Oppermachtig HZV parkeert tegenstander David Zonneveld nieuwe hoofdtrainer Foresters Winnaars en verliezers Vennewater Badminton Team Groefsema gaat steeds beter judoën SPORT 19 HS Heiloo trots op kampioenen! UITKIJKPOST 24 FEBRUARI 201 6 HZV gaf voetballes aan Vedette de Remise. Aangeleverde foto HEILOO - Een bij vlagen werve lend spelend HZV gaf absoluut voetballes tegen Vedette de Remise. Met maar liefst 10 fitte spelers was de equipe afgereisd om de recente zegereeks van 3 wedstrijden te continueren in Landsmeer. Tegen deze debutant in de top klasse werd het pleit reeds beslecht in de 1e helft, waarbij Melle en Stan beiden al binnen twee minuten scoorden en daarna Sven en uitblin ker Tim van Gelder voor de overige goals zorgden. Het werd een zeer comfortabele ruststand van 1-5. Dat dit geen sinecure betrof, bleek wel uit het feit dat onze oppo nent zelfs al met een meespelende keeper begon voor het rustsignaal. Het begrip automatisme en volwas senheid gaan al meer hand in hand bij dit zeer jonge team van HZV, waarbij de taken goed worden uit gevoerd en iedereen bereid is om voor elkaar te werken en waar nodig door het stof te gaan. In het 2e bedrijf was het lastiger - vanwege de comfortabele voor sprong - om de concentratie en speldiscipline te continueren, des alniettemin pikte Ruben Bugter ook weer zijn doelpuntjes mee, gecom pleteerd met wederom de eerder genoemde spelers. Keeper Indy die uitstekend en rustig coachend het overzicht behield, loosde zijn col lega's rustig naar de overwinning van maar liefst 2-10. Het naar deze uitwedstrijd talrijk meegereisde HZV-publiek werd door secretaris Ted voorzien van een heerlijk over winningsbiertje. Volgende wedstrijd HZV - ZVV Zwaag 26 februari om 20.55 uur in hal Het Vennewater te Heiloo. HEILOO - De Foresters meldt dat er met David Zonneveld een akkoord is bereikt. De in Heiloo woonachtige coach is met ingang van het nieuwe seizoen de hoofdtrainer. Momenteel is Zonneveld hoofd trainer bij buurman AFC '34, waar mee hij op de vierde plaats staat in de 1e Klasse A. Eerder stond hij aan het roer van Jong Holland 1. Zonneveld vervangt de huidige hoofdtrainer Rob Klanker, die inmiddels een akkoord heeft bereikt met WSV '30. Het eerste elftal van De Foresters speelde zondag in Amsterdam tegen Zeeburgia. Na een doelpuntloze eerste helft kwam Zeeburgia tot twee keer toe op voorsprong, maar Barry Koppes (strafschop) en Milo Blei stelden toch een punt veilig voor de Egels. Op 6 maart speelt De Foresters een thuiswedstrijd tegen Woerden. AKERSLOOT - Uitslagen 17 februari: Ereklasse: 1e Paul Twaalfhoven 100 pnt. 2e Erik Imming 96 A-klasse 1e Bert Kieberl 95 2e Dennis Arends 94 B-klasse: 1e Annemarieke Kramer 98 2e Hans Friking 91 C-klasse: 1e Guido Tromp 93 2e Lex Kramer 93 SV De Vrijheid heeft iedere woensdagavond clubavond in De Vriendschap, Kerklaan 18 te Akersloot. Belangstellenden zijn altijd van harte welkom. HE ILOO - Afgelopen zondag vond de 4e ronde van de West Friese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) plaats; een competitie tussen verschillende judoclubs uit Noord-Holland. Judoclub Groefsema deed voor het eerst met een jeugdteam mee. In het nog jonge team stonden: Fedde, Nina, Melle, Roos, Boy, Enkush, Karlijn en Lois. Voor deze judoka's was ervaring opdoen het voornaamste doel. Tijdens deze 4e ronde nam het team van Groefsema het op tegen Dojo 't Loo, Hensbroek en De Uitkomst/Julianadorp. De eer ste wedstrijd tegen Dojo 't Loo werd ondanks winstpartijen van Lois, Karlijn en Nina nipt verloren. Hierna werd Hensbroek verslagen met 10-6. Winstpartijen waren er voor Nina, Fedde, Lois, Enkush en Karlijn. De laatste wedstrijd tegen Uitkomst/Julianadorp ging net als de eerste wedstrijd tegen Dojo 't Loo verloren. In sommige wedstrij den had er meer ingezeten. De slot- ronde vindt plaats in Beverwijk. HEILOO - De afgelopen weken hebben een aantal leden van Hippische Sportvereniging Heiloo meegedaan aan de regiokampi oenschappen. Op 6 februari waren de dressuur- kampioenschappen en is Lisa den Herder met Ojo eerste geworden in de categorie A pony's L dres suur en mag zich nu Noord Hollands kampioen noemen. Jonne de Haan deed mee met Bentley in de categorie C pony's L2 dressuur en behaalde daar een prachtige tweede plaats. Afgelopen zaterdag deed Jonne met Bentley mee met het spring- kampioenschap in de klasse L springen voor C pony's en werd daar eerste en dus ook Noord Hollands kampioen. Jonne mag nu de provincie vertegenwoordi gen op de Nationale kampioen schappen in Ermelo. Bij de categorie paarden is Sanne Leeuwenkamp, één van de spring- instructrices van HS Heiloo, Noord-Hollands kampioen gewor den met het paard Argentina. HE ILOO - Het competitiesei zoen badminton 2015-2016 zit er alweer op. Een seizoen dat win naars heeft opgeleverd, maar ook verliezers kent. Grote winnaar is bijvoorbeeld Team 7, 3e klasse district: zij zijn in hun klasse regiokampioen Noord Holland geworden. Op een haar na hebben ze zich daarna niet weten te plaatsen voor het NK voor regi oteams. Team 2 (4e divisie) heeft lang meegedaan voor het kampioen schap, maar heeft toch genoegen moeten nemen met een 2e plaats. Team 5 en 6 hebben een goed sei zoen gehad en zijn in de 2e klasse district op respectievelijk de 3e en 2e plek geëindigd. Team 3, spelend in de hoofdklasse district, heeft zich niet naar een titel gespeeld, maar heeft zich wel weten te handhaven in deze klasse. Team 1, spelend in 2e divisie lan delijk, moest in de eerste seizoens helft al spelers missen waardoor ze al snel in de degradatiezone beland den en daar ook niet meer uit kwa men. Team 4 speelde voor het eerst 1e klasse district, een uitdagend speelveld. Weliswaar onderaan de ranglijst leek het er lang op dat ze net niet zouden degraderen. Helaas werd in de laatste 2 wedstrijden anders besloten en eindigden ze toch onder de streep. Het heren team, spelend in 2e klasse district, is geëindigd op een 5e plaats. Voor het komend competitie seizoen 2016-2017 is Vennewater Badminton Heiloo naarstig op zoek naar dames die mix-competitie wil len spelen. De teams varieren in speelniveau van 3e klasse (district) tot aan 3e klasse (landelijk). Voor meer informatie: www.badmintonvennewater.nl. Vennewater Badminton Heiloo is op zoek naar dames die mix competitie willen spelen. Aangeleverde foto David Zonneveld. Foto: AFC '34 Het jeugdteam van Judoclub Groefsema. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19