Kerstman verrast MMEB in Bowling Centrum Heiloo Nominaties sportverkie- zing Heiloo bekend Henk Verdonk junior pakt zege Wereldtoppers bij Egmond halve marathon Zaalvoetballen op tweede kerstdag in Akersloot Daisy Wolf rijdt zich naar podium sport 27 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Ambitie en plezier bij TomTrade Heiloo en De Foresters 4 <pM 23 DECEMBER 2015 HEILOO - Op de foto Heren 4 van De Foresters bij het reclamebord van de nieuwe shirtsponsor TomTrade. Spelers van dit vriendenteam werken bij TomTrade en eigenaar Thomas Slinkert wilde graag deze groep ondersteunen. Slinkert: "TomTrade is een bedrijf gevestigd in de Willibrord, waar je terecht kunt voor smartphone- en tabletreparaties van bijna alle merken. Wij hebben diverse acces soires en hoesjes. Daarnaast ben je aan het juiste adres voor je abonnement of een goede occasion". Bezoek de website voor meer info: http://tomtrade.nl/. Aangeleverde foto HEILOO - Het organisatie- en begeleidingsteam Sports4all Heiloo heeft afgelopen zater dagmiddag de deelnemers van het bowlen voor mensen met een beperking (MMEB) getrak teerd op een zeer gezellige kerstclinic met brunch. Voor aanvang werden de deel nemers en begeleiders van harte welkom geheten door een luid bel lende kerstman met assistente Lisa, en voorzien van een mooie kerst muts. Tijdens het bowlen konden de deelnemers, door verschillende opgedragen scores te gooien, aller lei kerstpakketjes verdienen die beschikbaar gesteld waren door Ad en Mary. Hierbij leverde Maikel wel een hele bijzondere prestatie. Hij gooide namelijk een strike, alle pinnen met een bal in één keer om, terwijl hij andersom stond en de bal zo tussen zijn benen naar achteren gooide! Na het bowlen ging het hele gezel schap, 70 mensen, genieten van een gezamenlijke brunch. Deze brunch was samengesteld door het 40-jari- ge bowlingcentrum en kon worden aangeboden door de ondersteuning van de verschillende sponsoren, waarvan de stichtingen KEES en Dolfinn toch wel in het bijzonder genoemd mogen worden. Een echte kerstsfeer ontstond mede door het spontane optreden van enkele deelnemers, die voor de kerstman enkele kerstliedjes zongen. De orga nisatie en begeleiders werden nog verrast door de deelnemers door een persoonlijke toespraak en de overhandiging van een kerstpre sentje. HEILOO - Afgelopen week heeft de jury van de sportverkiezing Heiloo de voordrachten beoor deeld en de nominaties bepaald. Tijdens het Sportgala op 30 januari wordt bekend gemaakt wie van de genomineerden wor den verkozen tot sportman, sportvrouw en sportploeg van het jaar 2015. De jury was blij verrast door het grote aantal voordrachten, de kwa liteit en de diversiteit. Mooie pres taties en mooie verhalen zijn aan geleverd met de voordrachten. Na een lange avond met moeilijke keu zes zijn uiteindelijk de nominaties bepaald. De jury benadrukt hierbij dat ook de voorgedragen sporters die niet zijn genomineerd, stuk voor stuk bijzondere prestaties hebben geleverd. De organisatie nodigt ook deze sporters dan ook graag uit voor het sportgala op 30 januari. De volgende sporters zijn uiteindelijk genomineerd: Sporttalent meisje: Loes Rozing, Flashing; Nienke Madderom, Trias; Zoë Admiraal, Terriërs. Sporttalent jongen: Dave Wesselink, Trias; Stan Nijhuis, Trias; Ties van der Lecq, Duinwijck. Sportploeg jeugd: Flashing VU12; GTH team tramolinespringen E1; Terriërs JB1. Trainer/coach: Dico Blei, Foresters; Frank Knegt, Flashing; Pim