Flexibele opvang nodig? Kits Oonlie denkt met u mee! Dementie: hoe ga je samen verder? KinderKunstMuseum op OBS De Zuidwester Terschellinger dansavond in Strandwal 13 INGEZONDEN MEDEDELING VVD Heiloo luistert graag Spreekuur HEILOO-2000 Op de koffie bij d66 Heiloo Willibrordschool zet de deuren open Hipsterfeest aan de Kerkelaan Brits trio Shaham Erez Wallfisch in Cultuurkoepel UITKIJKPOST 9 MAART 2 0 16 HEILOO - Twee keer per maand, op donderdagavond, houdt de VVD haar fractievergadering in het gemeentehuis van Heiloo. Daarin worden onder meer de zaken die op dat moment op de agenda staan voor de commis sievergaderingen en de raads vergadering besproken, maar ook allerlei andere zaken die ons dorp bezighouden. Mocht u tegen zaken aanlopen die u persoonlijk of uw wijk treffen dan kunt u daarvoor altijd bij de VVD-fractie terecht. Stuurt u dan een mail naar ellenvvd@hotmail.com, dan wordt er met u een afspraak gemaakt. HEILOO - Donderdag 10 maart a.s. kunt u, voorafgaande aan de fractievergadering van HEILOO-2000, zaken met de frac tie bespreken die u als inwoner van Heiloo bezighouden. Die kun nen gaan over algemeen gemeen telijk beleid, over onderwerpen die met uw wijk te maken heb ben, of zaken die u persoonlijk treffen. U bent welkom om 20.00 uur in het gemeentehuis. Graag vooraf melding maken van uw komst aan fractiesecretaris/raads lid Rob Levie tel. 0654901626 of via e-mail rob.levie@heiloo-2000. nl. Kijk voor het vergaderschema op www.heiloo-2000.nl. HEILOO - Zaterdag 12 maart zit ten de raadsleden en het bestuur van D66 voor u klaar in de biblio theek. Van 10.30 tot 11.30 kunt u uw mening en ideeën vertellen over algemene en actuele zaken in de lokale politiek, zoals het nieuwe verkeersplan, een pret tige leefomgeving, veiligheid voor fietsers, beter OV, een goed NS-station, veilige spoorover- gangen. Wat vindt u? U kunt het kenbaar maken, ook via www.d66-heiloo.nl. vereniging Pridini verzorgen echte 'eilander' hapjes en drankjes, zodat u naast de dansen en muziek, ook kennis kunt maken met de eilander smaken. Omdat de dansen vanaf de basis worden aangeleerd, is de workshop voor iedereen met een klein beetje conditie goed te doen. Het enige dat nodig is, is niet te warme kle ding en makkelijk zittende schoe nen. Voor aanmelden en meer info: www.pridini.nl. HEILOO - Maandagochtend 14 maart zet de Willibrordschool de deuren open voor iedereen die wil zien hoe hier het onderwijs wordt vorm gegeven. Ouders die zich oriënteren op een school zijn welkom. De Willibrordschool hoopt ook andere belangstellenden te verwelkomen. De Willibrord is namelijk een school voor iedereen en laat graag zien wat voor moois zich op school afspeelt. Heeft u altijd al willen zien hoe kinderen met een tablet leren? Bent u benieuwd naar werken vanuit thema's? Bent u nieuwsgierig hoe de school samenwerkt met de kinderopvangorganisaties? Weet u welke mensen het onderwijs op deze school vormgeven? Op deze dag staan de deuren open en kunnen de teamleden, ouders en natuurlijk de kinderen u van alles ver tellen. Tussen 9.00 en 12.00 uur staat de koffie en thee klaar en bent u van harte welkom. HEILOO - Het Alzheimer Café Heiloo organiseert op woens dagavond 16 maart 2016 een bijeenkomst met als onderwerp 'Dementie: hoe ga je samen ver der?' Hoe kun je de zorg op een andere manier organiseren, gebruikma kend van eigen kracht? Pascalle Schmitz en Marise Kraaijeveld (bei den werkzaam bij Geriant) leiden de avond en geven antwoord op vra- gen. Het Alzheimer Café is bedoeld voor mensen met dementie, mantel- zorgers, familie en