Blue World Ineke van Dam update WÜ\\ Administratiekantoor Bruins s-l administratiekantoor Wilt u met uw bedrijf ook verschijnen op de Bedrijf Belicht Update pagina, mail dan naar: verkoop@uitkijkpost.nl. je administratie in goede handen Wij verzorgen je complete financiële administratie en loonadministratie, zowel zakelijk als particulier. Denk aan het opstellen van jaarrekeningen, maar ook de aangifte van: Loonheffingen Omzetbelasting Inkomstenbelasting Vennootschapsbelasting Nijverheidsweg 19A 1851 NW Heiloo V» 06 188 75 888 info@administratiekantoorbruins.nl AdministratiekantoorBruins.nl De echte jeansfreak hoeft niet meer het dorp uit voor de nieuwste modellen van bijvoorbeeld G-Star of Replay spijkerbroeken en/of andere vrijetijdskle- ding. Bij Blue World Jeans Casuals kan men in één keer slagen voor een complete outfit: van vlotte onderkleding tot modieuze bovenkleding, accessoi res en zelfs leuke vrijetijdsschoenen en zomerse slippers. Met verder kleding van bekende merken als Blue Blood, Pall Mall, Cast Iron, Hillfinger Denim, Diesel en Indian Rose is het aanbod gericht op zowel heren als dames, van jong tot oud. Bert en Vanessa van Berkum startten elf jaar geleden hun eerste kledingzaak in het winkelcen trum in Castricum. Zes jaar geleden kwam hier de kinderkledingzaak Blue World Kids bij, ook in Castricum. Met de opening vorig jaar van Blue World Jeans Casuals aan de Heerenweg is het derde filiaal een aanwinst voor Heiloo. Bert: "We bieden ene ruime keuze aan modellen, pasvormen en kleurstellingen van verschillende merken jeans en vrijetijdskleding. We hebben zelfs broeken in de lengtemaat 38, die over het algemeen moeilijk verkrijgbaar zijn. Als we van een bepaald model een maat niet op voorraad hebben, probe ren wij die alsnog te bestellen. Voor de keuze van onze collecties gaan we twee maal per jaar naar de internationale kledingbeurs in Barcelona en regel matig nar de Modefabriek in Amsterdam." Omdat Blue World meerdere zaken heeft kan de klant hiervan mee profiteren. Vanessa: "We wer ken met een elektronische klantenpas. Hiermee kan men kortingspunten krijgen; voor iedere uitgege ven euro krijgt men één punt. Bij vijfhonderd pun ten kan men in één van de filialen 25 euro korting krijgen op de volgende aankoop.'Bert: "Het is voor ons een visitekaartje als klanten met hun nieu we aankoop bij Blue World Jeans Casuals door anderen gecomplimenteerd worden!" Blue World Geesterduin 26-28, Castricum Tel: 0251-659933 Blue World Kids Geesterduin 58, Castricum Tel: 0251-671915 Vlak voor het 20-jarig bestaan kwamen de ondernemers van Blue World in zwaar weer. Door burn-outs was het niet te vermij den: een van de filialen moest sluiten. "Na achteneenhalf jaar hebben we daarom filiaal Heiloo gesloten. Doordat we een hechte band hebben met het personeel was dit één van de emotioneelste beslissingen die wij ooit op zake lijk gebied hebben genomen. Ondanks de verandering in koopgedrag van de consument, wat door velen ook wel crisis wordt genoemd, hebben we de laatste jaren goed kunnen sco ren met onze winkels. Door ons te focussen op de filialen Blue World Kids en Blue World in Castricum, kunnen wij de ser vice naar een nog hoger niveau brengen. Om bij te blijven in de ontwikkelingen in de markt luis teren wij goed naar onze klanten. Als iets in de modewereld getipt wordt is het niet altijd een zeker heid dat dit een succes wordt. Dus input van onze klanten is zeer belangrijk. Het leuke is dat er al heel veel klanten uit Heiloo de weg naar Castricum hebben gevonden. Het spaarsysteem gaat dan ook gewoon door in deze filialen." Vredenoord 126, 1852 WK Heiloo - tel. 072 - 5338387 www.vndm.nl De totale mens staat centraal bij Ineke, voor elke cliënt een individuele aanpak. "Ik zie een toename in de vraag naar coaching, relatietherapie, behandeling bij burn-out, angsten, depressies, fobie- en en begeleiding bij gewichtsproblema- tiek." Ineke volgt de actuele ontwikke lingen en behandelwijzen en integreert deze nieuwe inzichten in haar praktijk. Veel cliënten voelen zich gespannen en hebben dientengevolge ook vaak gespan nen spieren (veelvoorkomend zijn de nek en schouderspanningen) en een oppervlakkige ademhaling, soms resul terend in een hyperventilatie, al dan niet chronisch. Daarom zijn de ont spanningstechnieken en ademhalings therapieën van groot belang om indien nodig, als onderdeel van de behande ling op te nemen. De beroepsvereniging VBAG, waarbij Ineke is aangesloten en die afhankelijk van het verzekeringspak keteen gehele of gedeeltelijke vergoeding waarborgt, verplicht haar tot eenjaar- lijkse bijscholing. Na 15 jaar als