i Ineke van Da Administratiekantoor Bruins PLAFONDSHOW BEDRIJF BELICHT J update Hoe staan aufo ijui/itia Plameco: Kamerplafond snel ingebouwd DE ZAKEN .k "Wondermiddel tegen eczeem en psoriasis" Een nieuw plafond in 1 dag! ,DE tentoonstelungsdag ADVERTORIAL DE GEWELDIGE VOORDELEN VAN PLAMECO _„ek-n..-,:wv. BEKEND VAN TV! De kunst van het leren INSCHRIJVING zondag 13 maart 2016 van 11.00 tot 16.00 uur Plafonds Sierlijsten Verlichting 9 MAART 2 0 16 De totale mens staat centraal bij Ineke, voor elke cliënt een individuele aanpak. "Ik zie een toename in de vraag naar coa ching, relatietherapie, behandeling bij burn-out, angsten, depressies, fobieën en begeleiding bij gewichtsproblematiek." Ineke volgt de actuele ontwikkelingen en behandelwijzen en integreert deze nieu we inzichten in haar praktijk. Veel cliënten voelen zich gespannen en hebben dientengevolge ook vaak gespan nen spieren (veelvoorkomend zijn de nek en schouderspanningen) en een opper vlakkige ademhaling, soms resulterend in een hyperventilatie, al dan niet chro nisch. Daarom zijn de ontspanningstech nieken en ademhalingstherapieën van groot belang om indien nodig, als onder deel van de behandeling op te nemen. De beroepsvereniging VBAG, waarbij Ineke is aangesloten en die afhankelijk van het verzekeringspakketeen gehele of gedeel telijke vergoeding waarborgt, verplicht haar tot eenjaarlijkse bijscholing. Vredenoord 126, 1852 WK Heiloo - tel. 072 - 5338387 www.vndm.nl Na 15 jaar als therapeut werkzaam in mijn eigen praktijk, werk ik nog steeds met heel veel enthousiasme en zet me volledig in voor alle cliënten die in mijn praktijk komen. Dit resulteert in een goede doorstroom van cli- enten, die mij via mond op mond reclame en mijn website www.vndm.nl bereiken. De grootste verandering in mijn praktijk ben ik zelf, door nieuwe inzichten, hetzij van seminars, lezingen, internet, boeken, alsmede intervisie met andere therapeuten. Ik voldoe aan de hoge eisen die de beroepsvereniging VBAG stelt (o.a. verplichte bijscholing per jaar), daardoor krijgen de meeste cliënten, die aanvullend verzekerd zijn, mijn consult of een gedeelte van mijn consult vergoed. Een klacht ontstaat niet zomaar.Voordat het ongemak in lichaam en of geest is geset teld is er heel wat aan vooraf gegaan. Als therapeut kun je veel betekenen voor deze cliënt door het inzetten van zowel counseling, EMDR (traumaverwerking) Nei, ontspan- ningstherapieen en indien noodzakelijk het voorschrijven van voedings-supplementen. Ik zie in de toekomst echter nog meer ruim te weggelegd voor een behandeling waarin het zelfhelend-vermogen van het lichaam wordt gestimuleerd d.m.v. o.a. orgaanthera pie, visualisaties, affirmaties, ademhalings- en ontspanningstherapieën. Belangrijk is dat de cliënt zich bewust wordt van zijn zelf-helend vermogen en daar actief een bijdrage aan levert. Een cliënt die de regie neemt over zijn eigen lichaam en welzijn, zal ook sneller resul taten zien en de herhaling of verplaatsing van klachten zal verdwijnen/verminderen. Wat ik de lezers van de Uitkijkpost nog graag meegeef: neem geen genoegen met vermoeidheid, ADHD, darmklachten, artritis, hyperventilatie, schildklierklachten, burn-out etc. In de loop van 15 jaar praktijk, zie ik dat aan heel veel uiteenlopende psychische en lichamelijke klachten veel te doen is, waar door mensen zich weer beter kunnen voelen. dat deze scheuren vertoont of vlekken heeft? Of past uw plafond misschien niet meer bij de inrichting? Plameco plafonds kunnen, geheel naar wens, geleverd worden met geïntegreerde verlichting. Het plafond ka n binnen één da g aangebracht worden, zonder dat de kamer leeggeruimd dient te worden. Plameco plafonds worden vervaardigd uit hoogwaardig kunststof en zijn in meer dan 100 varianten verkrijgbaar. Hierdoor passen Door het nieuwe plafond oogt de ze bij elke inrichting, klassiek badkumergroter. (foto plameco) of modern. Het plafond wordt Wilt u uw kamerplafond op- inclusief de afwerklijsten en knappen of vervangen, om- verlichting geleverd. Daarnaast zijn Plameco plafonds hygië nisch en onderhoudsvrij. Bij komend voordeel in een keuken of badkamer, is dat de plafonds ook schimmelwerend en algen- en bacterievrij zijn. Doordat de gebruikte materialen ongevoe lig zijn voor hitte, kou en vocht, zijn er eigenlijk nauwelijks beperkingen wat de toepassings mogelijkheden betreft. Team Plameco Heemskerk nodigt u uit om aanstaande donderdag, vrijdag en zaterdag zelf een kijkje te komen nemen aan De Trompet 2182 in Heems kerk. De koffie staat klaar! Jerrie Bruins, Nijverheidsweg 19a, 1851 NW Heiloo, www.administratiekantoorbruins.nl, 06-18875888, e-mail: info@administratiekantoorbruins.nl HEILOO - Al tijdens zijn stu die Accountancy aan Nyenrode Business Universiteit is Jerrie Bruins werkzaam als assistent accountant bij een internati onaal accountantskantoor. In die hoedanigheid doet hij veel ervaring op bij grote interna tionale bedrijven als Shell en ABN Amro, maar ook binnen het MKB en familiebedrijven. Zo'n zeven jaar geleden begon hij daarnaast kleinschalig een eigen administratiekantoor. ,,Gewoon aan huis, want in het