Trias en Terriërs grote winnaars op Sportgala Oud Heiloo belicht BukBuk Highlow Rangers veilig terug uit Nepal NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Wethouder en burgemeester lezen 'Hetgeitje' voor Heiloo 7 3 FEBRUARI 2016 Alle winnaars bij elkaar op het podinm. Een mooie afsluiter van een snccesvolle avond in hotel Fletcher in Heiloo. Foto: Alfred Roszbach HEILOO - Afgelopen zaterdag werd voor de derde keer het sportgala voor en door Heiloo door de SportRaad georgani seerd. En ook dit keer mag van een groot sncces worden gespro ken, zowel in sportief als muzi kaal opzicht. Dat vonden ook de ca. 500 aanwezigen, die enthon- siast reageerden op de mooie prestaties van de sporters en teams en de optredende arties ten. Zaterdagavond in hotel Fletcher in Heiloo. De zaal puilde uit met mensen die de genomineerde spor ters van de Sportverkiezing van het jaar graag wilden aanmoedigen. Dat deden ze dan ook enthousiast. Vrolijke muziek van de Heiloose Streetband Caecilia versterkte de goede sfeer en Sanne Mallant, deel neemster aan de televisietalenten jacht Voice of Holland, zong de ster ren van de hemel. Het was overduidelijk een span nende avond voor de genomineerde sporters. Dat gold bijvoorbeeld voor Pim de Waard, trainer en oprich ter van mountainbikegroep De Zeeleeuw. Hij was genomineerd in de categorie trainer-coach. "Dat vind ik een hele eer. Het is een bevestiging voor wat ik gedaan heb." Nienke Madderom van atletiek vereniging Trias, vorig jaar winnares van de D junioren (t/m 13 jaar) van het officieuze NK op de 60 meter horde - maakte een blije indruk. "Ik vind het heel leuk en spannend. De andere genomineerden zijn ook heel goed, dus ik wacht het maar af." Even later nam op het podium jurylid Ron Zwerver het woord, hij is ex-volleybal international en win naar van olympisch goud. "Of je nou wint of niet: ik hoop dat je trots bent en geniet dat je hier vanavond in de schijnwerpers staat". Vervolgens begon de uitreiking, waarbij ook de vrijwilligers van de organiserende Sportraad Heiloo en sponsors een groot applaus kregen. Lees verder op pagina 3 De Rangers zijn inmiddels weer heelhnids en voldaan thnis van hnn motortrip. Foto: Case Hageman HEILOO - In de Ondheidkamer van de Historische Vereniging Ond Heiloo is een tijdelijke expositie ingericht over de tnr- bnlente BnkBnk-jaren. Nadat vorig jaar de deuren van jongerencentrum BukBuk defini tief gesloten werden is het tijd voor een terugblik op bijna 50 jaar rap en roer. Oud Heiloo is samen met een aantal oud-Bukkers de laatste maanden druk in de weer geweest om een levendig beeld te geven van wat BukBuk was vanaf de oprich ting in 1967 tot de sluiting in 2015. Zo hangt één van de balken van de voormalige Buk-zolder nu tij delijk in de Oudheidkamer... En zo hangen er ook heel veel foto's en ander materiaal waar deze balk getuige van is geweest. Veel foto's van allerlei activiteiten, artiesten, medewerkers en publiek uit alle jaren. Van Cobi Schreijer tot Anouk, van Drs. P tot Def P en van burge meester Corver-van Haaften tot Romeyn. De expositie is te zien vanaf zater- dag 6 februari. Adres: Bergeonstraat 30 in Heiloo. Openingstijden: elke zaterdag van 14.00 - 17.00 uur en dinsdag van 19.00 - 21.00 uur. De balk is getnige van bijna 50 jaar mnziek, gezelligheid en plezier in de BnkBnk. Foto: René Alphenaar HEILOO - Afgelopen zaterdag zijn de Rangers weer heelhnids geland op Schiphol. Heelhnids en voldaan. Dat de motortrip anders zon verlopen wisten de Rangers wel. De voorgaande trips liepen ook niet zoals van tevoren gedacht. Door de enor me brandstofschaarste kon de geplande ronte niet doorgaan. Komt nog eens bij dat de zware aardbeving vele wegen verwoest heeft en daar dns eenvondig niet over gereden kon worden. De Rangers schreven speciaal voor Uitkijkpost over hun avontuur: "We ontmoeten Sherpa, de gids, in Kathmandu om uitleg te geven en om ons te bedanken. De anderen liepen we mis helaas. Toen met de bus naar de grens met India omdat de motoren uit India niet over de grens kwamen. Inmiddels kwam de bagage gelukkig aan en konden we gaan rijden in het Terrai-gebied van India. Dit is het deltagebied van de Himalaya en is beeldschoon om zijn vergezichten en vooral zijn haarspeldbochten die onze motor- rijharten sneller doen kloppen. Het was daar ook winter en het vroor 's nachts dat het kraakte en overdag net boven nul. Erg veel warmte was er niet voor ons. En in de ochtend hele dikke mist waar de roet van de vuurtjes voor te koken in bleef han gen en die ons binnen een uur zwart maakte. Je zal er maar wonen... Maar als de zon er was en de mist verdreef was het een pracht! Naar Amritsar werd niks doordat de Taliban scholen aan het uitmoor den was en niemand een gele jurk aanwilde met een terrorist achter hem met een zwaard en beroemd worden op YouTube. Dus naar Rajagstan voor de warmte en zijn paleizen. Het werd een confrontatie van vervuiling, armoede en een beetje vervallen cultuur. Inmiddels hadden we een verdeel sleutel gemaakt voor het sponsor geld. Het bedrag gaat door drieën. Het bedrag maken we bekend bin nenkort. Er stroomt nog dagelijks geld binnen, maar we zitten al dik boven de 10.000 euro. Een derde is voor Stichting Veldwerk, die brengt dat naar moeders die een geitenfok- programma hebben. Een derde voor René Veldwerk zijn rechterhand Bharat, die het gebruikt voor zijn school op te knappen. En een derde naar Sherpa onze gids die omdat hij door heel Nepal rijdt zoveel ellende meemaakt en het gebruikt voor adopteren van kleine kinderen die nooit een kans krijgen om uit de goot te komen. De bedoeling was om te gaan kijken hoe ze het vorige opgehaalde geld besteed hadden. Noord India is straatarm. We hebben het meegemaakt en keren daar niet naar terug, we hebben het gezien. Wel gaan we over 2 jaar terug naar Nepal en hopen dat alle ellende opgelost is en om te kijken wat het gegeven geld opgeleverd heeft. Ons reisverhaal staat op highlowrangers.nl en ons bankreke ningnummer, zodat we een beetje ellende kunnen verzachten. Want daar doen we het voor!" MUZIEK- EN HEILOO nuiiii-fcona GEEN ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT 15.00 UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING BV) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAA R G A N G 82 NUMMER 5

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 1