Modeshow-time in 't Loo Vergunningen voor Tiny Houses Maalwater 4 GESLOTEN OPENINGSTIJDEN INGEZONDEN MEDEDELING Open dag met peutervoorstelling op CBS De Duif Sangha-Mudita Bosman Tweewielers verzorgt fietsenshow in 't Loo INGEZONDEN BRIEF 't Loo (3) KORTOM Paasworkshop bloemschikken Paashaantjes in de Coulsterkerk W 11 WO gesloten gesloten MAANDAG 28 maart i.v.m. PASEN UITKIJKPOST 16 MAART 2 0 16 HEILOO - Tijdens de open dag op vrijdag 18 maart verzorgen de kleu ters van groep 1-2A een gezellige peutervoorstelling. Om 11.00 uur zijn ouders, die op zoek zijn naar een goede basisschool, samen met hun kind welkom om te komen kijken. De voorstelling vormt de afsluiting van het thema 'tijd', waaraan de kleuters de afgelopen weken hebben gewerkt. Daarmee laten zij zien dat presenteren een van de belangrijke pijlers is op De Duif. Aansluitend aan de voorstelling krijgen belangstellende ouders een rondleiding door de school en de buitenschoolse opvang van Forte Kinderopvang. Ouders kunnen dan zelf zien hoe de school modern en eigentijds onderwijs vormgeeft in een open en respectvolle omgeving. Peuters kunnen meespelen op het kleuterplein of in de kleutergroepen. Kunt u er niet bij zijn? Neem dan contact op met directeur Annemiek van de Vliet, tel: 072-5320874. CBS De Duif, Mariënstein 180, Heiloo, www.duif-tabijn.nl. HEILOO - Best mogelijk dat u er al een tijdje over hebt gedacht om aan yoga te gaan doen. Dat u intuïtief aanvoelt dat dat u goed zou doen. Dat de reden voor het feit dat u die stap (nog) niet heeft gemaakt is, dat u dat niet in een grote groep wilt doen. Dat u graag een meer persoonlijke begelei ding wilt hebben. Sinds 1 februari is Sangha-Mudita gevestigd in Heiloo. Voorheen bevond deze yoga,- meditatie- en massagepraktijk zich in Aarlanderveen (Z-H). Hij is opgezet door Hans Stoop. Inmiddels heeft deze yogaleraar al meer dan 20 jaar ervaring in het geven van yogalessen, zowel aan volwassenen als aan kinderen. Met zijn tweedaagse ademwork- shop heeft hij al honderden mensen op weg geholpen naar een bewustere manier van ademen. In Aarlanderveen gaf hij de hele week door aan grote groepen yoga- en meditatieles. Nu hij in Heiloo is komen wonen, is dit voor hem een nieuw begin. Graag wil hij zich vanaf nu richten op het intensief werken met kleine groepen, waarbij ook kanker- en ex-kankerpatiënten van harte welkom zijn. Privéles is mogelijk. Interesse? Kijk dan op www.sangha-mudita.nl. HEILOO - Het wordt weer voorjaar en dat betekent tijd voor een nieuwe fietsenshow. Hierbij worden de nieuwste modellen getoond en is het mogelijk om de modellen te testen. Het gaat vooral om de elektrische fietsen, maar er zullen ook wat leuke stadsfietsen, sportfietsen en lifestyle fietsen getoond worden. De e-bike is helemaal van deze tijd en onmisbaar voor velen. Steeds meer mensen laten de auto staan en kiezen voor de e-bike. Met de e-bike heb ben zij een rit van 10 kilometer naar het bedrijf eenvoudig en vlot afgelegd. Dagjesmensen die op een warme dag in het heuvellandschap willen toeren, ervaren met de e-bike alleen nog maar genot. Hellingen rijden zij fluitend op, afstappen is niet meer nodig. E-bikes van Gazelle geven precies het duwtje in de rug dat nodig is. Samen met het Koninklijke Gazelle-team zal Bosman Tweewielers vrijdag 18 en zaterdag 19 maart te vinden zijn in winkelcentrum 't Loo (op het middelste plein). Kom gezellig langs, laat u adviseren en verleiden tot een proefrit op de mooiste elektrische fietsen. Vrijdag 18 maart van 10.00 - 17.00 uur en zaterdag 19 maart van 10.00 - 16.00 uur. HEILOO - Zaterdag 2 april is het modeshow-time in 't Loo. Thema: voorjaar in de mode! Combineer een dagje winkelen en de zaterdagse boodschappen met een bezoekje aan één van de drie inspirerende catwalk- shows. Elke show is rijk gevuld met dans, muziek modellen: de catwalk vindt u op het centrale plein. Geniet van mooie combinaties en originele presentaties van voorjaarsmode uit alle modewinkels