Boekelermeer beste bedrijventerrein van Nederland Bouw tweede bedrijfsverzamelgebouw op De Droogmakerij gestart INLOOPDAG 24 FEBRUARI 10.00- 17.00 UUR 9 INGEZONDEN MEDEDELING Uw kunstgebit is onze zorg! Emailleren, een leuke techniek UITKIJKPOST 17 FEBRUARI 201 HEILOO - Tandprothetische praktijk Weijer is gevestigd in gezondheids centrum De Strandwal op het St. Willibrord terrein. Rutger Weijer is als zelfstandig tandprotheticus specialist in het aanmeten en vervaardigen van alle uitneembare gebitsprotheses. Dat kan een volledige gebitsprothese zijn, maar ook een prothese op nieuwe of bestaande implantaten. Een frame of gedeeltelijke kunststof prothese behoort ook tot de mogelijkhe den. Bij het laatste blijft een deel van het eigen gebit behouden, het andere deel wordt vervangen door een gebitsprothese. Hij werkt daarbij nauw samen met tandartsen, de implantoloog en mondhygiëniste. Rutger werkt met materialen van hoogwaardige kwaliteit. ,,Een tandpro- theticus heeft het hele maakproces van een gebitsprothese in de hand; van het begin, het aanmeten, tot en met het eindresultaat. Door het directe contact met de klant kun je zijn of haar wensen rechtstreeks uitvoeren, waardoor een persoonlijke prothese met een natuurlijke uitstraling ont staat." Hij beseft dat dit vak bij veel mensen vragen oproept; vragen die hij graag beantwoordt. Wist u dat u iedere vijf jaar recht heeft op vergoeding van een nieuwe prothese en dat reparatie en rebasing (het vernieuwen van de pasvorm) volledig vanuit de basisverzekering worden vergoed? En wist u bijvoorbeeld dat voor een uitneembare gebitsprothese geen door verwijzing van een tandarts of kaakchirurg nodig is, maar dat u hiervoor direct bij de tandprotheticus terecht kunt? Of dat de vergoeding van een gebitsprothese voor driekwart in de basisverzekering valt? De overige 25 wordt veelal vanuit een aanvullend pakket vergoed. ,,De trend is dat men sen vaak te lang wachten met een gebitsprothese die eigenlijk niet meer goed past of versleten is. Hierdoor ontstaat pijn en ander ongemak. Het is dan ook aan te raden om de prothese om de twee jaar te laten controleren; soms is een kleine aanpassing in de pasvorm al genoeg." De praktijk is aangesloten bij brancheorganisaties ONT en Kwaliteitsregister Tandprothetici en heeft een branche kwaliteit keurmerk, hetgeen de hoogst mogelijke kwaliteit waarborgt. Bij Tandprothetische praktijk Weijer zijn controles en vrijblijvend advies gratis! Belt u gerust met de praktijk voor een afspraak. Tevens heeft de praktijk woensdag 24 februari weer inloopdag van 10.00 -17.00 uur. U bent dan van harte welkom met al uw vragen over uw prothese of om gewoon eens kennis te maken. Gezondheidscentrum, De Strandwal 22, 1851 VM Heiloo, tel. 072-5331902. www.rutgerweijertp.nl,info@rutgerweijertp.nl De Boekelermeer scoorde beter dan veertien andere bedrijventerreinen op basis van drie kerncompe tenties: economie, duurzaamheid en aantrekkelijkheid. Foto: Evert Visser ALKMAAR/ HEILOO - Bedrijventerrein Boekelermeer is het beste bedrijventerrein van Nederland en vooral sterk op het gebied van economie, duurzaamheid en aantrekke lijkheid. De gemeenten Heiloo en Alkmaar vierden dit heuge lijke feit dinsdagmiddag in het gebouw van de HVC Group aan de Jadestraat in Alkmaar. Het winnende bedrijventerrein kwam in oktober vorig jaar al naar voren tijdens de landelijke verkie zing voor beste bedrijventerreinen, georganiseerd door het media- en communicatiebedrijf Elba-rec uit Amersfoort. De viering in Alkmaar stond dinsdag in de agenda. Tijdens dit feestelijk samenzijn deed de Commissaris van de Koning Johan Remkes het woord. Ook de burge meesters Hans Romeyn (Heiloo) en Piet Bruinooge (Alkmaar) en de wethouders Victor Kloos (Alkmaar) en Fred Dellemijn (Heiloo) waren van de partij. Daarnaast was Dick Winkelhuis present, hij is voorzit ter van de Stichting Beheerschap Boekelermeer. Ondernemer Ron Huiberts vroeg namens alle ondernemers van de