Flashing U22 in goede wedstrijd onderuit Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo actief op OLK Kunstrijdster uit Heiloo rijdt zich naar podium Opnieuw zege De Foresters Bridgeuitslagen damesclub Sans Atout Mooie week Thomas Ouwejan afgesloten HEILOO - Zaterdag speelde Flashing U22 de laatste wed strijd uit de eerste ronde tegen lijstaanvoerder BV Squirrels uit Berkel en Rodenrijs. Coach Paul Aris kon niet aan wezig zijn en zijn taken werden daarom waargenomen door Frank Knegt. Die moest al na twee minu ten in een time-out vluchten, omdat Flashing veel moeite had met de press van Squirrels en al binnen één minuut aankeek tegen veel balver lies en een 0-5 achterstand. De press breaker werd door gesproken en dat veranderde het beeld van de wedstrijd direct. De voorwaartse druk van Squirrels viel weg en Flashing kwam terug in de wedstrijd. Van afstand bleven de heren uit Berkel en Rodenrijs echter gevaarlijk en Flashing verruilde de zone-verdediging daarom voor een man-to-man. Ook de grote center van Flashing, Max van Rixel, speel de daarin sterk, en brutaal konden de Heilooërs nu ook de schotdrei ging elimineren. Flashing nam daar door zelfs een voorsprong bij rust (40 - 36). Vooral Rhino Beets was in deze fase scherp. De twee teams schotelden het publiek een fantastische wedstrijd voor met goed spel van beide zij den. Dat was vooral ook leuk voor de pupillen Roos Warmenhoven en Ying Wagenaar die het team vanaf de bank mochten ondersteunen. Na het derde kwart stond Flashing nog steeds aan de goede kant van de score (52 - 51), maar scorend liep het moeizaam. Het waren alleen Max Knegt en Job Velseboer die voor punten zorgden bij de Heilooërs. In het vierde kwart viel de bal jammergenoeg niet meer. Flashing begon te forceren en zocht op de verkeerde manier de aanval. Vooral een gebrek aan ervaring was in deze fase belangrijk en uiteinde lijk wist Squirrels de wedstrijd te winnen (60 - 69). Het nam niet weg dat Flashing kon terugkijken op een zeer goede wedstrijd tegen het sterkste U22- team in Nederland van dit moment. Punten: Max Knegt (25 - 13/12), Rhino Beets (21 - 19/2), Job Velseboer (4 - 0/4), Jeroen Aris (4 - 4/0), Max van Rixel (4 - 4/0), Sander de Ruiter (2 - 0/2). Vanaf maandag 4 januari is er een speciale kennismakingsweek voor zowel jeugd als volwassenen. Aangeleverde foto Flashing kan terugkijken op een zeer goede wedstrijd tegen het sterkste U22-team in Nederland. Aangeleverde foto HEILOO - De Foresters ging zondag met een goed gevoel naar Velserbroek voor de wed strijd tegen VSV. De Egels wisten als eerste gevaar lijk te worden, maar Milo Blei en Barry Koppes zagen hun inzetten voorlangs gaan. Na 20 minuten sloop er wat onzorgvuldigheid in het spel, maar kon een achterstand voorkomen worden. In het laatste gedeelte van de eerste helft hing de 0-1 in de lucht, maar de rust werd bereikt met een brilstand. De Egels gingen in de tweede helft verder waar ze gebleven waren. Schoten van Mitchell Zwart en Dennis Nanne misten kracht, waarna Barry Koppes binnen een minuut twee keer dicht bij de 0-1 was. In de 54e minuut mocht Nick Kramer vanaf een mooie plaats een vrije trap nemen. De bal eindigde stijf in de kruising: 0-1. De Foresters bleef de bovenliggende partij en Barry Koppes had de 0-2 voor het intikken; zijn inzet ging echter hoog over de lat. In de 75e minuut viel plotseling de gelijkmaker: vanuit een corner wist VSV de eerste kans van de tweede helft meteen om te zetten in de 1-1. VSV was zelfs dicht bij de 2-1, maar Dennis Nanne wist te redden. In de 85e minuut was er een uitbraak van De Foresters en stond Joey Breed op de juiste plaats: 1-2. Zo hebben de Egels 'ineens'' negen punten, waar de tel ler drie weken geleden nog op 0 stond. Op 24 januari gaat de competitie verder met een