de Waard, de Zeeleeuwen. Sportvrouw: Laura de Witte, Trias; Lisanne de Witte, Trias; Pascal Wiebering, Triffis. Sportman: Dirk Schrieken, Trias; Job Beintema, Trias; Thomas Ouwejan, AZ. Sportploeg: Foresters Dames 1; HSV1; Terriërs Dames 1. De jury: Ron Zwerver - ex volleybal inter national, winnaar Olympisch goud en tegenwoordig o.a. assistent bondscoach van het Nederlands volleybalteam; Astrid Langedijk - brons op NK turnen, docente LO bij PCC; Jan Kasper - Docent LO, o.a. direc teur FC Twente en AZ, begeleiding Jong Oranje en voorzitter stichting Welzijn Heiloo; Ingrid vel - Fysiotherapeute, aangesloten bij Olympisch netwerk en o.a. actief op EK atletiek 2014. Het organisatie- en begeleidingsteam van Sports4all Heiloo trakteerde op een gezellige kerstclinic met brunch. Foto: Piet Bakker AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee heeft donderdagavond de wekelijk se rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountain bikecup op sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot op zijn naam geschreven. Na een dappere, maar overmoe dige actie van de jonge Akersloter Hidde Buur om na de start de lei ding te pakken, waren het Vincent Beentjes (Castricum) en Henk Verdonk junior die de smaakmakers van deze avond werden. In hoog tempo namen zij afstand, nadat Hidde Buur had moeten toezien hoe zijn poging in de kiem gesmoord werd. Rondenlang trokken Beentjes en Verdonk samen op, maar bijna halfkoers moest Beentjes toestaan dat hij het wiel van Verdonk moest loslaten. Toch wist Vincent Beentjes leider Henk Verdonk junior in het vizier te houden, hopende op een mogelijke misstap van Verdonk, waarna hij het initiatief dan over kon nemen. Maar zover kwam het niet en Henk Verdonk junior mocht toch nog een afgetekende winst pakken. Uitslag: 1. Henk Verdonk junior (Egmond aan Zee); 2. Vincent Beentjes (Castricum); 3. Hidde Buur (Akersloot). AKERSLOOT- Op tweede kerst dag vindt het jaarlijkse AZV- zaalvoetbaltoernooi plaats in sporthal de Lelie. Vanaf 10.00 uur wordt door acht herenteams gestreden om de titel 'beste zaalvoetbalteam van Akersloot'. Tijdens dit toernooi is er een ook een wedstrijd voor de jong ste jeugd van Meervogels die onder ling tegen elkaar gaan voetballen. De finale van het toernooi is rond 15.30 uur. Tijdens en na het voet balspektakel is er een verloting met meer dan 200 prijzen. Hoofdprijzen zijn onder andere een fiets, een trampoline, een keukenmixer en een dekbeddenset. Het geheel wordt vanaf het einde van de mid dag muzikaal omlijst door de lokale dj Baba. Dus als u er even tussenuit wil op tweede kerstdag, u bent welkom bij het AZV-zaalvoetbaltoernooi in sporthal de Lelie! EGMOND - Drie atleten van wereldformaat staan op zondag 10 januari aan de start van de Saucony Egmond halve mara thon. Zowel Bernard Kipyego als Abera Kuma schreven dit jaar een Nederlandse marathon op hun naam. Zij worden uitgedaagd door Emmanuel Mutai, die al eens de marathon van Londen wist te win- nen. Organisator Le Champion ver wacht met dit trio een enerverende strijd op het beruchte strandpar- cours. Aan de 44e editie van de Saucony Egmond halve marathon doen 17.000 hardlopers mee. Het evene ment is daarmee voor het vierde jaar op rij uitverkocht. Meer infor matie: www.sauconyegmondhalve- marathon.nl. eg 61, Heiloo manmode.nl □e Hoefsmid 28 1851 PZ Heiloo T 072 737 0199 www.apksarvirehoitoo.nl Tnn.Tfd»1 'omltafeeO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 25