Troostdag Een waardig afscheid voor elk budget 12 Bloemen Wanneer een dierbare overlijdt staat de wereld even stil Petra van der Meer 06-41739549 uitvaartannonu.nl Limmen heeft het Uitvaartverzorging Yvonne van Ophuizen Nel Rietbroek - Bijl uitvaartverzorger bij Monuta Toebes Uitvaartverzorging 072 - 5115238 IRGING j 1 j Uitvaartbegeleiding voor nabestaanden Zondag 3 april 13.00 uur tot 17.00 uur in de Slotkapel, Slotweg 19 Egmond aan den Hoef Iedereen is welkom, om samen met lotgenoten een mooie dag te beleven en samen te zijn. Er zijn diverse huiskamertjes waar je even je verhaal mag vertellen, informatie kan krijgen over rouwverwerking of een heerlijke massage mag ontvangen. Wij nodigen iedereen van harte uit om een foto van zijn of haar dierbare mee te nemen en op de herinneringstafel in het licht zetten. Traditiegetrouw wordt de dag om 16.00 uur afgesloten met Troost-eten. www.troostdag.nl - 072 5070477 Een persoonlijke uitvaart met stijl en respect U kunt mij dag en nacht bereiken 072-5055740 06-23582577 info@uitvaartverzorgingyvonne.nl www. uitvaartverzorgingy vonne. nl Ongedwongen, puur en oprecht. Afscheid nemen op de manier zoals iemand was. Dat is Monuta Toebes. VJ In mijn werk als uitvaartverzorger vind ik het belangrijk om aan uw persoonlijke wensen te voldoen. Afscheid nemen van een dierbare is een emotioneel proces, waar ik u bij wil ondersteunen en van dienst zijn. Mijn jarenlange ervaring in de zorg hebben mij geleerd dat iedere situatie uniek en speciaal is. UITKIJKPOST 9 MAART 2 0 16 Bloemkiosk Alkmaar: Geert Groteplein 10 1813 BM ALKMAAR Tel.: 06-51566839 Info@charobloemen.nl www.charobloemen.nl Standplaats Alkmaar: Hoek Willem de Zwijger- laan/N.G. Piersonstraat Standplaats Heerhugowaard: Winkelcentrum Middenwaard. (Buitenzijde parkeergarage West) Telefoon: 072 - 520 15 30 (24 uur per dag, ook in het weekend) Monuta Toebes Uitvaartverzorging in Heiloo, Akersloot, De Egmonden e.o. www.monutatoebes.nl Ook als u niet of elders Monuta Toebes verzekerd bent. De steun bij iedere uitvaart. Gerwin Toebes Nel Rietbroek-Bijl Ik wil samen met u, als familie, bij het afscheid de persoonlijke levensstijl van uw dierbare tot uiting brengen. Bij Monuta Toebes Uitvaartverzorging gaat het om persoonlijk afscheid nemen, eigen keuzes maken en respect voor alle wensen. Hieraan wil ik graag mijn bijdrage leveren. Monuta Toebes Uitvaartverzorging Telefoon: 072 - 520 15 30 Wij zijn 24 uur per dag bereikbaar. Lees reacties van nabestaanden op www.monutatoebes.nl Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn. Iedere uitvaart op maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant Bd ons voor een gratis voorbespreking of laatste-wensenmap. Of bezoek hiervoor onze website: en nacht bereikbaar. Raadpleeg onze vernieuwde rtcalculator de website (dag en nacht bereikbaar) Wat kost een UITVAARTVERZORGING uitvaart eigenlijk?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12