Schoonheidssalon 072 Het project Een Groene Brug gaat van start Burgemeester Romeyn reageert op suggesties 'Tien vragen' BEDRIJF BELICHT UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2016 Miloe van schoonheidssalon 072. Foto: Stip Fotografie Kennemerstraatweg 452 (in het pand van Kapsalon Madeleine), 1851 BL Heiloo, telefoon: 072 - 879 50 84 of 06 - 17 73 85 24, e-mail: info@schoonheidsstudio072.nl, www.schoonheidsstudio072.nl. Er jonger en stralender uitzien. Dat is weggelegd voor iedereen die Schoonheidsstudio 072 bezoekt. Miloe van Hove zelf is een levend voorbeeld van het resultaat van haar werkwijze: ze oogt heel jong, en heeft toch al 12 jaar ervaring als schoonheidsspecialiste en pedicure. Aandacht Schoonheidsstudio 072 is zorgvuldig, stijlvol en praktisch ingericht. Dat past helemaal bij de werkwijze van Miloe. "Aandacht is heel belangrijk. Als een cliënt in de stoel ligt terwijl haar gezichtsmasker inwerkt, blijf ik bij haar en masseer desgewenst haar handen. Mensen gaan blij weg en komen blij terug. En daar doe ik het voor!" Miloe werkt met verschillende apparaten, o.a. een voor microder- mabrasie (waarbij het allerbuitenste laagje van de huid als het ware wordt weggeschuurd) en een voor mesotherapie (waarbij voedings stoffen in de huid worden aangebracht). Een andere veelgebruikte techniek is de fruitzuurpeeling: een peeling met fruitzuur, die het vocht bindt in de bovenste huidlagen, waardoor die gladder en stra lender wordt. Kwaliteit Miloe gaat voor kwaliteit. Dat blijkt ook uit de keuze voor de verzor- gings- en make-upproducten van Dermalogica of van LOOkX - twee topmerken, beide dierproefvrij, zonder parfum, zeer goed voor de huid. Miloe is van vele markten thuis. Naast de huidverbetering verzorgt zij ook de ontharing en het stileren van de wenkbrauwen. Voor permanente make-up kan men terecht bij een collega van Miloe, die - net als Miloe zelf - enthousiaste reacties krijgt op haar werk. Miloe werkt tevens als pedicure. En in haar nagelstudio aan huis (in Bergermeer, Alkmaar) verzorgt zij het hele palet; van een effectieve manicure tot acrylnagels, extensions en gellak. Totaalpakket Wel of niet naar de schoonheidsstudio? Voor mensen die twijfelen heeft Miloe de gratis kennismakingsbehandeling bedacht. "In een half uur leg ik uit hoe ik werk, en eventueel geef ik een korte behandeling met een peeling en een crème." Een cliënt van Schoonheidsstudio 072 kan in hetzelfde pand ook terecht bij een kapper, een masseur, een acupuncturist en een specialist in kunstnagels. Een waar totaalpakket voor wie zich mooi en goed wil voelen! Vaste klanten van Schoon heidsstudio 072 kunnen kiezen voor een jaarabonnement: voor een vast bedrag per maand in totaal negen behandelingen voor de prijs van acht, met een flinke korting eventuele extra elementen. Openingstijden Schoonheidsstudio 072 werkt uitsluitend op afspraak. Een afspraak maken kan heel eenvoudig via de website, maar bellen kan natuurlijk ook. Behandelen doet Miloe dinsdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, en op woensdag en donderdag van 10.00 tot 21.00 uur. HEILOO - 26 januari is het startschot gegeven voor het project Een Groene Brug. Een Groene Brug wil het landgoed Willibrordus samen met al haar bewoners en bezoekers uit laten groeien tot een Healing Environment. Waar het groen uitnodigt om een praatje met elkaar te maken, te wandelen, gezamenlijk te tuinieren, de stil te te zoeken of om op een bank je te genieten van de bloemen. Groen is hier het middel om mensen bij elkaar te brengen, met elkaar te verbinden. Het project kent al veel bevlogen partners: GGZ- NHN. Stichting De Buitenkans, het IVN, Zorgvilla Craenenbroeck en vereniging Groei Bloei. Noord- Kennemerland. Zij nodigen iedereen uit om mee te denken, mee te ont wikkelen en aan activiteiten deel te nemen. Het project is mogelijk gemaakt door het Oranjefonds, die verbin ding door groen tussen buurtbe woners en bewoners van zorgin stellingen stimuleert. Een Groene Brug werkt ook samen met 'Groen Grijs en Gelukkig' van het IVN: in dit 'groene' project staat het welzijn van ouderen in zorginstel lingen centraal. Zo schuift een (91-jarige) bewoner van zorgvilla Craenenbroeck aan om de wensen en behoeften van ouderen ten aan zien van het groen en de groenacti- viteiten goed door te laten klinken. Vanaf half maart organiseren de partners de 'groensafari's' over het Landgoed. Hierin kan iedereen mee denken en ideeën en wensen aange ven voor het groen op het landgoed, of over activiteiten, mogelijkheden voor stilteplekken, ommetjes. Eind februari worden de data van deze groensafari's gepubliceerd. Vanaf april/mei is er de mogelijkheid om deze ideeën verder uit te denken, te ontwikkelen tot daadwerkelijke plannen en ontwerpen. En dan gaat zo rond juni de eerste schep de grond in! Houd voor alle data de nieuwsbrief en de website van Stichting De Buitenkans in de gaten: www.de-buitenkans.org. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. je open staat voor wat er bij de bur gers leeft.' 