HZV heeft kater weg te poetsen Spinningmarathon voor KWF Gezond leven is... opstaan! Geen krant ontvangen? sport 13 Drie kleindochters in volleybalteam Croonenburg Castricum Gezonde activiteiten kalender Buitenfit Ria Jansen Zusjes De Witte heersen op 400 meter tijdens NK KORTOM Schaakles in bibliotheek Heiloo Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo www.buitenfit.com Bram de Boer tikt hier liggend de 3-1 voor HZV binnen. Voldoende voor de winst, zou je zeggen, maar het werd uiteindelijk 4-4. Aangeleverde foto HEILOO - Waar vooraf al over gesproken werd, zag men direct terug in het eerste bedrijf van deze wedstrijd: ZVV Zwaag, de meest ervaren tegenstander van deze klasse tikten de bal heel rustig rond, zag een opening en kwam daarmee al na 2 minuten uit hun eerste doelpoging op een 0-1 voorsprong. Zijn de sportieve verwachtingen na de zeer succesvolle afgelopen weken te hoog en/of te ambitieus geworden voor dit nog zeer jonge team in opbouw? Het antwoord daarop is nee, want de beste wijze om dit te onderbouwen is om de voeten te laten spreken, iets dat Ruben Bugter vlak voor rust deed en met een prachtige individuele actie bekroonde: 1-1. In de rust drukte coach Sander zijn mannen op het hart om vooral in de formatie te blijven spelen, omdat de omschakeling dodelijk is tegen de bij vlagen zeer geïrriteerde en daardoor onsportief spelende tegenstander. HZV speelde zich toch knap onder de druk uit door het spel- tempo te verhogen, iets dat direct resulteerde in een prachtige combi natie tussen Sven Lars de Vré en laatstgenoemde rondde van dicht bij hard af: 2-1. Dat de jeugdigheid en het vrijuit kunnen handelen zijn vruchten zal gaan afwerpen met deze ploeg is slechts een kwestie van tijd. De jongste speler, Bram de Boer, gooide er een onvervalste solo uit en knalde hard en droog in de hoek: 3-1. Het fenomeen in overtal bleek cruciaal, want binnen een mum van tijd was het alweer 3-2 en bij de 4-2 (Sven) stond er ook weer één man minder in het veld, maar dit was echter bij HZV zelf. Maar waar komt dan die eerder genoemde kater dan vandaan? De eindstand van 4-4: twee goals tegen in de laatste 2 minuten door het niet opgewassen zijn tegen de inge brachte vijfde veldspeler voelde namelijk als een zware teleurstel ling. Desondanks toch alle compli menten aan de getoonde strijdlust van het zeer goed spelende jeugdige HZV. Volgende wedstrijd: aanstaande vrijdag 4 maart, aan vang 20.55 uur in Sporthal Het Vennewater in Heiloo. Doelpuntenmakers: Ruben Bugter, Lars de Vré, Bram de Boer en Sven de Zeeuw. HEILOO - Lisanne en Laura de Witte hebben tijdens de NK atletiek uitstekend gepresteerd. Lisanne won in een supertijd van 52.61 seconden. Vorige week liep Lisanne in Glasgow zelfs 52.49 seconden. Met deze tijd staat Lisanne in de top 10 van de wereldranglijst. De Team distance Runners/Trias atlete zal zich nu gaan voorbereiden voor Portland. De drie jaar jongere Laura liep de 400 meter indoor nog nooit zo snel en kwam tot een tijd van 53.65 seconden. Net als vorig jaar won Laura een zilveren medaille. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 10 april 2016 houdt Palestra Sports Heiloo een Spinningmarathon voor het goede doel. Er zal die dag 4 uur worden gefietst, om zo een bedrag in te zamelen voor het KWF. Deelname aan de marathon staat open voor iedereen. De minimale bijdrage bedraagt 10,00 per uur. De opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan het KWF. Degene die het hoogste sponsorbedrag bij elkaar fietst, ontvangt een leuke prijs! De marathon start om 10.00 uur en ieder uur zal door een andere gecertificeerde Spinning-instructeur worden verzorgd. Tijdens de marathon wordt gebruikgemaakt van stationaire Spinningfietsen, waarbij de weer stand door de deelnemer zelf wordt bepaald. De instructeur neemt de deelnemers - begeleid door ver schillende soorten muziek - mee op een sportieve reis naar de top. Inschrijven is mogelijk voor 1, 2, 3 of 4 uur. Inschrijven kan door het sturen van een mail naar MarathonKWFPalestraHeiloo@ outlook.com o.v.v. naam, het totale aantal uren dat men wil meedoen en - indien van toepassing - het gewenste begintijdstip. De uren starten telkens op het hele uur van 10.00 tot 13.00 uur. De marathon vindt plaats in het Fitnesscentrum aan de Zevenhuizerlaan 116 te Heiloo. HEILOO - Wil je (beter) leren schaken? Weet je al een beetje hoe de stukken lopen? En ben je 9 jaar of ouder? Schrijf je dan snel in voor een lesje schaken op het grote schaakspel in de biblio theek! De schaaklessen worden ver zorgd door EduAartelier uit Heiloo, op zaterdag 5 maart, van 10.00 tot 14.00 uur. Opgave vooraf, via info@bibliotheek- heiloo.nl, 072-5330670 of bij de Klantenservice. Deelname is kosteloos. Donderdag 3 maart Natuursprong (4 - 13 jaar) 14.00 - 16.00 uur, Buurtsportcoach Heiloo i.s.m. Kits Oonlie (tel. 072-5323576) Maandag 7 maart Peuterjudo 15.15 - 16.00 uur, Buurtsportcoach Heiloo i.s.m. Kits Oonlie (tel. 072-5323576) Dinsdag 8 maart Run yoga-workout 9.30 - 11.00 uur, The Yoga Company (www.theyogacompany.nl) Rollatorwandeling - omgeving Hoog Laag 10.00 - 11.30 uur, Buurtsportcoach Heiloo (tel. 06-11149728) Fithockey 14.00 - 15.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo (www.welzijnheiloo.nl) Peuterjudo 15.15 - 16.00, Buurtsportcoach Heiloo i.s.m. Kits Oonlie (tel. 072-5323576) Kom uitje stoel, want zitten is 'killing'! Door alle nieuwe technologieën die ons het leven makkelijk maken, blij ven we veel te lang zitten. Hierdoor verslappen onze spieren en worden onze hersenen niet gestimuleerd. Onderzoek wijst uit dat alleen af en toe opstaan om een kop koffie te halen niet genoeg is. Er moet werkelijk een lichte inspanning geleverd worden. Ren dus even de trap op en doe tien 'squats' terwijl de koffie doorloopt. Maak elke dag een wandelingetje van een half uur en gebruik het straatmeubilair om spierversterkende oefeningen op te doen. Beweeg!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 11