Van der Borden Woning- en Bedrijfsmakelaardij Kaashuis Tromp en WijnHuis BierWinckel Heyloo onder 1 dak Echtpaar Mulder 60 jaar getrouwd ADVERTEREN MfclELEFOONMQIM WAT KOST DAT! BEDRIJF BELICHT Interesse? bel 072 5330175 of mail: info@uitkiikpost.nl 1 TROMP 5 inds 1 933 l-!JLI rv 3 HEILOO - Kaashuis Tromp en WijnHuis BierWinckel Heyloo in Winkelhof 't Loo gaan samen verder onder de naam Kaas- en wijnhuis Tromp. "Straks hebben we alles onder een dak. Op deze manier kunnen wij onze klanten nog beter bedienen." KORTOM E.H.K. Klaverjasclub UITKIJKPOST 13 JANUARI 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. —r Pieter van der Borden, geflankeerd door JanJaap en Annesophie. Foto: Arjan Hoogvorst Kennemerstraatweg 386, Heiloo. Telefoon: 072 - 535 10 00, e-mail: heiloo@vanderborden.nl, internet: www.vanderborden.nl HEILOO - De huizenmarkt zit al een tijdlang weer aardig in de lift. Aanhoudend vertrouwen in de economie en een historisch lage ren testand zijn daar vooral debet aan. Bij het gerenommeerde familiebe drijf Van der Borden Woning- en Bedrijfsmakelaardij weten ze er over mee te praten. Een gesprek met Pieter van der Borden en zijn kinderen JanJaap en Annesophie. 'Sinds 1933' prijkt onder het logo van Van der Borden. Op 1 mei van dat jaar startte grootvader Pieter van der Borden met de makelaardij, die in acht decennia tijd is uitgegroeid tot een belangrijke en betrouwbare speler op de vastgoedmarkt in en tot ver buiten regio Alkmaar. "Mijn opa heeft de basis gelegd voor dit prachtige familiebedrijf, dat in de jaren vijftig werd voortgezet door mijn vader en oom", vertelt Pieter van der Borden. "Zelf deed ik in 1982 mijn intrede in het bedrijf en vandaag de dag zijn ook mijn zoon JanJaap en dochter Annesophie werkzaam in de zaak." Kennis van zaken Broer en zus Van der Borden schuiven aan, terwijl vader Pieter ver meldt dat echtgenote Oda personeelszaken behartigt. "Dan kan ik gerust thuiskomen, nadat de Uitkijkpost op de deurmat is geploft... hahaha! Zonder dollen: ook zij speelt een grote rol in het bedrijf. Mede door haar staan we met z'n allen sterk." Het tekent de gemoedelijke sfeer bij Van der Borden, waar een team van totaal 28 mensen zich dagelijks met veel enthousiasme en kennis van zaken in de vastgoedsector beweegt. "Naast woning- en bedrijfsma- kelaardij doen wij vastgoedmanagement, waarbij we zorgen voor huur incasso en woningonderhoud. Verder regelen we het beheer van circa drieduizend woningen voor zowel particulieren als beleggers in heel Noord-Holland en verzorgen we zowel administratief als technisch het management van Verenigingen van Eigenaren." Borden Zoals gezegd zit het makelaarsvak de familie Van der Borden al gene raties lang in het bloed, beamen ook JanJaap en Annesophie. "Het is ons met de paplepel ingegoten", zegt laatstgenoemde. "Mijn broer en ik bouwden al op jonge leeftijd complete huizen van lego, die ik dan ook nog eens met van alles inrichtte. In onze tienertijd deden we als vakan tiewerk allerlei klusjes, van telefoon opnemen tot papier versnipperen." JanJaap lacht bij die jeugdherinneringen. "Zo ging ik al gauw op pad om onze naamborden op te hangen bij in de verkoop gekomen panden." Daarmee was de jonge JanJaap letterlijk van de borden. Vader Pieter vertelt lachend wat een klant ooit gekscherend zei: "Vanuit de ruimte zie je louter de Chinese Muur en talloze Van der Borden-borden." Ontwikkelingen Het verhaal achter dat succes is een solide bedrijfsvoering, waar dage lijks met vereende krachten wordt voortgeborduurd op de afgelo pen decennia opgebouwde vak- en marktkennis. "Die goede naam en betrouwbaarheid houden we hoog, door continu mee te gaan in nieuwe ontwikkelingen", vervolgt Annesophie. "Denk aan optimalisatie van computersystemen, actief zijn op social media en regelmatige bijscho ling. Daarbij denken we in al het mogelijke mee met de klant en leveren we service op maat." Samen met haar broer staat zij voor de frisse ener gie van de jonge generatie. "Geboren en getogen in Heiloo zijn wij zeer bekend met de vastgoedmarkt in Heiloo, Alkmaar en omgeving. Wij zien de markt positief tegemoet. Op naar honderd jaar Van der Borden! Aan het woord is Willem van den Berg. Hij verkoopt in Kaashuis Tromp Hollandse en buitenlandse