'In dat kader past onze recente nota 'Samenspel'. Als bestuur heb ben wij natuurlijk niet alle wijsheid in pacht. Het college wil, gesteund door de raad, de inwoners nog meer betrekken bij het voorbereiden, maken en uitvoeren van beleid. Nog meer ervaren wat er leeft en hoe we dat samen kunnen vertalen in beleid en uitvoering. Waar nodig faciliteren wij als gemeente en bie den we ondersteuning bij ideeën van inwoners. Bij belangrijke onder werpen moeten we niet alles eerst zelf uitvinden en vervolgens burgers of bedrijven laten meepraten, maar vanaf het begin vragen: welke pro blemen ziet u voor de toekomst? Hoe kunnen we ons daarop voor bereiden? Welke rol ziet u voor de gemeente? Wat kunnen organisa ties zelf doen? Dat gaan we onder andere ook doen met kunst, cultuur en buitensporten. Dat intensievere contact hebben we voor een deel al dankzij Twitter, WhatsApp en Facebook. Ik krijg op die manier veel berichten en reacties. Die leid ik meestal door en zie toe dat er ant woord op komt. Het geeft ook aan dat wij als college makkelijk bereik baar zijn.' Berend Izaks Voor Romeyn burgemeester was van Heiloo (vanaf 2005) was hij wethouder in Velsen, waarover hij gezegd heeft dat het een prachtige gemeente is om in het dagelijks bestuur te zitten. In die regio vervult hij nog enkele maatschappelijke functies. Eind dit jaar moet hij kenbaar maken of hij in Heiloo een derde termijn wil, waarover dan de raad beslist. In Velsen is de burgemeesters post vacant. Voordat u burgemeester was, was u wethouder in Velsen. Daar is de burgemeesterpost vrij. Heeft u interesse? 'Inmiddels is het tien jaar geleden dat ik als wethouder uit Velsen ben weggegaan. Dan is het natuurlijk leuk dat inwoners uit Velsen mij noemen als een moge lijke opvolger. Mijn gezin en ik hebben het heel erg naar ons zin in Heiloo en met Heiloo houd ik mij bezig. Ik heb geen ander com mentaar.' HEILOO - In onze rubriek 'Tien vragen aan' levert de vraag 'wat zou je in het dorp aanpakken als je burgemeester was', tal van suggesties op. Meer (verkeers) veiligheid, niet bezuinigen op cultuur en jongerenwerk, meer goedkope huizen enzovoorts. Hoe gaat burgemeester Hans Romeyn met 'dit kleine leed' om? 'Ik beschouw het niet als klein leed, eerder als teken van betrok kenheid. Ik lees de hele Uitkijkpost en de rubriek met veel interesse en dan niet zozeer om de vraag 'wat zou je aanpakken als je burge meester was'. Ik vind het leuk als mensen meer over zichzelf vertel len, zodat je meer kennis hebt van wat er gebeurt en waarom ze het fijn vinden om in Heiloo te wonen. Het is voor mij een aanmoediging. Ik heb als burgemeester natuur lijk niet alles in portefeuille, en ik ga niet elke opmerking doorleiden naar onze organisatie, maar als het gaat om echt gevaarlijke situaties en zaken die op het terrein van de gemeente liggen stuur ik ze naar ons Klantencontactcentrum, het KCC. Wat we beogen is dat alle vra gen via het KCC lopen. We streven ernaar dat 80% van de vragen door het KCC zelf afgehandeld wordt of dat het KCC kan aangeven naar welke afdeling de vraag of aanvraag is gestuurd en wanneer verwacht wordt dat deze is afgehandeld. Het KCC en de afdelingen proberen zo snel mogelijk antwoord te geven of voor een oplossing te zorgen. Het KCC is belangrijk voor onze dienst verlening.' Er kan toch minder bezuinigd worden omdat er een structu reel overschot op de begroting is? We hebben inderdaad meerjarig gezien een klein overschot, waarbij rekening is gehouden met de bezui nigingen. Het structurele saldo van de begroting laat over een langere termijn wel een dalende trend zien. De raad beslist over de invulling van de begroting; Of het gaat om bezui nigingen of middelen voor nieuw beleid. Er zitten in de begroting latente risico's, waarvan we niet weten hoe die uitpakken. Het is niet een kwestie om nu de bezuinigen weer terug te draaien, maar om ver standig om te gaan met onze midde len en met de potentiële risico's die er zijn. De raad heeft nadrukkelijk gevraagd daar rekening mee te hou den én gezegd: zorg dat je algemene reserve op peil komt. Onze reserve positie is niet al te rooskleurig om die risico's op te vangen.' Lezers willen dat de gemeente meer goedkope huizen bouwt. 'Wij hebben een woonvisie gepre senteerd. Daarin is voorgesteld om minimaal 30% sociale woningbouw te hanteren. De raad heeft gezegd nog eens te kijken naar de voorge stelde verdeling, maar behoudt lie ver de 40% sociaal, 30% middenseg ment en 30% het duurdere. Als burgemeester vind ik het belangrijk dat je een dorp bent waar mensen prettig kunnen wonen. Het is goed wanneer de raad de afweging maakt over welke mensen we het hebben en welke mensen we in ons dorp willen laten wonen. Ik wacht de dis cussie met de raad af.' Stel u bent geen burgemeester van Heiloo. Wat zou u aanpak ken als u dat wel was? 'Leuke vraag. Zo'n beetje hetzelf de wat ik nu ook doe. Ik vind het belangrijk dat je een mooi dorp bent om te wonen, waar je je vrij voelt en dat mensen zich bij elkaar betrok ken voelen. Als burgervader, burge meester, speel je daarin - los van je specifieke taken en verantwoorde lijkheden - een grote rol. Ook dat Burgemeester Romeyn leest de hele Uitkijkpost iedere week met veel interesse. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5