Het is tijd voor uw aangifte inkomstenbelasting Open Dag Onze pijlers www.basisschoolmeander.nl Piet Kerssens, De Echte Bakker Panettone Cake Tulband Luxe Paasbrood Schuimnestjes Per zakje 2,95 Per stuk 8,95 Smit Partners ontzorgt u graag, neem vandaag nog oontact met Opruimwoede? Breng uw overtollige huisraad naar xopx! Zin om bij ons te helpen? Voor meer informatie mag je mailen naar: stichtingxopx@hotmail.nl of kom langs in onze winkel! obs Onderwijs in beweging Woendag 6 april - 9-11 uur OBS Meander is de openbare basisschool in Ypestein, Heiloo. Wij openen onze deuren om (nieuwe) ouders te verwelkomen. Er staan kinderen, leerkrachten en ouders klaar om de school aan u te laten zien en te vertellen over ons onderwijs. Op Meander bieden wij onderwijs in 8 groepen. Wij zijn blij dat er komend schooljaar weer 2 kleutergroepen starten! Bent u niet in de gelegenheid om te komen? Maak gerust een afspraak voor een rondleiding en een persoonlijk gesprek. Duidelijk en Herkenbaar Wij bieden een duidelijke structuur in onze groepen die zoveel mogelijk uit één jaargroep bestaan. Door ons opbrengstgerichte onder wijs gaan kinderen vol zelfvertrouwen én op het passende niveau na 8 jaar basisschool naar het voortgezet onderwijs. Actief en Betrokken Op Meander is er een ruim aanbod aan mogelijkheden om actief deel te nemen aan bijv. schoolsportwedstrijden en naschoolse activiteiten. Met een goed beredeneerd aanbod en een professioneel en betrokken team bieden wij passend onderwijs aan kinderen die uitdagend onderwijs nodig hebben op elk niveau. Open en Met elkaar Wij communiceren op een zorgvul dige en heldere manier met ouders en samenwerkende organisaties. Bijv. met de Peuterspeelzaal in ons gebouw. Het motto van het openbaar onderwijs is ook: Iedereen Is Welkom! Waarom OBS Meander? Vertrouwd Dichtbij Herkenbaar Rust Openbaar Kwaliteit Modern Professioneel Duidelijk Opgeruimd De Hucht 2 1851 ZC Heiloo T 072 - 533 99 35 info@basisschoolmeander.nl eiloo www.bosmanhairfas Interesse in een nieuwe style? Lekker voor bij de Paasbrunch! Lekker snoepen! Per stuk 6,95 Klein 4,50 Groot 9,95 Paas Advocaatslof Echt smullen! UITKIJKPOST 2 3 MAART 2 0 16 Industrieterrein Oosterzij 17, Heiloo einder Deze aanbiedingen zijn geldig t/m 26 maart 2016. 'Ni wj Stationsplein 100 Heiloo bezoek ook onze site: www.pietkerssens.nl Tel.: 072-5320049

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 2