begin waren mijn klan ten voornamelijk vrienden en bekenden." In de loop der jaren dijde de klantenkring zich gestaag uit, ook onder nemers buiten Jerrie's eigen netwerk meldden zich bij hem. Hij is inmiddels op het punt beland dat de huiskamer niet meer voldoet. Deze week ver huisde Administratiekantoor Bruins daarom naar de Nijverheidsweg op Indus trieterrein Oosterzij; omringd door bedrijvigheid. Administratiekantoor Bruins ontzorgt; dit varieert van het bijhouden van de boekhou ding, de verwerking van de salarisadministratie, de fis cale aangiften tot en met het opmaken van de jaarrekening. Kortom: al die zaken, waar het ondernemers vaak aan tijd en zin ontbreekt om zich er gron dig in te verdiepen. Het gaat erg goed met Administratiekantoor Bruins. Jerrie Bruins: "We zijn flink gegroeid het afgelopen jaar. Direct na onze verschijning in Bedrijf Belicht kwamen de eerste afspraak- en offerteverzoeken binnen. Vooral het volledig ontzorgen van de ondernemer op administratief/ fiscaal gebied zorgde voor veel interesse in onze dien sten. De ingeslagen weg blijkt de juiste te zijn en wij zet ten er dan ook vol op in om hiermee verder te groeien." Jerrie Bruins vindt het belangrijk om zich te blijven vernieuwen, maar dat gebeurt weloverwogen. "In onze branche is het uitermate belangrijk om constant up to date te blijven. Wij zijn geabonneerd op diverse vakbla den en volgen het hele jaar door diverse workshop en cursussen. Vernieuwen in de branche is lastig, omdat de kwaliteit voorop moet blijven staan. Door maatwerk te leveren en steeds meer zaken online aan te bieden proberen wij de klant volledig te ontzorgen." Jerrie Bruins over de toekomstplannen van Admini stratiekantoor Bruins: "In maart 2016 start ik met een vervolgopleiding op fiscaal gebied. Wij streven er naar om ons eind 2016/begin 2017 aan te sluiten bij de bran chevereniging. Dit is niet alleen een kwaliteitskeurmerk, maar stelt ons ook in staat om middels hun kennis- en informatiebronnen, educatieprogramma's en nieuwsbrie ven onze klanten nog beter te adviseren." -advertorial- Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvinden. Zijn uitgangspunten waren: natuurlijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 14 jaar later, is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagelijks leven weg te denken. Het geval van Geoff staat te boek als een van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud toen hij werd opgenomen in het "Royal Children's Hospital" in Melbourne. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening, totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij iets moest gaan doen. Ik zei tegen mijn vrouw: "Shannon, we moeten iets doen. We kunnen Ryan niet hetzelfde laten ondergaan als wat ik heb meegemaakt". "Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleekte helpen. We zochten het dus in een andere hoek en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekeken we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product; het gaf verrassende resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld". Geoff heeft het verhaal al vaak verteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke huidklachten. Arjen van de Merwe haalde Grahams hierop naar Europa en introduceerde het in Nederland. "Vrienden van mij hadden kinderen met eczeem en jeuk; zij krabden regelmatig waardoor de problemen aanbleven. Op zoek naar een oplossing hoorde ik het verhaal van Geoff en besloot het te testen. Ik deelde het uit en toen ik de reacties hoorde was het voor mij duidelijk dat dit product speciaal was." Inmiddels wordt Grahams door veel mensen naar tevredenheid gebruikt. Doordat gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond tot mond. Tot slot vertelt van de Merwe "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve middelen voorbestaan". Grahams Eczeem Crème is een Medisch Hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Grahams is o.a. verkrijgbaar bij: De Tuinen Drogisterij Aker 't Loo 29, Heiloo Kerkweg 29A, Limmen T: 072 532 1141 T: 072 505 3138 Reformhuis Heiloo Stationsweg 77, Heiloo T: 072 533 1499 Grahams skincare www.grahams.nl Plameco vakbedrijf Martens de Boer, De Trompet 2182 1967 DC Heemskerk of bel: 0251-745 080 INFORMATIE U bent van harte welkom om het aanmeldingsformulier in te leveren op: zondag 13 maart van 11.00 tot 16.00 uur of maandag 14 en dinsdag 15 maart 2016 tussen 10.00 en 17.00 uur. Het aanmeldingsformulier wordt verstrekt op de Tentoonstellingsdag of is te downloaden op www.berger-sg.nl Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. MAVO/VMBO-TL HAVO ATHENEUM terwijl de meubels blijven staan voor elke ruimte Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! odeshow, expositie tekeningen en schilderijen muziek, presentaties en bijzondere ontwerpen! donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdag 12 maart van 10.00 tot 17.00 uur Rondelaan 34 1861 ED Bergen H(072) - 589 41 18 0info@berger-sg.nl www.berger-sg.nl Een inspirerende, creatieve en veilige openbare school midden in het bos!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 6