kazen, delicatessen en wijnsoorten. De ondernemer startte in oktober 2013 zijn wijn- en bierwinkel aan de overkant van de kaaswinkel, dus aan andere kant van de galerij in het winkelcentrum. De samen voeging van het assortiment op één locatie is volgens Willem een welkome stap. "Ik verwijs regelma tig klanten van het kaashuis door naar onze wijn- en bierwinkel van wege de unieke wijnen die wij daar verkopen. Straks hoeft dat niet meer." Het bedrijf verkoopt naast kaas en delicatessen unieke spe- ciaalwijnen uit Frankrijk en meer dan 350 wijnsoorten uit diverse Europese landen en uit bijvoorbeeld Zuid Afrika, Zuid Amerika, Nieuw Zeeland en Californië. Hiermee is de winkel een meer dan volledige wijnspeciaalzaak. "Wij zijn de enige wijnspeciaalzaak in Heiloo. Ik ben trots dit alles te mogen aanbieden." Daarnaast staat een uitgebreid assortiment Trappisten bieren in de schappen, evenals Belgisch bier en regionale biersoorten uit Limmen, Heiloo, Egmond, de Zaanstreek, Haarlem en Amsterdam. Daarnaast verkoopt Kaas- en wijnhuis Tromp zestig speciaalbieren uit Nederland en België. Willem werkt sinds januari 2014 samen met Jan Bellekom van de Firma WijnDijck. WijnDijck impor- teert wijnsoorten van kleine, zelf standig werkende wijnboeren uit Frankrijk. Dankzij de samenwer king biedt de winkel lokale wijnen uit de Elzas, Bourgogne, Maconnais, Beaujolais, Noord en Zuid-Rhöne, Ventoux, Provence en Languedoc- Roussillon. Volgens Jan Bellekom is dit wijnaanbod uniek in Nederland. "De Franse wijnboeren verkopen hun wijnen normaal gesproken uitsluitend in hun eigen regio's; ze exporteren dus niet. Wij bieden deze wijnen wel aan en mensen waarderen dat", vertelt Jan. Hij laat een fles wijn zien en wijst op het etiket. "Je ziet hier niet een merk en een streepjescode staan; hieruit blijkt dat de fles niet voor winkel verkoop bedoeld is. Dat kun je ook proeven: niet de markt bepaalt hoe de wijn moet smaken, maar de wijn boer zelf. Hiermee haal je dus iets bijzonders in huis. Mooi dat ook onze klanten hiervan kunnen genie ten." Kaas- en wijnhuis Tromp heeft veel kennis over de aangeboden wijnsoorten en deelt deze exper tise graag met klanten. Ook bezorgt het bedrijf gratis aan huis en gaat Tromp wijnproeverijen organiseren, net zoals dit in de Cultuurkoepel in Heiloo gebeurt. Maar eerst is alle aandacht gericht op 23 januari, de officiële opening van de vernieuwde winkel Kaas- en wijnhuis Tromp. "Met onze klanten heffen we dan het glas op een mooie toekomst." Kaas- en wijnhuis Tromp, Winkelhof 't Loo 23, Heiloo. Tel.: 072-533 54 83. Tekst: Evert Visser/ EJV Mediaproducties. HEILOO - Op 7 januari 2016 was het 60 jaar geleden dat de heer C. Mulder (85) en mevrouw A.C. Mulder-van Westerop (82) voor de wet op het gemeentehuis in Heiloo in het huwelijk traden. Reden voor burgemeester Hans Romeyn om bij het echtpaar langs te gaan met een prachtige bos bloemen en een cadeau. Meneer, geboren in Heiloo, heeft het grootste deel van zijn leven bij de fabriek van Ford in Amsterdam als voorman gewerkt. Mevrouw, geboren in Burgerbrug, is net als haar man zeer muzikaal. In haar jonge jaren speelde zij hoorn. Naast de muziek hadden de twee nog een gezamenlijke hobby: fiet sen. In hun jonge jaren hebben zij vaak fietstochten gemaakt, bijvoor beeld in twee dagen naar Vaals fiet sen. Samen met hun 6 kinderen, 6 kleinkinderen en andere fami lieleden vieren zij op 7 juni bij Restaurant Fletcher hun diamanten huwelijk. HEILOO - Maandag 18 januari is er een klaverjasdrive met een verloting met mooie prijzen. Iedereen is welkom, het liefst met partner, bij cultu reel centrum De Strandwal naast de kapel, op het GGZ terrein. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, of als u voor het eerst komt, meldt dit even bij één van de onderstaande bestuursleden. De zaal is open vanaf 19.00 uur, beginnen om 19.30 uur en eindigen om plm. 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. nkopeW KaashuisU^? Van links naar rechts: Willem van den Berg (eigenaar), Ronald van den Burg (verkoper van wijnen en bieren) en Jan Bellekom (WijnDijck). Foto: Evert Visser De heer en mevrouw Mulder waren opgetogen over het bezoek van burgemeester Hans Romeyn. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5