therapeut werkzaam in mijn eigen praktijk, werk ik nog steeds met heel veel enthousiasme en zet me volledig in voor alle cliënten die in mijn praktijk komen. Dit resulteert in een goede doorstroom van cli- enten, die mij via mond op mond reclame en mijn website www.vndm.nl bereiken. De grootste verandering in mijn praktijk ben ik zelf, door nieuwe inzichten, hetzij van seminars, lezingen, internet, boeken, alsmede intervisie met andere therapeuten. Ik voldoe aan de hoge eisen die de beroepsvereniging VBAG stelt (o.a. verplichte bijscholing per jaar), daardoor krijgen de meeste cliënten, die aanvullend verzekerd zijn, mijn consult of een gedeelte van mijn consult vergoed. Een klacht ontstaat niet zomaar.Voordat het ongemak in lichaam en of geest is geset teld is er heel wat aan vooraf gegaan. Als therapeut kun je veel betekenen voor deze cliënt door het inzetten van zowel counseling, EMDR (traumaverwerking) Nei, ontspan- ningstherapieen en indien noodzakelijk het voorschrijven van voedings-supplementen. Ik zie in de toekomst echter nog meer ruim te weggelegd voor een behandeling waarin het zelfhelend-vermogen van het lichaam wordt gestimuleerd d.m.v. o.a. orgaanthera pie, visualisaties, affirmaties, ademhalings- en ontspanningstherapieën. Belangrijk is dat de cliënt zich bewust wordt van zijn zelf-helend vermogen en daar actief een bijdrage aan levert. Een cliënt die de regie neemt over zijn eigen lichaam en welzijn, zal ook sneller resul taten zien en de herhaling of verplaatsing van klachten zal verdwijnen/verminderen. Wat ik de lezers van de Uitkijkpost nog graag meegeef: neem geen genoegen met vermoeidheid, ADHD, darmklachten, artritis, hyperventilatie, schildklierklachten, burn-out etc. In de loop van 15 jaar praktijk, zie ik dat aan heel veel uiteenlopende psychische en lichamelijke klachten veel te doen is, waar door mensen zich weer beter kunnen voelen. HEILOO - Al tijdens zijn studie Accountancy aan Nyenrode Business Universiteit is Jerrie Bruins werkzaam als assis tent accountant bij een internationaal accountants kantoor. In die hoedanig heid doet hij veel ervaring op bij grote internationale bedrijven als Shell en ABN Amro, maar ook binnen het MKB en familiebedrij ven. Zo'n zeven jaar geleden begon hij daarnaast klein schalig een eigen admini stratiekantoor. Gewoon aan huis, want in het begin waren mijn klanten voorna melijk vrienden en beken den.In de loop der jaren dijde de klantenkring zich gestaag uit, ook onderne mers buiten Jerrie's eigen netwerk meldden zich bij hem. Hij is inmiddels op het punt beland dat de huiskamer niet meer vol doet. Deze week verhuis de Administratiekantoor Bruins daarom naar de Nijverheidsweg op Industrieterrein Oosterzij; omringd door bedrijvig heid. Administratiekantoor Bruins ontzorgt; dit vari eert van het bijhouden van de boekhouding, de verwer king van de salarisadmini stratie, de fiscale aangiften tot en met het opmaken van de jaarrekening. Kortom: al die zaken, waar het onder nemers vaak aan tijd en zin ontbreekt om zich er gron dig in te verdiepen. Jerrie Bruins, Nijverheidsweg 19a, 1851 NW Heiloo, www.administratiekantoorbruins.nl, tel. 06-18875888, e-mail: info@administratiekantoorbruins.nl Het gaat erg goed met Administratiekantoor Bruins. Jerrie Bruins: "We zijn flink gegroeid het afgelopen jaar. Direct na onze verschijning in Bedrijf Belicht kwamen de eerste afspraak- en offerteverzoeken binnen. Vooral het volledig ontzorgen van de ondernemer op administratief/ fiscaal gebied zorgde voor veel interesse in onze diensten. De ingeslagen weg blijkt de juiste te zijn en wij zetten er dan ook vol op in om hiermee verder te groeien." Gerrie Bruins vindt het belangrijk om zich te blijven ver nieuwen, maar dat gebeurt weloverwogen. "In onze bran che is het uitermate belangrijk om constant up to date te blijven. Wij zijn geabonneerd op diverse vakbladen en volgen het hele jaar door diverse workshop en cursussen. Vernieuwen in de branche is lastig, omdat de kwaliteit voorop moet blijven staan. Door maatwerk te leveren en steeds meer zaken online aan te bieden proberen wij de klant volledig te ontzorgen." Gerrie Bruins over de toekomstplannen van Administratiekantoor Bruins: "In maart 2016 start ik met een vervolgopleiding op fiscaal gebied. Wij streven er naar om ons eind 2016/begin 2017 aan te sluiten bij de branche vereniging. Dit is niet alleen een kwaliteitskeurmerk, maar stelt ons ook in staat om middels hun kennis- en informa tiebronnen, educatieprogramma's en nieuwsbrieven onze klanten nog beter te adviseren." 0 BRUINS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7