Open dag Forte kinderdagverblijf Vijfhoek Open Huis ODC de Vijfhoek Forte Mindfulnesstraining in Heiloo Golfen in Heiloo: Verrassende opvang tuc ouel &eel Zonneveld vrienden van de Kinderopvang Voordeliger in 2016, wij rekenen het voor u uit. Stationsplein 24 - 1851 LN Heiloo - www.zonneveldoptiek.nl ORG&WE De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Wilt u meer informatie, mail dan naar verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - Om (toekomstige) ouders kennis te laten maken met de professionele zorg voor kinderen van 0 tot 4 jaar organiseert Forte Kinderopvang elke eerste woensdag van de maand een open dag bij kinder dagverblijf De Vogeltuin aan de Kanaal- weg. Bezoekers ontvangen een leuke goodiebag en maken kans op een gratis dag extra opvang! Niet iedereen is bekend met de opvang bij een Forte kinderdagverblijf: hoe worden de kinderen opgevangen, en voelen baby's en peuters zich wel geborgen? Dat en meer kun je allemaal te weten komen bij deze open dag. De volgende open dag van KDV De Vogeltuin (Kanaalweg 1) is op woensdag 3 februari tussen 7.30 uur en 18.30 uur. Naast de open dagen zijn (toekomstige) ouders ook altijd welkom bij Forte Kinderopvang: via www.fortekinderopvang.nl is een afspraak te maken voor een rondleiding. De stichting Vrienden van De Vijfhoek heeft de ANBI status, dus dat zit belastingtechnisch helemaal goed. www.vriendenvandevijfhoek.nl Op zaterdag 19 maart 2016 organiseert ODC De Vijfhoek, in het kader van de landelijke open dag van de zorg, samen met De Vrienden van De Vijfhoek een Open Huis van 10.00 uur tot 15.00 uur. Deze dag is bedoeld voor iedereen die wil ervaren welke activiteiten geboden worden in dit Orthopedago gisch Dagcentrum te Heiloo. Ook zijn er therapeuten aanwezig om hun vakgebied te promoten in de praktijk. En u kunt natuurlijk een kijkje nemen in alle groepen. In iedere groep krijgt u uitleg en kunt u zelf beleven hoe De Vijfhoek werkt. Om 12.00 uur is er een panel- en zaaldis cussie, waar ook wethouder Elly Beens aan meedoet. Wat gaat er goed in de jeugdzorg en wat kan beter? Is het goed geregeld met de regelgeving en financiën? Weten ouders waar en bij wie ze kunnen aankloppen? En zijn pro fessionele doorverwijzers voldoende op de hoogte van alle mogelijkheden? Hoe ziet het landschap er in de jeug dzorg en voor De Vijfhoek de komende jaren uit? Zet zaterdag 19 maart alvast in uw agenda! U bent allen van harte uitgenodigd voor het Open Huis van De Vijfhoek. Meer weten? Bezoek dan www.vrienden- vandevijfhoek.nl www.fortekinderopvang.nl Kinderdagverblijven Buitenschoolse opvang Peuterspeelzalen HEILOO - In Heiloo start op 5 februari een mInd- fulnesstraining van acht bijeenkomsten plus een stiltemiddag. De training wordt gegeven door Deining, praktijk voor mindfulness bij Yogacentrum Anjali in Heiloo. Tijdens de mindfulnesstrain ing beoefen je opmerkzaam heid. Je leert met aandacht aanwezig te zijn bij je lichaam en je gevoelens en bij hun impact op je functioner en. Mindfulness kan je helpen innerlijke ruimte te creëren Weten hoe De Vijfhoek werkt? Kom naar het Open Huis. HEILOO - De golfbaan in Heiloo heeft voor 2016 de deuren wijd open gezet. De mogelijkheden om onbeperkt te kunnen spelen zijn drastisch uitgebreid. De Golf- Countryclub Heiloo heeft zich tevens verbonden aan "NHgolft", waardoor het voor leden van andere Noord-Hollandse golfbanen aantrek kelijk is om in Heiloo een uitdagende ronde te komen spelen. Dit geldt vanzelfsprekend ook voor de leden van de golfbaan in Heiloo, die terecht kunnen op een groot aantal banen zoals vermeld op de website van NHgolft.nl. Enkele in het oog springende mogelijkheden tot lidmaatschap van de Golf- Countryclub Heiloo: Met een winterkaart kunt u tot 1 maart 2016 onbeperkt spelen voor slechts 210,- en met een startlidmaatschap kunt u een heel jaar spelen voor 800,- (1 jaar geldig). En mocht u lid worden, dan ligt er een mooi welkomstpakket voor u klaar met een korting op de contributie van 150,- én 6x25 minuten les van een van de golfpro's, ter waarde van 150,- Het secretariaat van de Golf- Countryclub Heiloo legt u graag alle mogelijkheden voor onder het genot van een kopje koffie. Dus maak snel een afspraak en II 1 om echt aanwezig te zijn. Mindfulness betekent aan dacht geven op een speciale manier: bewust, op het mo ment zelf en niet-oordelend. Hoe vaak gebeurt het niet dat we op de automatische piloot functioneren of dat we direct een oordeel klaar heb ben? Aandachtig leven vraagt oefening en dat is wat je gaat doen als je je opgeeft voor de mindfulnesstraining. Veel oefenen, om vervolgens te ervaren wat mindfulness voor jou betekent. Want je kan er boeken over lezen, gesprek ken over voeren, maar uitein delijk gaat het erom wat je er persoonlijk bij ervaart. Je kan de mindfulnesstraining zien als een cadeau aan jezelf. De training gaat op 5 februari 2016 van start op de vrijdagmorgen van 9.30 tot 12.00 uur. Vervolgens op 12, 19, 26 februari, 11, 18, 23 maart (stiltemiddag) en op 1 en 8 april. De groepsgrootte is maximaal 12 personen en minimaal 5. Voorafgaand aan de training vindt een (vrijbli jvend) kennismakingsgesprek plaats. Ben je nieuwsgierig, maar twijfel je nog? Neem dan contact op. En als je mee wilt doen, schrijf je in. Wees er snel bij, want er is beperkt plaats. www.counselingprak- tijkdeining.nl, Ingrid Stroo- bach, tel. 0644061260, email: ingridstroobach@gmail.com IlI I III optiek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 6