie tot uiterlijk 24 uur vóór de voorstelling reserveert via www.circussijm.nl betaalt per entreebewijs: 16,00 (normaal €20,00 voor volwassenen en €17,50 voor kinderen - 0 1 jaar gratis). De circuskassa is op voorstellingsdagen 60 minuten voor aan vang van iedere voorstelling geopend. HEILOO - Kits Oonlie is kinderopvang waar uw kind zich thuis zal voe len. Waar we samen met de ouders bespreken wat zij belangrijk vinden rondom de opvang. En waar een kind lekker kind mag zijn. Kits Oonlie biedt veiligheid, structuur en mogelijkheden tot ontwikkeling, maar vooral: plezier! Wat bij Kits Oonlie centraal staat is betrokkenheid. We bekijken samen met u hoe wij uw kind het beste kunnen begeleiden en wat u als ouder belangrijk vindt rondom de opvang. Om u kennis te laten maken met Kinderopvang Kits Oonlie zullen we in de Uitkijkpost steeds één van onze vestigingen uitlichten. Wie zijn de medewerkers, hoe ziet de vestiging eruit en welke activiteiten worden er gedaan? In januari starten we met Kinderdagverblijf Boekenstein. Wilt u nu al meer informatie of een keer komen kijken op de vestiging? Neem gerust contact op met Kits Oonlie en stuur een e-mail naar info@kits-oonlie.nl. HEILOO - Vanaf vandaag, woensdag 16 december kunt u nog 17 dagen sparen voor de vele prijzen van de kassabon- nenspaaractie van Ik winkel in Heiloo. Er zijn volle boodschap- penkarren te winnen en u kunt ook de gelukkige winnaar zijn van een eigen boodschappenkar- retje: een halfjaar lang de sleu tels van de Ik winkel in Heiloo Opel Adam! Tot en met zater dag 2 januari 2016 loopt deze spaaractie van de gezamenlijke Heilooër winkeliers. Er kan in drie categorieën gespaard worden: tot 250,-, tot 500,- en tot 1000,-. Kassabonnen afkomstig van alle winkels in Heiloo tellen mee! Het gaat om kassabon nen en facturen van alle winkels, waaronder de horecazaken, autobe drijven en vaste marktkramen die in Heiloo gevestigd zijn. Ook van win kels die niet deelnemen aan deze gezamenlijke actie. In elke spaarca- tegorie is er een hoofdprijswinnaar, die 250,-, 500,- of respectievelijk 1000,- wint; handje contantje! Daarnaast zijn er tal van andere aantrekkelijke prijzen, beschikbaar gesteld door de winkeliers van Heiloo. Alle ingeleverde spaarzakjes dingen óók mee in de loting voor de extra hoofdprijs: een halfjaar rijden in onze flitsende Opel Adam! U kunt de kassabonnen verzame len in het papieren inleverzakje dat alleen verkrijgbaar is bij de deelne mende winkeliers. Deze winkeliers zijn herkenbaar aan de reclamepos ters in de winkel en de 'Wij doen mee!' sticker bij de kassa of ser vicebalie. Ook op de website www. ikwinkelinheiloo.nl staan de deelne mende winkeliers vermeld. Stop uw inleverzakje vóór 17.00 uur op zaterdag 9 januari (een week na sluiting van het sparen) in een van de hiervoor bestemde inlever- tonnen bij Karwei, Radio Bakker, 't Hoekstuk (AH), Stationscentrum (Vomar) of 't Loo (AH en Slagerij Kees Burger). Op zaterdag 16 janu ari is de feestelijke prijsuitreiking om 12 uur in winkelcentrum 't Loo. Deze zaterdag is ook de trekking voor de extra hoofdprijs. Spaar uw kassabonnen en maak kans op vele leuke prijzen! De Heilooër winkeliers zien u graag in hun win kels en wensen u veel koopplezier voor de komende feestdagen. Zie www.ikwinkelinheiloo.nl voor meer informatie. Wie zullen er deze keer een volle boodschappenkar winnen? Aangeleverde foto Kinderdagverblijf Boekensteïn I iifwvn www.uitkijkpost.nl 0226 333311 RODI

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7