Welbox Jongens bekennen ravage Hoogeweg Derek Groot versterkt CDA-Heiloo BEDRIJF BELICHT 5 inloopspreekuur slechthorendheid Tafelverhuur Kinderkledingbeurs Cantate Opkikker van Keer op Keer UITKIJKPOST 1 6 MAART 2016 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Arjan Hoogvorst Mossellaan 55 (bedrijventerrein De Weidjes), Egmond aan den Hoef, telefoon: 072 - 30 30 344, e-mail: info@welbox.nl, website: www.welbox.nl EGMOND A/D HOEF - De meeste mensen kunnen er over mee praten: spullen te over, maar waar laat je ze allemaal? Boot, caravan, motorfiets of verhuisspullen die tijdelijk ergens gestald moeten worden. Wie thuis of in het bedrijf met ruimte gebrek kampt, biedt Welbox de oplossing. Dit Egmondse bedrijf beschikt over moderne en goed beveiligde stallingruimte en opslagboxen voor vele denkbare goederen. Eigenaresse Jorien van der Wel zorgt voor een vriendelijk ontvangst met verse koffie. Samen met haar zus Marjolijn bestiert zij sinds 2013 Welbox, wat gelijk de bedrijfsnaam verklaart. "Onze vader had voor heen in dit pand jarenlang een staalbedrijf. Na zijn bedrijf runde iemand anders er een onderneming, totdat de ruimte weer beschikbaar kwam," vertelt Jorien. "Mij was opgevallen dat in de regio Egmond nog geen zogenoemde self storage bestond, dus dat was voor ons een gat in de markt." Ideale oplossing Zodoende bestaat sinds drie jaar Welbox, een modern uitgeruste ruimte voor stalling van onder meer boten, caravans, campers, auto's en moto ren voor mensen die daar zelf onvoldoende plek voor hebben. Op de eerste verdieping bevinden zich opslagboxen in diverse maten, uit eenlopend van vier tot totaal 32 kuub. Welbox hanteert een vaste prijs per kuub. "De opslagmogelijkheden die wij bieden, vormen een ideale oplossing voor mensen die bijvoorbeeld gaan verhuizen of emigreren, in scheiding liggen en tijdelijk de inboedel ergens kwijt moeten, of voor hen die voor een tijdje extra bergruimte zoeken", vervolgt Jorien. "We hebben naast klanten uit het Egmondse huurders uit omliggende plaat sen als Heiloo, Limmen, Bakkum, Bergen en Alkmaar." Snelle service Grootste kracht van Welbox is met name de persoonlijke en snelle ser vice. De zussen Van der Wel zijn zelf maandag tot en met vrijdag over dag in het pand aan de Mossellaan aanwezig, zodat eventuele kwes ties gelijk kunnen worden opgelost. In andere gevallen kan iemand van Welbox snel ter plekke zijn, omdat ze in Egmond woonachtig zijn. "We merken dat de meeste mensen het prettig vinden dat er hier iemand aanwezig is, wanneer ze opslagspullen komen brengen of halen. Toegang tot de stallingruimte op de begane grond kan sowieso alleen wanneer iemand van Welbox aanwezig is." Gratis boedelbak Het pand van Welbox beschikt over een ruime goederenlift. Er zijn spe ciale karretjes om de boel de verplaatsen en zelfs een gratis boedelbak voor vaste klanten. Verder zijn allerlei aanverwante artikelen verkrijg baar, waaronder verhuisdozen en verpakkingsmateriaal. Het Welbox- pand is voorzien van supermoderne camerabewaking en zeven dagen per week van 06.00 tot 23.00 uur voor klanten toegankelijk. Alle infor matie is te vinden op de website www.welbox.nl. HEILOO - Inloopspreekuur slechthorendheid 23 maart ver zorgd door de NVVS, zoals iedere vierde woensdag van de maand van 10.00 uur tot 12.00 uur in Bibliotheek Heiloo. U kunt op dit laagdrempelige inloopspreekuur terecht voor alles wat met slecht horendheid samenhangt. Het spreekuur wordt bemenst door ervaringsdeskundigen van de NVVS (Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden) en geeft voorlichting over slechthorend heid, tinnitus (oorsuizen), hyper- acusis (overgevoeligheid