Boekelermeer aan wet houders Kloos en Dellemijn en Dick Winkelhuis, de voorzitter van de Stichting Beheerschap Boekelermeer, hoe zij de Boekelermeer zien. Wat alle drie kenmerkend vinden voor de Boekelermeer is de passie waarmee alle partijen zich de afgelopen jaren hebben ingezet voor het bedrijven terrein. Wethouder gemeente Alkmaar Victor Kloos: "Geweldig dat door de inzet van de ondernemers van de Boekelermeer en met hulp van gemeente Heiloo en Alkmaar dit mooie resultaat is behaald." Wethouder gemeente Heiloo Fred Dellemijn: "Een succes vol Boekelermeer met actieve en betrokken ondernemers levert een belangrijke bijdrage aan een leven dige en aantrekkelijke leefomge ving." Commissaris van de Koning Remkes benadrukte in zijn speech het belang van de Boekelermeer als grootste bedrijventerrein van de provincie Noord-Holland. Het duurzame en groene karakter van het bedrijventerrein maken het een prettige werkomgeving. Remkes overhandigde een gevelplaquette aan de voorzitter van de Stichting Beheerschap Boekermeer, die alle ondernemers ontvangen als dank voor hun inzet en vertrouwen in het bedrijventerrein. Dick Winkelhuis: "De stichting bestaat vandaag pre cies 15 jaar. 15 jaar waarin we met het gehele bestuur heel hard gewerkt hebben voor dit resultaat. We zijn er trots op!" De Boekelermeer scoorde beter dan veertien andere bedrijventer reinen op basis van drie kerncompe tenties: economie, duurzaamheid en aantrekkelijkheid. De jury liet onder andere het volgende het volgende weten: "Het groene karakter is omarmd en rond de gasopslag ont staat een heus Energy Innovation Park. Die focus en uitzonderlijke regionale acquisitie levert ze inter nationale toppers op. Maar ook duurzaamheid, door onder andere de restwarmte van de huisvuilcen- trale te gebruiken. Boekelermeer weet als beste concrete resulta ten te benoemen. De grondprijs is gelijk gebleven, er is veel grond verkocht en de uitstraling is van zeer hoog niveau.(...) Een ver diende winnaar." Daarnaast noemt de jury de samenwerking tussen de twee gemeenten en de Stichting Beheerschap Boekelermeer bijzon der. Deze stichting verzorgt onder andere het parkmanagement. Tekst: EJV Mediaproducties/Evert Visser De bouw is officieel gestart door het slaan van de eerste paal. Aangeleverde foto HEILOO - Het Nivon Heiloo start een nieuwe cursus: de techniek van het emailleren. Vanaf 23 februari zal docente Saskia Sengers u in vier dinsdag middagen, de techniek leren. Emailleren is een samensmelting van glas op een ondergrond van metaal. Het emaillepoeder wordt op het voorwerp aangebracht met spatel/penseel. Daarna wordt het voorwerp ingebrand. Wat u ook gaat maken, u kunt vrij experimenteren. Dit is de uitdagende kant van het emailleren. Ook deelnemen? Plaats: de Hofdijk, Mariënstein 178A, 1852 SN Heiloo. Opgave/info: tel.072 5333127/5333217 of info@nivonheiloo.nl. Zie ook: www.nivonheiloo.nl. HEILOO - De bouw van het tweede bedrijfsverzamelgebouw is officieel gestart door het slaan van de eerste paal. Mede door het succes van de eerste fase is VDK Vastgoed begonnen met de bouw van een tweede bedrijfsverzamelgebouw. Gelegen op het beste bedrij venterrein van Nederland De Boekelermeer in Heiloo en met een rechtstreekse afslag naar het bedrij venterrein vanaf de A9 in aantocht biedt de Boekelermeer aan veel bedrijven een interessante vesti- gingsplek. Doordat VDK Vastgoed bijna alles in eigen beheer doet is er een optimale prijs-kwaliteit verhouding. Ook dit tweede bedrijfsverzamelge bouw zal een hoogwaardig en duur zaam gebouw worden. Er zijn nog enkele units beschikbaar. Bij VDK Vastgoed in Akersloot, tel. 0251 - 67 25 69 of www.vdkvastgoed.nl, kunnen geïn teresseerden informatie krijgen over de beschikbare panden. Door de grote diversiteit aan panden, 15 units van 93 tot 862 m2, is er voor bijna elke ondernemer een ideaal pand te realiseren. Sb BESTE DEORFJVENTERHEIN V9H HIDEILIND

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9