betrokkenen. Belangstellenden zijn van harte welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De inlei ding begint om 19.30 uur en voor die tijd staan koffie of thee klaar. Om ongeveer 21.00 uur wordt de bijeenkomst afgesloten. De toe gang is gratis, evenals koffie of thee. Inlichtingen: Riet Steenhoek, tel. HEILOO - Op donder dag 10 maart wordt Het KinderKunstMuseum van OBS De Zuidwester geopend. De leer lingen hebben dit jaar weer hard hun best gedaan om er een fan tastisch museum van te maken. Het museum is op donderdag geopend van 17.00 uur tot 19.30 uur. Op vrijdag 11 maart, maandag 14 maart en dinsdag 15 maart is het museum geopend van 9.00 uur tot 15.00 uur, waarbij alle belangstel lenden een kijkje mogen nemen in het KinderKunstMuseum op De Zuidwester. Het thema van het KinderKunstMuseum is dit jaar Frankrijk. Iedereen is van harte uit genodigd om het museum te bezoe ken. HEILOO - Een hipsterfeest afgelopen zaterdag aan de Kerkelaan bij de familie Koet, met vooral veel mannen met baarden, muziek, drank en vlees. Aangeleverde foto HEILOO - HET Britse trio Shaham Erez Wallfisch komt op woensdag 16 maart met een prachtig programma naar Cultuurkoepel Heiloo. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. De internationale pers is vol lof over deze drie musici van wereldfaam: het spel van violist Hagai Shaham, pianist Arnon Erez en cellist Raphael Wallfisch krijgt onveranderlijk het predikaat 'meesterlijk'. Bij dit drietal, dat sinds 2009 een pianotrio vormt, stroomt muziek door de aderen. De drie musici hebben allen carrière gemaakt als solist bij orkesten overal ter wereld. Trio Shaham Erez Wallfisch zoekt de uiterste grenzen in klank op en trakteert het publiek op spel waar het musiceerplezier vanaf spat. Het trio vertolkt het pianotrio no. 1 van Ludwig van Beethoven, het pianotrio no. 1 van Felix Mendelssohn en het pianotrio no. 2 van Franz Schubert. Kaarten reserveren? Mail dan naar riet@cultuurkoepelheiloo.nl of bel 06 3814 9037 (tijdens kantooruren). Meer info: www.cultuurkoepelheiloo.nl. HEILOO - Ben je liefhebber van de waddenparel Terschelling, maak dan ook eens kennis met de 'eigen' dansen van het eiland. HEILOO - Ziet uw werkweek er iedere week anders uit en heeft u moeite met het vinden van opvang voor uw kinderen? Kinderopvang Kits Oonlie biedt uitkomst! Kits Oonlie biedt verantwoorde opvang in een voor kinderen veilige en geborgen omgeving, maar kan toch tegemoetkomen aan de vraag naar flexibele opvang van ouders. Kinderopvang Kits Oonlie heeft een goed doordacht, uitgewerkt en doorgevoerd pedagogisch beleid met vaste pedagogisch medewer kers en een goed ontwikkelings klimaat. "Omdat wij ons richten op de vraag van ouders hebben wij geen vaste regels omtrent flexibele opvang. Wij nemen iedere aanvraag individueel in behandeling en we bekijken samen met u de moge lijkheden. Inmiddels maken al veel ouders gebruik van onze flexibele opvang!", aldus Kits Oonlie. "Het uurtarief voor flexibele opvang is 6,74 en kunt u opgeven bij de belastingdienst voor kinder- Dansdocente en Terschelling fan Vlasta Bakker leert ze aan op woensdag 16 maart aanstaande van 20.00 tot 21.30 uur in cultu reel centrum De Strandwal op het terrein van GGZ NHN, ingang Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. De leden van internationale dans- opvangtoeslag. Neem voor meer trale administratie op 072-5323576 informatie contact op met onze cen- of kijk op info@kits-oonlie.nl." Kits Oonlie biedt verantwoorde opvang. Aangeleverde foto a I I".

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13