Impulzz en Marlies de Waard in de Witte Kerk Informatieavond voor vluchtelingen Promotie oud-plaatsgenoot Vluchtelingenwerk Nederland INGEZONDEN MEDEDELING Weense walsen in De Beun door HOV Valentijnsconcert KORTOM Opkikker Keer op Keer KORTOM Collecte Hersenstichting KORTOM Wethouder en burgemeester lezen 'Het geitje' voor UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2016 HEILOO - Heeft u ook zo genoten van het Nieuwsjaarsconcert van uit Wenen op de tv en van de ouverture uit 'Eine Nacht in Venedig'? Binnenkort kunt u deze wereldberoemde operette van Johann Strauss jr. zélf meebeleven in theater De Beun, uitgevoerd door de Heilooër Operette Vereniging (HOV) met een keur aan solisten, groot orkest en schitterende kostuums! De repetities voor deze bekende operette zijn in volle gang. Half februari a.s. pakt HOV groots uit met vier voorstellingen van deze operette, waarin de verleidingskunst van de jonge hertog van Urbino tot veel hila rische verwikkelingen leidt! Ben Eppinga doet de regie; in de orkestbak zorgt dirigent Wim Noteboom met 't Zaanse voor de muzikale begelei ding. 'Eine Nacht in Venedig' belooft een wervelende theaterproductie te worden. Uitvoeringen: 13, 14 (matinee), 20 en 21 (matinee) februari a.s. Kaarten zijn verkrijgbaar bij De Schrijverij (Stationscentrum en Hoekstuk), online via www.heilooeroperettevereniging.nl en bij theater De Beun. HEILOO - Vrijdag 12 februari vindt er in de Ter Coulsterkerk te Heiloo aan de Holleweg een Valentijnsconcert plaats. Aanvang 20.00 uur. Muzikale medewerking wordt verleend door de bekende trompettiste Melissa Venema (20) bekend van het optreden bij Andre Rieu. Verder treedt op de sopraan Annika Glimmerveen, zij heeft hier in Heiloo bekendheid gekregen door de concerten in de Ter Coulsterkerk met o.a het mannen koor 'Edoza' uit Sneek. Tevens zal meewerken de 15-jarige fluittiste Erica Vogel uit Wezep, een groot talent. Als bariton zal meewerken Marinus van Slooten. Zijn warme stem mengt zich uitstekend met de overige artiesten. De Zaanse organist Dub de Vries, ook geen onbekende in de regio, zal de artiesten begeleiden. De entree is 10.- Kaartverkoop voor aanvang concert. HEILOO - Zaterdag 20 febru ari is er een concert van vocaal ensemble Impulzz en Marlies de Waard in de Witte Kerk in Heiloo: een avondvullend pro gramma met populaire muziek. Vocaal ensemble Impulzz is in 2004 ontstaan en organiseert in de provincie regelmatig concerten. Het repertoire bestaat uit popmuziek, musical en soms ook licht klassiek. Vorig jaar brachten zij ter ere van hun 10-jarig bestaan een CD uit. Impulzz staat onder de muzikale lei ding van Robert Stoop. Marlies de Waard is musicalper former en heeft in producties van het M-lab gestaan; ze toerde boven dien met The Sound of Music in Nederland en België. Daarnaast is zij zangdocente in Amsterdam. Enkele van haar zangleerlingen verzorgen tevens een deel van de avond. Kaarten zijn te reserveren via www.impulzz.com. Het concert begint om 20.00 uur. Musicalperformer Marlies de Waard. Aangeleverde foto HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt twee keer per maand een Opkikker aan een ver eniging of stichting. De 1e opkik ker van de maand februari gaat naar Stichting Kalapuwa in Sri Lanka (aangevraagd door familie Stam uit Heiloo). Vanaf januari 2016 is het bedrag verhoogd naar 500,00. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen. Verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichtingxopx. wordpress.com. Keer op Keer, Industrieterrein Oosterzij 17, Heiloo. Openingstijden: di. en do. van 10.00 tot 15.00 uur en za. van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072 5325962. HEILOO - Van 1 tot 7 februari vraagt de Hersenstichting uw steun. Vrijwel iedereen krijgt ooit te maken met een hersen- aandoening. Hieronder vallen onder meer beroerte, dementie, autisme, hersentumor, de ziekte van Parkinson en ADHD. De Hersenstichting zet alles op alles om hersenen gezond te houden en hersenaandoeningen te gene zen. Om dit te bereiken laat ze onderzoek doen, geeft voorlich ting en werkt aan goede patiën tenzorg. Voor dit werk is veel geld nodig. Geef daarom aan de collectant. Wilt u zelf collecteren, aanmelden kan nog. Via 070 - 360 48 16 of via collecte@hersenstichting.nl of www.hersenstichting.nl. HEILOO - Op 27 januari pro moveerde Marijn Hoijtink (28 jaar) aan de Universiteit van Amsterdam, faculteit Politicologie. In haar proef schrift met de titel 'Securing the European Homeland' schetst zij een beeld van de verwevenheid van bedrijven en Europese instel lingen die werken aan technolo gische oplossingen voor veilig heidsproblemen. Marijn doceert zowel aan de UvA als aan de VU. Zij is oud-leerling van CBS De Duif. HEILOO - Morgen (don- derdag)avond presenteert VluchtelingenWerk Heiloo enige ideeën waarmee men zonder veel moeite kan bezuinigen. Het betreft omgaan met gas, elek triciteit, water en hoe je een voudig op inkopen kunt bespa ren. WonenPlus van Stichting Welzijn levert daartoe ook een bijdrage. Aan het eind van de presentatie kunnen aanwezigen zich inschrij ven voor hulp bij het maken van een kasboek, bij het overschrijven van bedragen (ook op een vast tijdstip) en bij het kiezen van verzekeringen en het omgaan met zaken van de Belastingdienst. De voorlichting is bedoeld voor vluchtelingen in Heiloo. Belangstellenden zijn welkom. De presentatie begint om 20.00 uur in de bibliotheek aan de Westerweg 250. HEILOO - Tijdens de Nationale Voorleesdagen hebben wethouder Elly Beens en burgemeester Hans Romeyn op woensdgochtend 27 januari bij twee kinderdagverblijven voorgelezen. Elly Beens bezocht KDV De Vogeltuin waar zij voorafgaand aan een ontbijt voor de kinderen voorlas uit het prentenboek van 2016 'We hebben er een geitje bij!' Ademloos luisterenden de kinderen, begeleiders en een aan tal ouders naar de wethouder. Hans Romeyn ging naar KDV Kits Oonlie om daar hetzelfde verhaal voor te lezen. Na zijn ambtsketen omgehangen te hebben nam hij plaats op de bank tussen een aantal aanwezige kinderen. Samen met de kinderen werden alle dierengeluiden van de dieren op de kaft van het boek doorgenomen. Daarna heeft ook de burgemeester het hele boek voorgelezen tot groot ple zier van de kinderen. Tekst en foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7