Heiloo contact 9 HEILOO GEMEENTE Openingstijden maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. Evenementen Burgerzaken Bouwen en wonen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 20 JANUARI 201 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Evenementenvergunningen Het college heeft kennisgenomen van het organiseren van een themafeest met versterkte popmuziek op zater dag 20 februari 21:00 uur tot zondag 21 februari 3:00 uur in de feestzalen van Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo. Daarnaast is ontheffing verleend voor verruiming van de sluitingstijd tot 3.00 uur (verzending brief 6 januari 2016). U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Briefadres Als u geen vast woonadres hebt, kunt u vaak geen post ontvangen. U kunt dan een briefadres aanvragen bij de gemeente. Een briefadres is een huis adres waar u uw post laat bezorgen. De hoofdbewoner van het briefadres is verplicht die post aan u door te geven. U vraagt een briefadres aan als u geen (vast) woonadres hebt. Bijvoorbeeld als u schipper of kermisexploitant bent. Maar u kunt het ook aanvragen als u in een verpleeghuis, blijf-van-mijn-lijfhuis of strafinrichting zit. De 'Regeling briefadres gemeente Heiloo' is in de vergadering van bur gemeester en wethouders van 5 janu ari 2016 vastgesteld. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van team Burgerzaken, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 15 januari Geboren Dirk Baltus z.v. R.M. Baltus en N.M. Nuijens Julia L. Wiggers d.v. P.J.L. Wiggers en J. IJnsen Lewis C. Mak z.v. P.V. Mak en C.A. Cordero Vince Houtenbos z.v. R.R. Houtenbos en N. Groot Jaylinn Admiraal d.v. F.A.J. Admiraal en M. Heijne Cees M. Hoffer z.v. J.J.P. Hoffer en F.W. Jansen Mats F. Vrijmoed z.v. M. Vrijmoed en A.P. de Wildt Benthe E. den Engelsen d.v. D.P. den Engelsen en S. van der Zande Sam L. Brouwer d.v. B.H.M. Brouwer en D. de Haan Overleden J. Pasma-Norder M. Ritsma-Sjardijn M.C.M. Out K. Bakker-Houtenbos A.L. Wakkers R. Berkhout J. Molenaar K.J. Kuiper J.E.M. Melk-Boers R. Pos-Maas G.C. Bakker J. Koenis De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Hoogeweg 15, zaaknummer 16 00300, plaatsen dakkapel op voordakvlak woning, ontvangen: 8 januari 2016 - Zevenhuizerlaan 81, zaaknummer 16 00432, aanleggen uitrit, ontvangen: 11 januari 2016 Verlengen beslistermijn - Nic Beetsweg 26, zaaknummer 15 11427, vergroten woning, de oorspronkelijke beslistermijn is ver lengd met 6 weken naar 9 maart 2016. Tegen dit besluit kan geen bezwaar worden aangetekend. Verleende vergunningen - Wentholtlaan 13, zaaknummer 15 13389, vergroten woning, verzonden: 12 januari 2016 U kunt tegen de verleende vergunning bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Geluidswaarden Oosterzijweg Ontwerp-besluit tot vaststelling hogere geluidswaarden vanwege wegver- keerslawaai Oosterzijweg ten behoeve van het ontwerp-uitwerkingsplan 1 van het bestemmingsplan Zandzoom (om de bouw van een aantal woningen mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhin der hogere geluidswaarden vanwege wegverkeerslawaai (maximaal 55 dB) vast te stellen ten behoeve van een viertal geprojecteerde woningen aan de Oosterzijweg in het genoemde ontwerp-uitwerkingsplan. Ter inzage U kunt het ontwerp-besluit vanaf don derdag 21 januari tot en met woensdag 2 maart inzien tijdens de openings tijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis en in de Openbare bibli otheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ontwerp-besluit is ook in te zien op de website van de gemeente www.hei- loo.nl/buurt onder ruimtelijke ordening bij bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerp-besluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp-besluit hogere geluidswaarden ontwerp-uitwerkingsplan 1 Zandzoom'. Als u gebruik wilt maken van de moge lijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp-besluit de zienswijze betrekking heeft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Ontwerp uitwerkingsplan 1 Zandzoom Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van donderdag 21 januari voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-uitwerkingsplan 1 Zandzoom; Doel Het doel van uitwerkingsplan 1 Zandzoom is het planologisch-juridisch mogelijk maken van de aanleg van een woongebied langs de Oosterzijweg ter hoogte van de Hoogelaan, gelegen binnen het plangebied Zandzoom. In het gebied dat is opgenomen in uitwer kingsplan 1 zijn in totaal 19 vrijstaande woningen met bijbehorende (infra structurele) voorzieningen gepland. Qua verkaveling en overige opzet past de uitwerking van dit deelplan binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zandzoom. Ter inzage Het ontwerp-uitwerkingsplan met bij behorende stukken ligt met ingang van donderdag 21 januari tot en met woensdag 2 maart 2016 ter inzage: tijdens openingstijden bij de informa tiebalie in het gemeentehuis tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet als pdf-bestand op de gemeente lijke website www.heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen; online op de landelijke web site www.ruimtelijkeplannen. nl (NL.IMRO.0399.bpZand- zoom05uwp1-0301; Indienen van zienswijzen Bent u belanghebbende dan kunt u gedurende de periode van ter inzage legging gemotiveerde zienswijzen indienen tegen het ontwerp-uitwer kingsplan, bij voorkeur schriftelijk. Uw zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het ontwerp-uitwerkingsplan of de procedure kunt u telefonisch contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9