Thomas over Sportgala: "Ik hoop dit jaar te winnen" Axxicom lost klachten op 9 Dennis' droom wordt waarheid! INGEZONDEN MEDEDELING Kinderopvang Kits Oonlie Hoefsmid Van Muyen, heerlijk wonen Emiels auto in vlammen op AFAS UITKIJKPOST 27 JANUARI 201 6 HEILOO - Kits Oonlie aan De Hoefsmid in Heiloo heeft een baby- en peu- tergroep en twee afgesloten buitenruimten. Het team van kinderdagverblijf Hoefsmid bestaat uit 4 enthousiaste dames die er alles aan doen om uw kindje in een vertrouwde en veilige omgeving op te vangen. De leidsters werken met het VVE-programma Uk Puk, waarbij aan de hand van ver schillende activiteiten de ontwikkeling van zowel baby's als peuters wordt gestimuleerd. Tijdens het thema 'reuzen en kabouters' heeft Juf Liana het verhaal van kabouter Bim nagespeeld samen met de kinderen. Naast dag opvang wordt er peuterspeelwerk aangeboden en kunt u bij deze locatie flexibele opvang afnemen. Voor alle vormen van opvang kunt u kinderop- vangtoeslag aanvragen, of opvang afnemen tegen gereduceerd tarief als u hier niet voor in aanmerking komt. Wilt u meer informatie of een rondlei ding op de locatie, neem dan gerust contact op: 072-5323576. HEILOO - De droom van visueel gehandicapte hardloper Dennis Hof gaat uitkomen. Met behulp van lopers en sponsoren is er €8.000 bij elkaar gelopen en daardoor kan Dennis op 20 maart deelnemen aan de halve marathon van New York. De kaarten zijn aangeschaft, de begeleiding door vrijwilli gers is rond en de reis- en verblijfskosten zijn gedekt. Daarnaast wordt de stichting Running Blind Alkmaar ondersteund met het bedrag dat overblijft. Iedereen wordt door Stichting Kees bedankt voor de inzet, support en bijdrage. Dennis en de vrijwilligers, onder wie vaste trainer Patrick Rupsam, hebben nog twee maanden om de reis voor te bereiden. Aangeleverde foto Van Muyen heeft voor ieder wat wils. De ontwikkeling omvat 9 apparte menten verdeeld over 3 bouwlagen waarbij de opbouw van het plan en de appartementen zelf per laag van elkaar verschillen. Het parkeren vindt plaats op eigen terrein, waarbij voor de meeste woningen een carport is ontworpen. Op de begane grond bevinden zich 4 appartementen waarbij de hoekappartementen een eigen entree hebben vanaf de Pastoor van Muijenweg. De andere 2 appartementen hebben de entree vanuit de cen trale entree in het midden. Op de eerste verdieping zijn er drie grotere appartementen ontworpen voorzien van royale balkons. Op de bovenste laag tot slot, 2 royale penthouses met over de gehele hoek een prachtig balkon voornamelijk op het zuiden gelegen. Op 28 januari 2016 van 18.00 tot 20.00 uur start Kuyper Blom met de verkoop bij Rozing Wonen en Dromen aan de Westerweg 261 te Heiloo. U bent van harte welkom en de plattegronden en prijzen zullen vanaf dat moment voor u beschikbaar zijn. HEILOO - Komende zaterdag avond: het Sportgala 2015 voor en door Heiloo in Fletcher Hotel. Thomas Ouwejan is onder andere genomineerd voor Sportman van het jaar 2015. Thomas heeft 14 januari zijn nieu we contract getekend bij AZ, waar hij erg blij mee is. En naast deze grote stap hoopt hij dit jaar ook op de titel Sportman van het Jaar. "Ik vind het hartstikke leuk dat ik weer ben genomineerd. Ik hoop hem dit jaar te winnen, dat zou een hele eer zijn!" Het is afwachten of hij bij het Sportgala aanwezig is, omdat hij wellicht in de selectie zit voor de wedstrijd tegen NEC. Vrijdag 29 januari is dit bekend. De organisatie van het sportfes tijn is er in geslaagd rond de verkie zing van de sportploeg, sportman en sportvrouw van het jaar van Heiloo weer een bruisend program ma samen te stellen met leuke en interessante muzikale onderdelen. Zo zal de tijdens de inloop vanaf 20.00 uur Streetband Caecilia de bezoekers verwelkomen, waarna het officiële gedeelte om 20.30 uur wordt geopend met een optreden van de dansgroep van de Muziek Dansschool Heiloo. Als intermezzo's zullen Alkmaarse Sanne Mallant van de Voice of Holland en drummers van de Muziekschool op het podium optreden. De presentatie is weer in de vertrouwde handen van Jeroen Schouten. Toegangskaarten zijn nog beschikbaar en kunnen worden gekocht a 4 euro (inclusief 1 con sumptie en garderobe) bij de vier verkooppunten in het dorp: De Schrijverij (stationscentrum en Het Hoekstuk), AH Ypestein en Johan Jansen. HEILOO CASTRICUM - Wethouders Pelzer van Castricum en Beens van Heiloo spraken eind vorige week met zorgleverancier Axxicom. Axxicom levert sinds 1 januari volgens contract de schoonmaak- hulp aan inwoners in Castricum en Heiloo, maar bij de gemeente waren klachten binnengekomen over de matige bereikbaarheid voor klanten, en het feit dat thuishulpen niet op tijd verschenen. Axxicom gaat nu hard aan de slag om de gesignaleerde klachten op te lossen. Ook zijn er afspraken gemaakt over hoe de gemeente de klachten gaat bijhouden, doorsturen en oplossen. Inmiddels komen er ook positieve reacties van inwoners binnen. Zoals beloofd is iedereen gebeld door Axxicom en zijn veel problemen inmiddels al opgelost. Een belangrijke aanvulling is dat mensen hun klachten niet alleen laten weten aan Axxicom, maar ook bij de gemeente. Zo krijgt de gemeente een goed beeld van hoe de schoonmaakhulp wordt uitge voerd, en kan ze - volgens het con tract met Axxicom - bijsturen als dat nodig is. Meldingen voor Heiloo: (072) 535 66 66. HEILOO - Emiel Schut baalt van een autobrand afgelopen zon dagnacht. Zijn grijsmetallic auto is in vlammen opgegegaan aan de Pastoor van Muijenweg. Rond 2 uur zag Emiel het gebeuren, pal voor zijn deur. Een 40 jarige buurtbewoner die hij herkende van meerdere vernielingen aan zijn auto zag hij wegrennen. De man woont een straat verderop en is meegenomen naar het poli tiebureau voor verhoor. De auto van de buren is ook uitgebrand. De brandweer had de brand snel onder controle. Er is veel scha de; de auto's zijn een half jaar en vier jaar oud. Emiel heeft geen oog meer dicht gedaan erna, heeft geen vervoer naar zijn werk en moet nu in actie met de verzekering. Aangeleverde foto Thomas heeft 14 januari zijn nieuwe contract getekend bij AZ. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9