Ww* Mees Knijnenberg geplaatst voor finale NK Turnen Flashing U22 verslaat GrasshoPPers uit Katwijk Weer geen punten voor De Foresters *ZtLmx sport 21 Heiloo SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Nieuwe clubkampioenen Dojo 't Loo bekend UITSLAGEN Marijke Struijf Kits Oonlie www.kits-oonlie.nl Gezond leven is... yoga voor peuters! Gezonde activiteiten kalender www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo SpM O 16 MAART 2016 -"V^T Mees tijdens de kwalificatiewedstrijden. Foto: Mathias Hikketik LIMMEN - Op) zaterdag en zon dag 12 en 13 maart werden de kwalificatiewedstrijden gehouden voor het Nederlands Kampioenschap Turnen dat in juni in Ahoy Rotterdam gehou den gaat worden. In de hoogste categorie bij de jeugd, de eredivisie, turnde Mees Knijnenberg (13) uit Lirnmen zijn eerste kwalificatiewedstrijd voor plaatsing NK. De nieuwe regel van de KNGU is dat de turners in de eredivisie een minimale score van 66.00 p>unten turnen en daar zijn drie kwalificatiemomenten voor. In Tilburg was de eerste mogelijldieid om tot dit p>untentotaal te komen. Mees turnt sinds vorig seizoen op) liet, hoogste turnniveau bij topsport vereniging SV Pax Haarlemmermeer in Hoofddorp). Hij traint hier onder leiding; van Rob Hartman en Felicia Ronodihardjo. Mees begon zijn wedstrijd op het onderdeel voltige waai- hij een val moest incasseren. De schade bleef beperkt en hij kreeg 10.10 van de jury?. Op de onderdelen ringen, sprong, vloer en rek turnde hij zijn volledige programma en dit ging naar behoren. Op brug turnde hij 'op safe' en liet hij een moeilijke afsprong achterwege. In de loop HEILOO - Het; JU22 team van Flashing Heiloo speelde afge lopen zaterdag een oefen wedstrijd. In sporthal Het Vennewater werd het eveneens landelijk spelende JU20 team vim Grasshoppers uit; Jfcttwijk verslagen: 81-56. Het was sinds 14 februari weer de eerste wedstrijd van het Heilooër team, en dat was toch ook wel te merken. Het echte wedstrijdraffi- nement zat duidelijk onder het stol'. Toch kon coach Paul Aris uiteinde lijk met een goed gevoel terugkij ken, niet in de haitste plats omdat Robbert deRuiternaeen langdurige afwezigheid (knieblessure) eindelijk weer vandepartij was. Flashing startte sterk. Met een felle man-to-man verdediging werd het Katwijkse team direct onder druk gezet. Grasshoppers leverde bal na bail in en onder aanvoe ring van Robbert de Ruiten kwam Heiloo snel op voorsprong (9-2). Nn een tima-out van Grasshoppers werd het ritme eeen onderbao- ken, mapa al snel pakten de Heilooër spalers de draad weer op. Aanvallend was het nu Sander de Ruiter die prima doorkwam (24-11 in de voorlaatste minuut). Heej even verslapte Heiloo en konden de Katwijkers de score een iets draag lijker karaktea geven. Het eerste kwaet werd dan ook bij 26-16 afge sloten. In het tweede kwart zette coach Aris een andere verdedigingstactiek neer 1-3-1), maar dat liep niet echt goed. Met name de verdedigingsre bound was mindrr goed verzorgd, Héerdoor kreeg; Grasshoppers keer op lieer tweede en derde kansen. Het spel van Heiloo weed daardoor ook steeds onrush-ee. Dae had aanvagend duidelijk conse quenties. Te gehaast spel leidde tot veel misverstanden en beverhes. De Katwijkers profiteerden goed en wonnen het tweede kwart dan ook met 10-17, zodat de rust werd bereikt bij 36-33. In het derde kwart herstelde van de wedstrijd stond hij rond de zevende, achtste plaats. Dat hij na het laatste onderdeel vloer, waar hij 12.20 scoorde, opgeklommen was naar een derde plaats was een ver rassing. Met 68.05 behaalde hij de bronzen medaille na zijn clubgeno ten 'Tim Zinnemers en Charif Ahmed die resp. goud en zilver behaalden. Mees is dus nu al zeker van deel name aan het NK in juni in Ahoy. 