in het centrum, van Van Os en Via Villaggio tot en met Vastenhove mode, Didi en Shoeby. Heiloo modestad van Noord Holland? Zaterdag 2 april gaan we er voor! De shows zijn gepland om 10.30, 13.30 en 15.00 uur. Daarnaast is er een leuke actie. Deel een orginele foto van de show op Facebook en win een leuke prijs: dubbel genieten! Het volledige programma vindt u op de website www.tloo-winkel- centrum.nl. Like het evenement op Facebook en steun daarmee de win keliers in 't Loo. Op naar een nieu we lente! Inspirerende catwalkshows in 't Loo. Aangeleverde foto Ik word een beetje moe van dat gezeur en gezemel over de zoge naamde 'beleving en sfeer' die tegenwoordig in een winkelcen trum moeten zijn. Weet je waar de kopers op af komen, knallende prijzen! Dus waar blijven de acties met bijvoorbeeld een pond pinda's, een brood of een stuk worst voor één euro? Bos bloemen, zak fruit enzovoort. Dan komen de klanten wel, of er nou beleving is of niet. En als er dan ook nog een zitje is om even bij te komen of te kletsen, dan maakt het geen zier uit, of die nou groen of geel of pimpelpaars is. Dan is de sfeer er omdat je lek kere koopjes hebt gescoord! Dat wilde ik even kwijt. Mevr. Ursem HEILOO - Pasen valt vroeg dit jaar. Lekker bloemschikken in voorjaarssfeer kunt u tijdens de paasworkshop van Groei Bloei. Zeg nou zelf: wat is er nou leuker dan eerst een paar uurtjes heer lijk ontspannen bezig te zijn en er dan nog dagen van te kunnen genieten? Wat gaat er in dit paas- stuk: de kip of het ei? Voor u een verrassing! Als altijd worden een mooie ondergrond, alle groen en bloemen en de bijkomende mate rialen voor u verzorgd. HEILOO - De toewijzing van huurwoningen in Heiloo aan (voormalig) asielzoekers stuit op protest bij veel Heilooërs die al lange tijd op de wacht lijst staan. Gemeente Heiloo overweegt daarom een versnel ling van de toewijzing van ver gunningen voor Tiny Houses, kleine, mobiele woningen. Op termijn zijn die gepland voor het gebied in het Maalwater dat bekend staat als de sleeheuvel. Om te onderzoeken hoeveel belangstelling er in Heiloo is voor dergelijke kleine woningen, start binnenkort een proef op de grond van Sprenkeling. Stal Sprenkeling zou graag verhuizen naar naar een perceel in de Zuiderneg langs de Heilooër Zeeweg. Enige weken geleden meldde de Uitkijkpost dat er nog onzekerheid is over wat de gemeente met deze grond wil. Daar zou nu plek moeten komen voor twintig Tiny Houses die op inven tieve wijze worden ontworpen door speciale bureaus, inspringend op de trend uit de Verenigde Staten. De woningen zijn mobiel, dat wil zeggen dat ze in een later stadium verplaatst kunnen worden naar een vaste locatie. Jeanette Sprenkeling heeft laten weten zeer positief te zijn over deze ontwikkeling. Momenteel wordt gewerkt aan een inschrijvingspro cedure voor geïnteresseerden. Dit moet naar verwachting in enkele weken kunnen worden gereali seerd. U bent van harte welkom in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, 1851 KE Heiloo op woensdag 23 maart van 13.45 - 15.45 uur of van 19.45 - 21.45 uur. Aanmelden kan via e-mail: benzdocter@ hotmail.com maar het kan ook telefonisch: 072-5336827 of 06-50123521. HEILOO - Zondag 20 maart is het Palmpasen, waarbij in de christelijke traditie de intocht van Jezus in Jeruzalem wordt gevierd. In de Coulsterkerk wordt op die zondagochtend met de kinderen versierde paashaantjes gemaakt. Aanvang 10.00 uur. ADVERTENTIE MA 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur DI 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur DO 09.00 - 12.00 VR 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Aanleveren kopij vóór donderdag 24 maart, 17.00 uur Aanleveren advertenties vóór vrijdag 25 maart, 12.00 uur Bij Tiny Houses wordt het gevoel van riant wonen bereikt door de leefruimte zo beperkt mogelijk te houden, om vooral veel bui tenleefruimte over te houden. Foto: Airbnb

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 7