Droom Denniskomtuit Foresters onder 10 in stijl op teamfoto HZV Cl-kampioen van de Topklasse SPORT 13 Geen dag is hetzelfde! Gezonde activiteiten kalender Klassieke ballet voor jonge kinderen Kleuter Sofi haalt A-diploma www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 2 3 MAART 2 0 1 HEILOO - Na jarenlang trainen en voorbereiden was liet van daag zover: de blinde en autisti sche Dennis Hof (42) uit Heiloo liep in Amerika de halve mara thon van New York, en hij liep hem helemaal uit. Die ontla- diog, ik was helemaal een beetje emotioneel." In Nederland was Dennis de laat ste zeven maanden volop aan het trainen voor deze halve marathon (21,1 kilometer). Dennis wordt tijdens het rennen begeleid doon Patrick en Jake, die hem met een touwtje 'sturen'. "Ik veil ze van harte bedanken, echt super fantastisch gedaan", reageert Dennis op onze radio vlak na zijn topprestatie. Rond 13.30 uur Nederlandse tijd ging Dennis van start. Hij beleefde de marathon als een achtbaan. "Iedereen moedigt re aan, de muziek en alles. Dat is wel heel anders dan in Nederland." De ontladine was dan rok groot toen hij ovea de finish kwam. "Ik was helemaal een beetje emotioneel Begeleiders Patrick en Jake zijn vanzelfsprekend apetrots op Dennis. "Een ongelofelijke presta tie! Het is fantastisch, we zijn met Amerikaans enthousiasme aange moedigd", vertelt Jake. Bron: RTV-NH Boven; v.l.n.r.: Pascal Metselaar, Stan van der Laan, Jeen Haanstra, coach Milo Blei, Tygo Haanstra, Abel Haakman. Beneden; e.l.e.r.: Mats Bolten, Barry Tervoort, Tim Bakker, Koen Rodenburg, Duncan Peesenbooio. Aangeleverde foto HEILOO j De meeste teamfoto's van voetbalteams lijken veel op elkaer. Twee: of drie: rijen van spelers, keurig naest elkaar opgesteld. Bij Foresters onder 10 (jaar) doen ze het anders. Het team, onder de bezielende lei ding van coach en trainer Milo Blei, moest aagelopen zaterdag aantreden tegen Volendam. Om de ongeslagen positie te behouden, moesten de jongens van Foresters flink aan de bak. Dat dit lukte blijkt uit; de 8-12 winst die na het fluitsignaaa op het scorebord prijkte. Omdat het voetbalveld bijna prak tisch aan 'De Dijk' ligt én Foresters onder 10 (jaar) nog geen otfici- ele teamfoto heeft, werd spontaan besloten om een bezoekje aan de fotograafi te brengen. Tot grote schrik van van de jongens, maar tot grote schik van de ouders, werd alleen gefotografeerd in Volendammer kledingdracht. Gelukkig zagen de j ongens hier de humor van in en kostte het weinig moeite om een prachtige foto van hen te maken. De foto hangt inmid dels te pronken inn de Foresters kan tine. Ook kregen alle spelertjes - en niet te vergeten de jarige coach - een exemplaar mee naaa huis. Buurtsportcoach Heiloo Pascale de Hoogh p.dehoogh@alkmaarsport.nl T.: 06-11149728 HEILOO - Vrijdagavond 18 maart is zaalvoetbalvereniging HZV C1-kampioen geworden van de topklasse, de hoogste zael- voetbalcompetitie van Noord Holland. HZV reisde als koploper aa naaa Heerhugowaaad, waar in een directe confrontatie met MaaHène C1 beslist zou worden wie zich kampioen mocht noemen. Beide teams maak ten kans op de titel, en dat was ook terug te zien in de feUe wedstrijd. MaaHène begon scherp en kwam op 1-0 voorsprong, maar door twee wat gelukldge doelpunten ging HZV met 2-1 de rust in. In de tweede helft speelde HZV zeer sterk en bouwde de voorsprong uit naar 