'Tot die tijd kan hij zich concentre ren op het verzwaren van zijn pro gramma. Met een hogere D-score (moeilijkheidsgraad vaan de oefe ning) in combinatie met netjes tur nen, kan hij misschiennog wel eens vooreenverrassinggaan zorgen. HEILOO - De Foresters kwam zondag in Beverwijk in actie tegen DEM. Door blessurei en een schorsing ontbrak de re van het elftal, Daan Groot stond dit maal in de spits. Hij was het die in de 13 de minuut na gted door zetten de 0-1 op) het scorebord bracht. De snelle Roel Pitstra zorgde enkele minuten later echter al wrer voor die gelijkmaker: 1-1. Het hierna uit een vrije trap van Niels Haring door Daan Groot gescoorde doel punt werd afgekeurd wegens bui tenspel. Na de pauze, met Mitchell Zwart voor de geblesseeed geraakte Tim van Geldee, zorgde alweei Daan Gaoot voer een perfecte pass, die in het doel van de Beverwijkers werd gegleden door Dennis Nanne: 1-2. Lensen wist echkter bij een doel- worsteling al snel weer gelijk te maken (2-2), waarna De Foresters weer aan de Uneurt kwamen door een gegnven strafschop. Tommy Hoorn srhoot echter te onzuiver in. Milo Bles kwam vervolgens voor de moe gestreden Dennis Nanne in het veld. Hierna kreeg een spaler van de WijdeHs na een harde actie de rode kaart. 'Toch kon DEM na een coun- tea de 3-2 maken. Chris Poulino werd nog; ingebracht voor- de op zijn elleboog gevallen Mitchell Zwart, maan het bl eef 3-2. Volgende week nieuwe kansen, dan komt VVJ naar Heiloo. Deze wedstrijd begint om 14.0e uur en de to egang is geatis. HEILOO - Damesbridgeclub Sans Atout, uitslagen 9 maart 2016: A-lijn: 1. Schaffer -Mak 57,81; 2. Daudeij - Coebergh 56,25 B-lijn: 1. vd. Vlies - dw Nijs 58,33; 2. Buis m man - Gri p peling 5 6,78 C-lijn: 1. Swart - de Jong 64,06; 2. Voskuil - v. Leeuwen 59,38. 't/ - Kinderen doen gedurende de dag veel indrukken op. Het is belangrijk dat zij deze kunnen verwerken. Peuteryoga is een leuke en leerzame manier om in deze behoefte te voorzien. Peuteryoga brengt peuters in contact met hun lichaam en eigen 'ik' doordat er aandacht is voor de persoonlijke beleving van het kind. Daarnaast stimuleert het de fantasie en zorgt het, door de verschillende oefeningen, voor een goede lichaamshouding. Ook bevordert het de motorische vaardigheden, de werking van spieren, organen en klieren, zorgt het voor een goede weerstand en voor kracht en lenigheid. Flashing zich enigszins en waren het vooral Jernrn Aris en Max oon Rixal die aanvallend goed door kwamen. Graeshoppers kreeg het steeds moeilijker en maakte steeds meer fouten. Het l.verde vrel vrije worpen opt voor Heiloo. In het vierde kwart leek de pijp leeg bij het Kntwijkse team en den derde Flashing overtuigend door. Het laatste kwart werd dan ook eenvoudig gewonnen met 27-8, zodat de eindstand werd beparld op 81-56. Een nuttége wedstrijd waarin Hriioo weer even wedstrijdritme kon tanken. Scores: Jeroen Aris 2- 17 (19), Sander de Ruiter-11-6 (17) Max Knegl6-6 -1 2), M-x van Rixel 2-9 (11), Robbert de Ruiter 6-3 (9), Job Velsenboer 6-0 (6), deffrey Klerk 0-4 (4) en Andrew Leek 3-0 (3). Zaterdag ah maart om 12.45 uur speelt Flashing haar eerstvol gende thuiswedstrijd, en wel tegen het sterke CBV Binnenlmd uit Barendrecht. Donderdag 17 maart: Peuterjudo 15.15 - 16.00 uur, Buurtsportcoach Heiloo i.s.m. Kits Oonlie (www.kits-oonlie.nl) Biologische markt, 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Groensafari Landgoed Willibrordus 13.15 - 14.45 uur, o.m. met Buurt- tuin de BY (www.de-buitenkans.org) Vrijdag 18 maart: Groensafari Landgoed Willibrordus, 9.30 - 11.00 uur, o.m. met Buurttuin de BY (www.de-buitenkans.org) Workshop Gezond Ontbijten, lekkere voedzame en gezonde ontbijtjes voor het hele gezin 9.30 - 11.30 uur, Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zaterdag 19 maart: Groensafari Landgoed Willibrordus 13.30 - 15.00 uur, o.m. met Buurt tuin de BY (www.de-buitenkans.org) Zondag 20 maart: Workshop Gezond en Vers koken, 14.00 - 17.00 uur, Miss Bean (www.miss-bean.nl) T/m vrijdag 18 maart: Gratis mondzorgadvies, op afspraak, Mondhygiënistenpraktijk Heiloo (www.mondhygienistheiloo.nl) Dinsdag 22 maart: Fithockey, 14.00 - 15.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo (www.welzijnheiloo.nl) Woensdag 23 maart: Rollatorwandeling locatie de Loet, 13.00 - 15.00 uur, Buurtsportcoach i.s.m. ViVa! Zorggroep (tel. 06-11149728)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19