voor geluid), Ménière, de aanschaf van hoortoestellen en andere hulp middelen, etc. Of ga gewoon voor een praatje met een medeslecht- horende! HEILOO - Zaterdag 2 april van 10.00 tot 12.00 uur is er in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo weer een gezellige kinderkledingbeurs. U kunt hier goedkope kinderkleding, speel goed en nog veel meer kopen. Wilt u een tafel reserveren om uw tweedehands kinderkleding en/of speelgoed te verkopen, dan kunt u bellen naar 072-5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en de huur bedraagt 7,50. Slechts één tafel per per soon en op is op (geen handela ren). De woonkamer van rector Beemster waar vandalen een ravage hadden aangericht. Foto: FB politie Alkmaar HEILOO - Het waren (kwajon gens, die op zondag 28 febru ari een woning aan de Hoogeweg hebben bevuild met modder en takken. Dit werd zaterdag gemeld aan de Uitkijkpost. Rector Beemster van Onze Lieve Vrouw ter Nood vertelt over zijn woning, waar vandalen een ravage hadden aangericht. Hij had zijn woonhuis die middag verlaten en trof bij thuiskomst een ravage aan in zijn woning. Al spoedig bleek dat het niet om een inbraak ging. De meldingen in de krant en op Facebook hadden effect. "De jon gens die deze daad op hun geweten hebben zijn met hun ouders bij mij thuis langs gekomen en we hebben een goede regeling kunnen treffen ter compensatie van de geleden schade," meldt de rector opgelucht. HEILOO - De 22-jarige Derek Groot is benoemd als plaatsver vangend lid van de commissie Openbare Ruimte. Een korte introductie van Derek. "Ik ben nieuwsgierig. Ik wil weten wat er speelt en of ik kan helpen! Het CDA spreekt mij aan omdat ik zelf veel bezig ben met de toekomst en een van de kernwaarden binnen het CDA is rentmeesterschap." Hij is met zijn 22 jaar natuurlijk best een opvallende verschijning. Derek benadrukt het belang van lokale politiek ook voor jongeren: "Omdat er juist op lokaal niveau veel invloed uitgeoefend kan wor den op beslissingen die het dage lijks leven van jongeren raken. Neem nu het behouden van goede sportvoorzieningen of een gevari eerd uitgaansklimaat. Een goede plaats om daarover te praten: de lokale politiek! Een goede gemeen te luistert namelijk naar haar inwo ners en kijkt of zij daar op kan inspelen." Derek Groot wordt plaatsvervangend lid van de commissie Openbare Ruimte van CDA-Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 20 maart om 16.00 uur verzorgt Collegium Vocale Camerata onder lei ding van Gerard Leegwater de Bach-cantate 'Himmelskönig, sei willkommen' BWV 182 voor koor, solisten, instrumentaal ensemble en orgel. Deze feeste lijke cantate, geschreven voor Palmzondag, bevat koordelen en aria's alsmede solistisch bezette blokfluit- en vioolpartijen. De uitvoering vindt altijd plaats bin nen een liturgische context, zoals gebruikelijk was in Bachs tijd. De liturg is ds. N. Schroevers uit Middenbeemster. De toegang is gratis. Wel is er ter bestrijding van de onkosten een uitgangscollecte. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt twee keer per maand een 'Opkikker' aan een vereniging of stichting. Vanaf januari 2016 is het bedrag ver hoogd van 300,00 naar 500,00. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formu lier invullen, verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichtingxopx. wordpress.com. De 2e opkikker van de maand maart gaat naar Lopen voor Lyme/team Jeroen- Step Forward-, Jeroen Rodenburg uit Heiloo. U kunt de kringloop winkel Keer op Keer vinden op het industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. Jorien van der Wel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5