Trias en Terriërs grote winnaars op Sportgala Tien vragen aan... Willem Visser 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 201 Vervolg van voorpagina In totaal waren er 21 bijzondere nominaties in 7 categorieën, waar uit onder de weer bezielende leiding van presentator Jeroen Schouten de uiteindelijke winnaars bekend wer den gemaakt. Achtereenvolgend waren dat: sportcoach van het jaar: Frank Knegt van Flashing, sporttalent van het jaar categorie jongens: Dave Wesselink van Trias, sporttalent van het jaar categorie meisjes: Nienke Madderom van Trias, jeugdsport- ploeg van het jaar: meisjesteam VU12 van Flashing, sportploeg van het jaar: Dames 1 van De Terriers, sportman van het jaar: Thomas Ouwejan van AZ en sportvrouw van het jaar: Lisanne de Witte van Trias. Behalve voor alle sportieve top pers was er aandacht voor de vrijwilligers in de sport. Hoewel het hier geen verkiezing als bij de sporters betreft werd uit drie, door hun vereniging zeer gewaardeerde vrijwilligers Lisanne de Wijs van Flashing verkozen als vrijwilliger van jaar. De SportRaad benadrukt echter dat zij hiermee de verdien sten van alle vrijwilligers in de sport wil eren. Zonder hen zou de sport in De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek S t FnulfciR. \*lnr.iH' Nieuwe Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 I 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5330175 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Heiloo niet mogelijk zijn. Naast Lissane werden Gerard Morsch van De Terriers en Rene van Dijk van Foresters genomineerd. Alle drie ontvingen zij een arrange ment, aangeboden door voetbalclub AZ. Uiteraard kwam ook de sport door mensen met een beperking aan bod. Dat gebeurde door een kort interview met Dennis Hof en Patrick Rupsam. Dennis is blind en beoefent al jaren de hardloopsport samen met zijn begeleider Patrick. Dennis bereidt zich op dit moment voor op de halve marathon in New York. De vijf organisaties achter HeiloOlympics kregen vervol gens het podium om deze lokale 'olympische spelen' voor mensen met een beperking op een ludieke wijze aan te kondigen. Op 18 juni van dit olympisch jaar is er weer een HeiloOlympics op de baan van Trias. Ook zij ontvingen het AZ-arrangement. Het gevarieerde muzikale pro gramma werd gestart met de Hollandse klanken van streetband Caecilia. Tijdens de avond konden de bezoekers genieten van optre dens van Sanne Malant, o.a. bekend van het tv-programma The Voice of Holland, de in Heilooër sport clubtenues gestoken danseresjes The Young Colours van de Muziek Dansschool Heiloo o.l.v. Mena Leila en een ware drumbattle o.l.v. Wil van Toor. De afterparty werd passend van stevige beats voorzien door DJ Servan Jonkhart. De resultaten op een rijtje: Sporttalent meisje: Nienke Madderom/ Trias Sporttalent jongen: Stan Nijhuis/ Trias Sportploeg jeugd: Flashing VU12 Trainer/ coach: Frank Knegt/ Flashing Sportvrouw: Lisanne de Witte/ Trias Sportman: Thomas Ouwejan/ AZ Sportploeg: Terriërs dames 1/ De Terriërs Tekst: EJV Mediaproducties/ Evert Visser Volg de Uitkijkpost ook op :uij Terriërs dames 1: sportploeg van het jaar! Ik ben Willem Jan Visser, ben getrouwd met Bibi en heb 2 kin deren, Bas en Maaike. In mijn dagelijks leven ben ik werkzaam als fysio/manueeltherapeut bij Fysiotherapie Donker Waal en Hilbers in Heiloo en Limmen. 1. Waar ben je geboren en getogen? Geboren op 14 februari 1965 in het Elisabeth ziekenhuis in Alkmaar en getogen in Heiloo plan Oost. 9 jaar in Zurzach (CH) gewoond en geleefd en nu alweer 15 jaar in Heiloo. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je nu hebben? Mijn hobby's zijn lezen, mountainbiken, hardlopen, film (filmliga) en muziek (vooral luisteren). Ik kies de muziek en dan zou ik zan ger in een band willen zijn. 3. Wie zou je willen ontmoeten en wat zou je vragen? Mick Jagger zou ik willen ontmoeten en ik zou vragen of hij met mij 'Memory Motel' wil zingen. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Met de buurtkinderen bomen klimmen en ravotten in de tutentuin of politietuin, het bosje achter de Dokterslaan. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? De Zuiderneg met uitzicht over de weilanden richting Egmond- Binnen en zijn duinen. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Om op reis te gaan. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Wees jezelf! 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van je? Ik heb ooit meegedaan aan een kindermodeshow, als beloning kreeg ik een slagroomtaart en ondergoed (hoe bedachten ze het!). Ik had liever een mooie trui gekregen. 9. Wat zou je in Heiloo aanpakken, als je burgemeester was? De meeste mensen wonen graag in dit mooie dorp vanwege de vrijetijdsvoorzieningen en het groene karakter. Als burgemeester zou ik ervoor zorgen dat de natuur, sport en cultuur in Heiloo gewaarborgd blijven. 10. Persoonlijke vraag: Als rasechte Heilooër heb je voor je werk met je gezin een tijd in Zwitserland gewoond. Hoe beleef jij Heiloo in jouw tweede jeugd, sinds je terugkeer uit Zwitserland? Het heeft enige tijd geduurd voor ik me in Heiloo weer thuis voelde, daar hebben mijn gezin, familie en vrienden voor gezorgd. Heiloo is dynamischer geworden, er zijn meer bedrijven gekomen, daardoor werken er ook meer mensen uit Heiloo in Heiloo. Ook qua uitgaansgelegenheden is het interessanter geworden, vroeger had je alleen de snackbar, de chinees, de pizzeria en Aris de Wit. Nu kun je elke maand in een ander restaurant eten en worden er regelmatig party's gehouden voor tweede jeugdigen als ik. Heiloo blijft gelukkig zijn dorpse allure behouden en als je wilt, zijn er genoeg mogelijkheden je hieraan te onttrekken. Heiloo is mooi, houden zo!! Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Nienke Madderom. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Je bent een talentvolle hordeloopster. Een week geleden werd je 2e op het NK atletiek met een PR, en je bent genomineerd voor sporttalent 2015 van Heiloo. Mijn vraag is: waar sta je in 2024 met je sport? Het is dan een olympisch jaar, denk of droom je weleens dat jij hier aan meedoet? Foto: Alfred Roszbach Thomas Ouwejan werd sportman van het jaar. Foto: Alfred Roszbach

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 3