Spottweteld -^Heièoo breidt uit ^Deze zomet: slapen op het dak van je auto ~Uoo£facL£$hLj!a#<z 201Ó Vootjaatsktiebe Is bij de u t,.- Paatdenttainet jLijstenmaketij ^De JLijst in een nieuwe jas I ii Het zonnetje zet door en iedereen wil weer lekker naar buiten. Mooi de tuin fleurig maken met diverse soorten planten. Er zijn weer volop struiken, heesters, fruitbomen, kruiden en nog vele vaste planten. Nieuw in het assortiment zijn verschillende maten beuken en liguster. Potten voor buiten zijn er vanaf mega bakken of terras- afscheiders tot gezellige gekleurde potten in diverse maten. Er zijn volop violen, primula's, bolletjes, noem maar op.Ook aan Pasen is aandacht besteed; een complete afdeling volop Paasdecoratie. Er is een nieuwe collectie binnenpotten, deze blijft voldoen aan de nieuwste trend. Voor in huis is er keuze genoeg voor een groene of bloeiende plant. Kom gerust eens langs en geniet van al dat moois, het enthousiaste personeel staat voor u klaar! Aalsmeerse Plantenhal, De Hoefsmid 25, Heiloo Tel.: 072 - 3030061 De voormalige golfshop heeft vanaf dit voorjaar alles in huis voor darters, hardlopers, fitnessfanaten en -beginners, golfers en hockeyers. We hebben niet voor niets onze naam veranderd naar Sportwereld Heiloo," vertelt eigenaar Rob Roest. Sportwereld geeft aan dat wij voor alle sporters de nummer één willen zijn." De nummer één voor sporters zijn klinkt ambitieus, en daarom heeft het team van de Sportwereld de afgelopen maanden keihard gewerkt. De winkel is compleet verbouwd om ruimte te maken voor een breder assortiment en geavanceerde apparatuur. "We zijn de enige in Nederland die voor hardlopers de Motionquest in huis hebben", aldus Roest. "Binnen twee minuten kun je zowel schoenen als inlegzolen laten aanmeten." Wat de winkel buiten de Motionquest ook bijzonder maakt is de mogelijkheid producten direct te testen. "Er zijn speciale testbanen voor darts, en we heb ben een indoor hockeyveld," laat medewerker Dave zien. "Ook kun je op de indoorgolf afslagplaatsen je golfswing analyseren en golfsets laten aanmeten." Donderdag 28 april luidt de jaarlijk se fashion show voor golfliefheb- bers het nieuwe sportseizoen op feestelijke wijze in. Ga voor meer informatie over de winkel en aan meldingen voor de fashion show naar www.sportwereldheiloo.nl. Bezoek voor online bestellingen en een kijkje in het assortiment www.sportwereldxl.nl. Een nieuwe slimme manier voor een weekeinde weg, of een hele zomervakantie op pad! Deze zomer op pad met Femke's slimme daktent. De tent past op elke personen auto en is in een mum van tijd gereed om in te slapen. Je monteert de tent makkelijk en snel op je auto en je bent vakantie-klaar. Geen 4WD, een kleine personen auto kan ook. Niet nodig om een tent op te zetten, de daktent van Femke is in 2 minuten ready- ruimte over: je tent staat immers op de auto. De daktent is sterk iÉfe en slim in elkaar gezet met handige gadgets extra's, zoals venti- <t - latiegaten en een stevige ladder. Voor meer informatie: www.opjeautoslapen.nl of bel met Femke Groot, tel.: 06-51556226. Internationaal gerenommeerd paardentrainer en best-selling auteur Chris Irwin komt naar Castricum om lessen te verzorgen op 26, 27 en 28 maart en op 2 en 3 april. Chris Irwin is een paar den trainer en coach, met inzichten vanuit empa thie en gevoel maar ook analytisch en logisch. Op donderdag 24 maart geeft Chris Irwin een gratis demonstratie van zijn werkwijze bij Stal Duinveld. Bij Irwin staat steeds de vraag 'Wat heeft mijn paard van mij nodig om te kunnen doen wat ik van hem vraag' centraal. Dit helpt het paard en de trainer om in een samenwerking te stappen waarbij stress tot een mini mum wordt beperkt en pijn wordt vermeden. Bij veel trainingsmethoden wordt aan dit aspect helaas voorbij gegaan. Met veelal als resultaat: teleurstelling, frustratie en blessures. Op donderdag 24 maart zal Chris Irwin een demo geven waarin hij zijn werkwijze aanschouwelijk maakt. De demo is gratis toegankelijk voor iedereen die geïnteres seerd is in deze methode. De avond is van 19.00 - 21.00 uur bij Stal Duinveld, Jan Miessenlaan 5, 1901 MV in Castricum. Op de lesdagen zijn toeschouwers van harte welkom. www.paardenbewustzijn.nl of mail naar paardenbewustzijn@gmail.com. Chris Irwin en Erica van Leeuwen Na 22 jaar aan de Kennemerstraatweg te hebben gewinkeld, is Lijstenmakerij De Lijst verhuisd naar een mooie, nieuwe locatie in Winkel- en kwaliteitscentrum Willem de Zwijger, Frederik Hendriklaan 8 in Alkmaar. Dit pand geeft eigenaar Rogier Böhning meer ruimte om de grote collectie aan de klanten te tonen. Ook de werkplaats is ruimer opgezet, dit is erg prettig omdat alles in eigen atelier wordt ingelijst. De grote, gratis parkeerplaats voor de deur maakt het ideaalplaatje compleet. nu j||g|H|| Als u iets in te lijsten heeft of u zoekt iets speciaals, dan bent u bij lijstenmakerij De Lijst aan het goede adres. De collectie lijsten bestaat uit zo'n 4000 verschillende profielen in hout en aluminium, een ruim assortiment passe partouts (uit voorraad leverbaar) en verschillende glassoorten. Het motto van De Lijst is: we lijsten alles in. Van schilderijen, foto's en zeefdrukken tot borduurwerken, T-shirts en objecten. Alles is mogelijk. De Lijst heeft ook een ruime sortering ophangsystemen met en zonder verlichting. Kortom zoekt u iets speciaals, dan is een bezoekje aan de winkel de moeite waard. Lijstenmakerij De Lijst, Frederik Hendriklaan 8, Alkmaar, tel.: 072 - 515 0163

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 22