thuisduel tegen con current SO Soest. A-lijn: 1. Oosterwijk- Warmenhoven 57,64; 2. Schaffer- Mak 55,56. B-lijn: 1. Erkamp-Claus 65,63; 2. Kuit-Berkhout 58,85. C-lijn: 1. Piet-Steur 70,83; 2. Amsterdam-Dekker 57,64. LIMMEN/HEILOO - Zaterdag 19 december deed tafeltennis vereniging Limmen-Heiloo met negen geplaatste jeugdspelers mee aan de Open Langedijker Kampioenschappen 2015. De jeugd van TTV Limmen-Heiloo heeft allemaal twee of meer wed strijden gewonnen. Bijzondere ver meldingen zijn er voor Christian Endel en Daan van Monsjou die allebei aan hun eerste toernooi mee deden. Na de poulefase wist Levi Legdeur zich zeer knap te plaatsen HEILOO - Daisy Wolf (15 jaar) uit Heiloo heeft op zaterdag 19 december het zilver behaald op de 1e KNSB cupselectieweds- tijd kunstrijden in Thialf te Heerenveen. Daisy komt voor het eerste jaar uit in de klasse Pre-Basic Novice C. Hierin moest ze het opnemen tegen zeer ervaren dames, maar behaal de als een van de jongste deelne mers van het veld een zeer knappe en hard verdiende tweede plaats. Hierdoor is ze bijna zeker van een voor de kwartfinales. In zijn poule wist hij twee spelers uit de eerste klasse opzij te zetten. In de kwart finale kwam Levi net wat tekort, maar toonde veerkracht in de derde game. Jeugdlid Sanne Briefjes (geno mineerd sporttalent gemeente Castricum) was dit weekend actief op een internationaal toernooi in Pont a Mousson in Frankrijk. In een zeer sterk deelnemersveld bereikte ze de kwartfinale en eindigde uitein delijk op een verdienstelijke achtste plaats. finaleplaats op het NK van 3 tot en met 6 maart in Den Haag. Hieraan mogen per klasse de beste twaalf rijders van Nederland deelnemen. Daisy komt uit voor de Alkmaarse IJsclub (AIJC) en traint ongeveer 8,5 uur per week. Hierin zitten schaats-, ballet- en kracht- en tech niektrainingen in de sportzaal. In het weekend van 13 febru ari 2016 zal ze eerst nog deelnemen met diverse clubgenoten aan de internationale wedstrijd Stars on Ice in Zoetermeer. Vanaf maandag 4 januari is er een speciale kennismakingsweek voor zowel jeugd als volwassenen om een sportief voornemen extra kracht bij te zetten. De jeugd traint op de dinsdag (18.00 tot 19.00 uur) en vrijdag (18.30 tot 20.00 uur). Geïnteresseerde volwassenen kun nen op maandag (vanaf 20.00 uur) en vrijdag (vanaf 20.00 uur) geheel vrijblijvend een keer op de club meetrainen. Adres speellokaal: sporthal aan de Hogeweg 61 in Limmen. HEILOO - Het ging de laatste weken ineens heel hard met ex-Egel Thomas Ouwejan. De zoon van de voorzitter maakte vanwege veel AZ-blessureleed op 10 december zijn debuut in AZ 1 en dat was niet op het eerste de beste toneel: de Europa League. In Bilbao mocht Thomas in de basis beginnen en werd na 75 minuten vervangen door de ande re debutant, Pantelis Hatzidiakos. Het duel, dat eindigde in 2-2, werd uiteraard op tv en radio uitgezon den. RTVNH besloot te schakelen tussen verslaggevers in Bilbao en in Heiloo; verslaggever Wim van Amerongen had zich geposteerd op De Egelshoek en interviewde diverse oud-ploeggenoten van Thomas. De mooie week kreeg op zondag een vervolg. Ouwejan speelde de volledige 90 minuten in het met 2-1 verloren duel bij PEC Zwolle. Op woensdag volgde een basisplaats in Werkendam, waar AZ bekerde tegen Kozakken Boys (1-3 winst). In de rust werd Thomas vervangen door Dabney dos Santos. Helaas zorgde een liesblessure er voor dat hij de wedstrijd tegen FC Utrecht (2-2) op de tribune moest bekijken. Op dinsdag kwam AZ TV naar De Egelshoek om met Thomas een reportage te maken. De club mag uiteraard bijzonder trots zijn en het is een mooie stimulans voor de eigen jeugd en de jongens die Thomas gevolgd zijn naar AZ. Foto: AZ Media Daisy: door naar de NK-finale in Den Haag? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 27