Prijsuitreiking kassabonnenspaaractie De lanen van Nijenburg Sportgala ook een muzikaal feest 6 INGEZONDEN MEDEDELING In februari naar groep 3 Leer de kneepjes van het wolvilten Patagonië: een multimediapresentatie UITKIJKPOST 1 3 JANUARI 201 6 HEILOO - De Paulusschool in Ypestein biedt de mogelijkheid aan kinderen uit groep 2 om in februari de overstap te maken naar groep 3. Met name kinderen die in de herfst of de winter zes jaar worden, zijn rond deze peri ode vaak toe aan een andere speel-leeromgeving. Een omgeving waarin het leren lezen en rekenen centraal staat. Leerkracht Susan Groot: "Omdat kinderen tot ongeveer 8 jaar het best leren via spel, werken we op de Paulusschool thematisch. We stappen met hen de echte wereld in, door bijvoorbeeld een winkel of een museum te creëren waarin de kinderen leren lezen, rekenen en samen veel ken nis over de wereld opdoen. Actief, spelend en onderzoekend, vanuit hun nieuwsgierigheid en talenten." Wilt u meer weten, maak dan een afspraak met Susan Groot. Dit kan via welkom@depaulusschool.nl of 072-5339815. Op www.depaulusschool.nl kunt u meer lezen over de werkwijze op deze school. HEILOO - Het Nivon Heiloo organiseert weer een basiscursus wolvil ten. Tijdens deze donderdagavonden op 21 januari en 4 februari van 19.30 - 21.30 uur wordt u begeleid door docente Nely Tegelaers. Zij kent alle kneepjes van het wolvilten. Op de eerste les maakt u een wolgevilt vaasje en in de tweede les een etuitje. Deze minicursus vindt plaats in het Nivonlokaal in de Hofdijk, Mariënstein 178A, 1852 SN, Heiloo. Opgave: tel.072 5333127 tel.072 5333217 of via info@nivonheiloo.nl. Zie uitgebreide informatie op www.nivonheiloo.nl. HEILOO - Zaterdag 16 januari komen Evert en Ciska Abspoel voor het Nivon in Heiloo een presentatie verzorgen. Vanuit de hoofdstad Santiago de Chili reizen zij naar Patagonië, een deel van Zuid-Amerika, waar de wind altijd waait. Uitgestrekte pampa's, ijzige gletsjers en hoge bergtoppen met eeuwige sneeuw vormen het indrukwekkende landschap. Vanaf de Villaricavulkaan zie je wat Chili zo spectaculair maakt. Zij bezoeken drie Nationaal Parken, het Torres del Paine en Tierra del Fuego op Vuurland, maar ook het El Calafate Park, welke de toegangspoort vormt tot Los Glaciares, een gebied met indrukwekkende gletsjers. Een heel contrast vormt de stad Buenos Aires met de wijken La Boca en San Telmo, waar de vurige tango op straat wordt gedanst. Dit reisverhaal wordt aan de hand van digitale projectie verteld, afgewisseld met audiovisuele shows.Plaats: het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, 1852 EZ in Heiloo. Aanvang: 20.00 uur. Bijdrage: leden 4,00, anderen 5,00. Graag opgave: tel. 072 5333127 of info@nivonheiloo.nl. HEILOO - Voor de omlijsting van de sportverkiezing op zater dag 30 januari in Fletcher hotel Heiloo is samenwerking gezocht met muziek- en dansschool Heiloo. Onder de leerlingen en docen ten van de muziek- en dansschool schuilt namelijk ook veel talent. Topattractie is Sanne Mallant, lan delijk bekend van The Voice of Holland, en als zangdocente actief bij de muziek- en dansschool in Heiloo. Naast Sanne zullen ook jonge danstalenten en een muzikale verrassing op het programma staan. Kaarten zijn nog te koop bij de verschillende verkooppunten: Sporthuis Johan Janssen, De Schrijverij (Heerenweg en Hoekstuk) en Albert Heijn Ypenstein. Kijk voor meer informa tie op www.sportraadheiloo.nl. Sanne Mallant is inmiddels landelijk bekend van The Voice of Holland. Aangeleverde foto HEILOO - De kassabonnen spaaractie van Ik winkel in Heiloo gaat zaterdag 16 januari naar een hoogtepunt. Om 12.00 uur zal in winkelhof 't Loo de trekking en uitreiking van de hoofdprijzen plaatsvinden door wethouder Fred Dellemijn. Voorafgaand aan de trekking van de hoofdprijzen kunnen 150 prijs winnaars tussen 11.00 uur en 12.00 uur hun gewonnen prijs al ophalen. Iedereen is uitgenodigd aanwezig te zijn bij de trekking van de hoofd prijzen. Alle 5.617 ingeleverde bon nenzakjes maken immers nog kans op de extra hoofdprijs: een half jaar gratis onbezorgd rijden in de Ik win kel in Heiloo Opel Adam. Alle 150 prijswinnaars worden persoonlijk benaderd en uitgeno digd om aanstaande zaterdag 16 januari aanwezig te zijn bij de fees telijke prijsuitreiking op het plein tje in winkelhof 't Loo tegenover Keurslagerij Kees Burger. Deze 150 winnaars maken tevens kans op de negen hoofdprijzen, die zaterdag live in 't Loo worden getrokken. Dan worden per categorie drie win naars getrokken; in iedere categorie een hoofdprijs van 250, 500 en res- HEILOO - Het landgoed Nijenburg heeft in de 18de en 19de eeuw zijn vorm gekre gen die ook nu nog duidelijk herkenbaar is het patroon van lanen en paden, zoals de Kraaienlaan, de Kuillaan en het Spokenboslaantje. De IVN-wandeling op zondag 17 januari voert langs deze en andere plekken die het landgoed zijn bijzon dere karakter geven zoals erkend en beschermd als Rijksmonument. Reken op een stevige wandeling. Start om 10 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. Warme kleding en waterdicht schoeisel aanbevolen. Een donatie (richtlijn 2,50) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet.nl Het bekendst is de Westerlaan, die gericht is op het punt waar op of bellen: 072 5325110. Opgave voor- de langste dag de zon ondergaat. Aangeleverde foto af is niet nodig. http://ivnnkl.nl/ pectievelijk 1000 euro. Handje con- tantje! En aantrekkelijke tweede en derde prijzen! De prijswinnaars worden gepu bliceerd op www.ikwinkelinheiloo. nl. Dus een oproep aan alle 150 win naars: zorg dat je zaterdag aanwezig bent; je weet maar nooit wat je nog meer gewonnen hebt! En voor alle deelnemers geldt, alle ingeleverde bonnenzakjes dingen mee in de trekking voor de extra hoofdprijs: een half jaar de sleutels van de Ik winkel in Heiloo Opel Adam! Kees Burger, Willem van den Berg, Paulien Alleman, Eugène Rozing, Gerard Bakker, Niels Kaandorp en Joop van der Steen voor de inlevertonnen met 5.617 bonnenzakjes van Ik winkel in Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 6