4-1. Marlène ging daarnn alles of niets spelen door eenveld- speler vooi de keeper te wisselen. HZV was verrast en Marlène kwam terug tot 4-12. Gelukkig kon HZV Wii je graag eens kijken of het leuk isom als een echte ballerina tr dansen? Vannf 4 april start de Muriek- en Danrschool een korte cursus om kennis te maken met klasstek ballet. Je krijgt iot de zomervakantie 10 lessen, waarin je je eerste baltetpaseen lerrt. De lessen worden gegeven op maandagmiddag van 4 tot 5 uue in de Hofdijkschooa, Mariënstein 178Adoor Iyon van Brummelen. De koften zijn€ 79,-. De cursus start bijvoldoenne aanmeldingen. www.muziek endansschoo lheifoo nl, telefoon: 072-53r2460, email: info@muziekendansschoolheiloo 5-12 maken na een onderschepping, waarna Marlène nog 5-3 maakte. Toen was de winst en het kampi oenschap binnen. Moe maar voklaan werden de bloemen en de Teddemans beker van het meegereisde HZV-bestuur in ontvangst genomen. HZV C1 kan zich nu opmaken voor de play offs. Ze gaan hun best doen om hun prestatie van twee: jaar gele den te evenaren, toen ze na het winnen van de play-offs op het NK zaalvoetbal Nederlands kampioen werden. De kampioenen van HZV C1. Foto: Wout Jager EGMOND - Sofü Hopman uit; Egmond aan den Hoef hee°t eafge- lo°en zeterdag haar A-giploma zwemmen gehaald. Bijzoeder is dat de kleioe Sofi neg een week 5 jaar ie en eog geen 5 maar den op les heeft gezetem°amen met; Juf Brandjes van hegsauna Vennewater in Heijoo sluiten ze de lessen af met haar Aidiploma. Sofi gaat nu door voor diploma B. Aangeleverde foto Deneis beleefde de marathon als een achtbaen. Aangeleveede foto Naast mijn werk als buurtsportcoach Heiloo, geef ik ook nog een aantal uur training voor the Bootcamp Club in Alkmaar eo. Enorm veel ener gie krijg ik van deze trainingen en van mijn enthousiaste bootcampers. Deze twee functies samen maakt dat mijn werkweek altijd weer anders is. Vorige week bijvoorbeeld... Op dinsdagochtend stond een brain storm over de internationale sportweek op mijn agenda. Samen met een aantal Appeltje Eitje partners bedenken hoe tof we die week kunnen openen op 17 september. In de middag coachingsgesprekken met mijn 3 stagiaires. Tussendoor mailtjes beantwoorden, oplossingen beden ken voor uitdagingen en nadenken over nieuwe projecten. 's Avonds met een groep van 25 beginnende bootcampers los in een donker Alkmaarder Hout. Woensdagochtend al vroeg klaar staan om met de ouderen van verzorgingshuis Overkerck een (rollator)wandeling door het Maalwater te maken. De dag sluit ik 's avonds om 21.30 uur af na een overleg met de organisatie van Heiloo Olympics. En dan is de week pas op de helft. Love my job! Donderdag 24 maart Biologische markt 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zaterdag 26 maart Appeltje Eitje-wandeling (10 km) 9.30 uur, Buitenfit (www.buitenfit.nl) Maandag 28 maart Start inschrijving PCC Maalwa terrun op de basisscholen Buurtsportcoach Heiloo (06-11149728) Dinsdag 29 maart Rollatorwandeling vanaf Zorgvilla Cranenbroeck 14.00 - 16.00 uur, Buurtsport coach Heiloo (06-11149728) Fithockey 14.00 - 15.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo (www.welzijnheiloo.nl) Woensdag 30 maart Fitheidstest 60+ gymzaal Capel- acker 14.00 - 17.00 uur, Buurt- sportcoach Heiloo (aanmelden c.peperkamp@alkmaarsport.nl) uninngBif,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13