Ilse gaat door voor Oeganda Multimediapresentatie 'Hotspot IJsland' in De Beun Geen krant ontvangen? INGEZONDEN MEDEDELING Italiaanse avond bij restaurant Loocatie Stichting Jeugdtheater Heiloo presenteert Het Speelgoed Mysterie INGEZONDEN BRIEF Afvaloverlast Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 UITKIJKPOST 13 JANUARI 2016 HEILOO - Trots toont Ilse Nadort de cheque van de Willibrordschool. "De Willibrordschool heeft de jaar lijkse kerstactie aan de school kinderen in Oeganda gewijd. Nadat ik de leerlingen had verteld over de basisschool in Oeganda, hebben zij enorm hun best gedaan om zo veel mogelijk geld in te zamelen." Die basisschool in Oeganda, dat is de Hillside Primary School in de stad Masaka. Omdat de leerlingen arm zijn en vaak geen ouders meer hebben, krijgen zij op Hillside behal ve onderwijs ook onderdak en twee maaltijden per dag." Naast de kerstactie van de Willibrordschool heeft Ilse zelf kerstkaarten verkocht. Voorts heeft ze diverse donaties ontvangen. Al met al staat de teller nu op ruim 1.000 euro. Een mooi bedrag, maar Ilse gaat door. "Ik wil heel graag met minstens 1.500 euro naar Oeganda, komende zomer. En weet je wat ik verder wil meenemen? Liefst 300 balpennen, voor het school werk. Zou daar een sponsor voor te vinden zijn? En ten slotte nog heel veel kleine knuffeltjes, van maximaal 15 centimeter groot." Meer informatie is te vinden op www.teensavers.wix.com/ugan- da. Elk geldbedrag is welkom op NL02 RABO 0138510490 t.n.v. I. Nadort o.v.v. Oeganda. Wie nieuwe balpennen, oude knuffeltjes of leuke idee- en voor de volgende inzame lingsactie heeft, kan mailen: ilse_nadort@hotmail.com Winterlandschap van Jan Giling. HEILOO - Op vrijdag 22 januari presenteert restaurant Loocatie een Italiaanse avond in samenwerking met Wijnkoperij Okhuysen. De keu kenbrigade stelde een bijzonder 4-gangenmenu samen, bestaande uit traditionele Italiaanse gerechten met een eigentijdse twist, zoals caprese 3.0, gegrilde dorade met vongole, ossobuco van kalfsvlees en tiramisu met huisgedraaid Italiaans ijs. Bas Kastelein van Wijnkoperij Okhuysen stelde een bijpassend Italiaans wijnarrangement samen. Tijdens de avond vertelt hij bijzondere details over de wijnen en waarom ze zo goed bij de gerech ten passen. Het interieur van restaurant Loocatie wordt in de wintermaanden opge sierd door sneeuwlandschappen van Jan Giling (1930). Hij weet in zijn olieverfschilderijen het winterse licht rond Heiloo bijzonder mooi te van gen. Vanaf 1 januari zijn de openingstijden van de Loocatie gewijzigd. Het restaurant is zes dagen per week geopend vanaf 17.30 uur en op woensdag gesloten. Wilt u reserveren? Kijk dan op de website of bel 072-533 33 52. HEILOO - Op 23 en 24 januari speelt Jeugdtheater Heiloo in Theater de Beun de familievoorstelling Het Speelgoed Mysterie. Het is nacht als Willem, Pakkem en Hebbes dingen doen die het daglicht niet kunnen verdragen. Als de kinderen de volgende ochtend wakker worden en hun speelgoed is verdwenen zijn zij ontroostbaar.Onder aan voering van Boktor start een grote zoektocht die leidt naar een speelgoed fabriek met een wel heel bijzondere directrice. En waar de mysterieuze speelgoedmaker Harrie van Steen in zijn toren wanhopig probeert aan de extreme kwaliteitseisen te voldoen, in ruil voor een leuker leven. Als dan ook nog de plaatselijke journalist, onder druk van zijn baas, naarstig op zoek is naar een 'scoop' voor het landelijk dagblad, lijkt een spannend avontuur te zijn geboren. Om het plezier met zoveel mogelijk kinderen te delen, stelt Jeugdtheater Heiloo wederom honderd vrijkaarten voor de 1e zondagmiddagvoorstel ling beschikbaar aan een aantal maatschappelijke organisaties. Doel is om kinderen, die om wat voor reden dan ook, niet zo makkelijk naar het the ater komen, een leuke middag te bezorgen. Nadere informatie hierover is verkrijgbaar onder telefoonnummer 06-28806899 of via Stichting De Waaier: www.de-waaier.nl. De kaarten kosten 9,00 per stuk en zijn verkrijgbaar bij Bruna en De Schrijverij in Heiloo en bij de kassa van Theater De Beun. In Limmen zijn de kaarten verkrijgbaar bij drogisterij Aker. Zie ook www.sjth.nl. Wil jij volgend jaar ook meedoen aan de voorstelling van het Jeugdtheater? De audities voor nieuwe leden worden gehouden op 29 januari 2016. Aanmelden kan via de website: www.sjth.nl. En wil jij op een leuke manier je verjaardag vieren? Wij hebben een all-inclusive verjaardagsarrangement. Kijk voor meer informatie op onze website www.sjth.nl HEILOO - Mondiavisueel staat voor professionele multimedia- shows met foto's, video, muziek en live commentaar. Pure bele ving vanuit een luxe fauteuil. Mondiavisueel organiseerde in Heiloo al 6 live presentaties in the ater De Beun. Bijna 800 bezoekers waren zeer enthousiast over deze unieke vorm van een 'avondje uit'. Op dinsdag 26 januari a.s. organi seert Mondiavisueel een live mul- timediapresentatie met de in deze regio bekende outdoor sportvrouw Jolanda Linschooten uit Akersloot onder de titel "Hotspot IJsland". IJsland is een land vol uitersten. Besneeuwde bergen, immense gletsjers, kokende modderpoelen, nagloeiende lavastromen en het mysterieuze noorderlicht. Jolanda doorkruiste IJsland te voet, niet over paden of wegen maar dwars door de wildernis. Een intense con frontatie met de IJslandse natuur. In haar 'live' multimediapresentatie, op een 7,5 meter breed scherm, ver telt Jolanda bij de mooiste foto- en videobeelden over de fascinerende natuur en wat dat met haar deed. Meer informatie kunt u vinden op http://mondiavisueel.com. U kunt daar tevens uw toegangskaarten kopen. Een programmamagazine met uitgebreide informatie over het Mondiavisueel programma 2015 2016 kan gratis worden afgehaald bij Theater De Beun tijdens ope ningsuren. Ook nu kunnen de lezers van de Uitkijkpost weer profiteren van een lezerskortingsactie van 3,00 per toegangskaart. Gebruik daarvoor de volgende voucher kor tingscode: F15J16MV. Kaarten zijn ook (tegen contante betaling) aan de zaal verkrijgbaar. Knip dan dit berichtje uit de krant om uw korting te verzilveren. Zojuist het verhaal gelezen in de Uitkijkpost betreffende afvaloverlast. Daarbij is echter vergeten iets heel belangrijks te vermelden, namelijk dat de container van boven open is! Wie verzint zoiets om in een vrije ruimte waar de wind uit het westen en zuidwesten vrij spel heeft, een open container te plaatsen! Hoogachtend, L. Keesen, Heiloo Ilse Nadort met de cheque van de Willibrordschool. Aangeleverde foto Een live multimediapresentatie op een 7,5 meter breed scherm. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7