rijzen winnen sGele Sticker ^Dagen in t JLoo Paaseieren zoeken bij t DDierenduintje ~Uoo£facL£$hLj!a#<z 201Ó Pasen in en om DDe ^Hoep Lookx Als u bent uitgelezen, zetten we u graag aan het werk. Leuk werk, natuurlijk! Enthousiaste organisaties vertellen over mogelijk heden om vrijwilligerswerk te doen; een opruimcoach geeft u adviezen voor meer tijd en ruimte in uw leven, thuis en in het bedrijf; sportzaken en fitnesscentra willen u bewegen om naar buiten te gaan en aan uw conditie te werken... En de Uitkijkpost zet uw her senen graag in beweging! Puzzels, raadsels, speuren in de krant, een slagzin afmaken - voor ieder brein een kraker. En wat is er leuker dan iets te winnen met de juiste oplossing? Dat dachten wij ook en gelukkig waren heel veel ondernemers het met ons eens. Bekijkt u de lijst eens met de prachtige prijzen die we gaan verloten onder de goede inzendingen van de puzzels! De volgende prijzen zijn beschikbaar besteld: Waardebon Spijsbroodje Cadeaubon Boek Quick scan Heerlijke fles port Startset ophangsysteem Leuke sjaal Stempelkaart Bokkentocht bij het bijbehorende artikel in deze krant vindt u de speciale opgave om mee te kunnen spelen voor deze prijs. U mag voor elke puzzel inzenden via mail (redactie@uitkijkpost.nl) of een kaartje inleveren aan de balie van ons kantoor in het Willibrorduscentrum, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Ook online vieren we het voorjaar. U kunt op de Facebookpagina van de Uitkijkpost de publieksprijs kiezen van de fotowedstrijd. Er zijn schitterende foto's ingestuurd, waarvoor veel dank. De foto die woensdag 30 maart om 12 uur de meeste likes heeft, wint de publieksprijs! Op 24, 25 en 26 maart kleurt't Loo geel! Drie dagen lang kun je hier shoppen op een feestelijke manier. De winkels rollen de loper voor u uit en heten u welkom om te genieten van voordelige aanbiedingen en afgeprijsde producten. Of laat u inspireren door de nieuwste collecties van dit seizoen. De winkels zijn 3 dagen lang in een feestelijk geel jasje gestoken; de gele loper ligt klaar, de etalages zijn in stijl aangekleed en de afgeprijsde of inspirerende producten zijn voorzien van een geel label. Beleef 't Loo deze dagen op een totaal andere manier; profiteer van kortingen, geniet tijdens het shoppen van de vrolijke zomer se uitstraling en ontdek wat de verschillende winkels u te bieden hebben. Dat is nog eens vrolijk shoppen; een vrolijk paasfeest! Op eerste en tweede paasdag zijn kinderen en hun (groot) ouders van harte welkom bij kinderboerde rij 't Dierenduintje om paaseitjes te komen zoeken. Vanaf 11.00 tot 15.00 uur kunnen de kinderen op het terrein en tussen de dieren vijf paaseieren per persoon zoeken. Als zij de gevonden eitjes inleveren bij de paas haas krijgen zij een lekkere paaslekkernij, mede dankzij sponsering van Albert Heyn Castricum. Greet Verkleed was zo attent om het paaspak te sponse- ren, zodat er beide paasdagen een paashaas aanwezig is, die graag op de foto gaat met de kinderen! Entree is gratis. Het dierenduintje is gelegen nabij station Castricum, op de Duinenboschweg 1A in Castricum. Lekker even eropuit tijdens de paasdagen? In en om Bezoekerscentrum De Hoep in Castricum is er genoeg te doen. De paashaas heeft in de Hoeptuin een speurtocht uitgezet om jouw paas- en haaskennis te toetsen. Bij de balie van het bezoekerscentrum kun je op eerste en tweede paasdag voor 1,- een speurtocht ophalen. Na het speuren krijg je een kleine paasverrassing. Paddenexcursie Ben je ouder dan acht jaar? Dan kun je tweede paasdag om 9.00 uur mee op paddenexcursie. Paddendeskundige Thea Spruijt geeft je dan antwoord op al je vragen over de paddentrek. Na afloop van de excursie is er in de filmzaal een film te zien over deze jaarlijkse trek van padden en kikkers naar het water. Alles over water Natuurlijk neem je gelijk even een kijkje bij de wisseltentoonstelling over Nederland waterland. De vaste tentoonstelling over het drinkwaterzuiveringsproces sla je natuurlijk ook niet over. Tot slot nog even een frisse neus halen in het prachtige duingebied of een mooie hut bouwen in het speelbos en daarna heerlijk rozig naar huis. Kijk voor meer informatie over deze en andere activiteiten op www.pwn.nl/eropuit. van Miss Bean, twv 25,00, te besteden op de biologische markt, in de pop-up store of als korting op een Miss Bean-workshop van bakkerij Putter aangeboden door Dick Sales Promotions twv 20,00 door Mels Schoenen 'Mijn hoogbegaafde kind en ik' via Hobega van de opruimcoach met een doosje bonbons van De Ontdekking van lijstenmakerij De Lijst van Blinc mode uit Melange7 geeft een sprankelend make-uptasje van De Bierverbinding

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 20