Heiloocontact Op 2 april even bij ons binnenlopen met uw droomhuis in gedachten. 12 HOVENIER EN BOOMVERZORGING Peter Schouten Afval en milieu www.uitvaartdekker.nl 072 - 512 26 14 Vakbekwaam hovenier gezocht Zaterdag 2 april Gelijk met NVM Open Huizen Dag Inloopdag Wonen in Bergen, Castricum en Heiloo Rabobank Noord-Kennemerland - info: rabobank.nl/inloopspreekuur Een aandeel in elkaar Rabobank UITKIJKPOST 23 MAART 20 16 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Besluit omgevingsvergunning milieu Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij deze omgevingsvergun ning onderdeel milieu hebben verleend aan G.P. Groot brandstoffen en oliehandel B.V., Vennewatersweg 2B te Heiloo. Op 11 juli 2014 hebben wij een aanvraag ontvangen van de exploitant voor een veranderingsvergunning van het aspect milieu als bedoeld in artikel 2.1, lid 1, sub e, onder 2o en 3o van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voor het veranderen van de inrichting. De verandering betreft het uitbreiden van de inrichting met: - een opslag van ADR klasse 3 en klasse 8 producten; en - een demonstratieruimte. Beroep Tegen de beschikking kan binnen zes weken na de dag waarop het besluit ter inzage is gelegd beroep worden ingesteld door: - belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingebracht tegen de ontwerpbeschik king; - adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen ziens wijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - degenen die beroep willen instellen tegen de wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van de ontwerpbe schikking zijn aangebracht. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Rechtbank Noord-Holland, sectie Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Voor het instellen van beroep bent u bij de rechtbank griffierecht ver schuldigd. Op grond van het bepaalde in artikel 6:5 Algemene wet bestuursrecht wordt het beroepschrift ondertekend en bevat het ten minste: - naam, adres en handtekening van de indiener; - dagtekening; - omschrijving van het besluit waartegen het is gericht; - gronden van het bezwaar. Het instellen van beroep is niet voldoende om de werking van het bestreden besluit op te schorten in afwachting van de uit- spraak. Om dat te bereiken kan nadat beroep is ingesteld aan de voorzieningen- rechter van de rechtbank worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen. Een dergelijk verzoek kan gehonoreerd worden indien onverwijlde spoed - mede gelet op de betrokken belangen - dat vereist. Overeenkomstig artikel 6.1, derde lid van de Wabo wordt nadat het verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Het verzoek kan worden geadresseerd aan de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank Noord Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. U kunt uw beroep ook digitaal indienen via loket.rechtspraak. nl/bestuursrecht Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 24 maart tot en met 4 mei gedurende zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord-Holland Noord, telefoonnummer 088 102 13 00. UITVAARTVERZORGING HEILOO Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.090,- Iedere uitvaart op maat. Bel ons voor een gratis voorbespreking of laatste-wensenmap. Of bezoek hiervoor onze website: www.heiloo.nl Dag en nacht bereikbaar. Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze. 072 506 63 00 - 06 22569123 www.boomentuinverzorging.nl Bent u verliefd geworden op een woning? Bezoek dan zaterdag 2 april onze Inloopdag Wonen. Tussen 11.00 en 15.00 uur bent u welkom voor een gesprek over uw droomhuis met een van onze adviseurs. Zo krijgt u meteen duidelijkheid over de betaalbaarheid en over uw maandlasten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 12