Kasper van Heerden geeft het stokje door Foresters D1 wint sterk bezet paastoernooi Ede Grand Prix toernooi Oppositie groot succes i Gezond leven is... sporten onder schooltijd. Veel finaleplaatsen voor Boscrossers sport 21 Gezonde activiteiten kalender SPORTNIEUWS UIT DE REGIO UITSLAGEN www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo Joris Peijs, Emmeke Henschen, Rik Stiegelis, Sven Geerlings, Zeb Teunissen, Dico Blei, Mitchell Zwart, Tijl Henschen, Maarten Rasch, Wessel Been, Seb Bakkum, Ties de Boer, Sven Stegink, Joep Kornblum, Melvin van Westerop, Kep Munsterman, Jesse Rinsema, Jens Waasdorp, Stijn Peijs en Matz van Haperen. Aangeleverde foto HEILOO - Op Tweede Paasdag heeft De Foresters D1 deel name aan een zeer groot divi sie-toernooi in Ede met winst bekrachtigd. Met deelnemers vanuit heel Nederland moesten de jonge Egels met 31 andere teams strijden om de felbegeer de bokaal. In de poulefase werd er twee keer gelijk gespeeld (tegen Quick Boys en OJC Rosmalen vielen geen doel- punten) en vier keer gewonnen: van Elinkwijk, Schalkhaar, Spijkenisse en ONS BOSO Sneek. Na een lange voorronde werd vanaf 16.00 uur afgetrapt voor de kruisfinale tegen de nummer 1 uit een andere poule. Het grote GVAV Rapiditas uit Groningen maakte in 25 minuten kennis met het talent en teamwork van De Foresters. Zeer overtuigend werd er met een 5-0 winstpartij een finaleplek bemachtigd. In de finale mocht het team van coaches Blei en Stiegelis aantreden tegen Blauw Geel '38 uit Veghel (koploper in de 2e divisie). Na een rustige start werd hierna het tempo opgevoerd en won De Foresters zeer overtuigend met 1-0. De grote wisselbeker werd trots ontvangen en meegenomen naar Heiloo, waar het zaterdag opnieuw feest is als de club haar 70-jarig bestaan viert. HEILOO - Na vijfenhalf jaar trouwe dienst heeft Kasper van Heerden, Nunchakudo docent bij Dojo 't Loo, besloten te stoppen met lesgeven. Tijdens zijn laatste les op woensdag 23 maart heeft de groep afscheid van hem genomen. Docenten van Nunchakudo Beverwijk nemen de lessen op de woensdag van 19.00 tot 20.00 uur over van Kasper, zodat de sport Nunchakudo wordt behouden. Daarmee is Dojo 't Loo uit Heiloo de enige sportvereniging in de regio Alkmaar die deze bijzondere sport aanbiedt. Wouter van Elk (evenals Kasper houder van de 3e dan) zal samen met Ramona Toorenent (1e dan) en Annabel Joor de trainingen verzor gen. Wouter en Annabel zijn beiden bevoegde nunchakudo-docenten en Ramona is hiervoor in opleiding. De beide dames hebben recent podi umplaatsen behaald op het open NK Nunchakudo. Tijdens de laatste les van Kasper kwamen de nieuwe docenten al meetrainen om zo ook alvast kennis te komen maken. Ze hebben er veel zin in en zitten vol nieuwe ideeën om het Nunchakudo in Heiloo een nieuwe impuls te geven. Om de groep ook weer wat nieuwe uitdaging te bieden zullen zij de komende tijd ook leerlingen uit Beverwijk meenemen om bij ons mee te komen trainen. Dojo 't Loo heeft er alle vertrou wen in dat het Nunchakudo bij Dojo 't Loo met deze trainerswis sel een frisse doorstart zal maken. Geïnteresseerden kunnen vrijblij vend twee proeflessen komen vol gen. Dames bridgeclub Sans Atout HEILOO - uitslagen 23 maart 2016 A-lijn: 1. ds Schaffer - Mak 58,85 2. ds Kuijt - v. Lochem en Vecht - Bakker 54,17. B-lijn: 1. ds Pohley - Witting 64,58 2. ds. Valk - Vos 64,06. C-lijn: 1. ds Kromhout - Scholten 65,10 2. de Waard - Magermaans 57,81. PCC Heiloo Dick Ramler www.pcc.nl/heiloo T.: 072 - 533 27 80 HEILOO - Het derde Grand Prix schaaktoernooi Heiloo dat werd gehouden op 20 maart 2016 in cultureel centrum De Strandwal was een groot succes. Maar liefst 120 jeugdschakers uit de regio Noord Holland namen deel. Daarmee werd opnieuw het aantal deelnemers overtrof fen ten opzichte van een jaar eerder. Het jeugdschaak mag zich in Heiloo, net als elders in de regio, op een groeiende belangstelling verheugen. Een van de troeven van het toer nooi is de locatie. "De Strandwal is misschien wel de mooiste GP-locatie in Noord-Holland," aldus een van de bondsleden. De steun van de tafelleiders was ook onont beerlijk. Ook bij de jongste deel nemers bleef de stemming goed tot in de laatste ronde. Verwerking van alle uitslagen verliep vlekke loos dankzij de steun van Leo van Steenhoven van schaakvereniging Waagtoren. Buiten de partijen was er ruimte voor ontspanning in de tuinzaal of bij de bar. Dankzij een opkikker van de stichting Keer op Keer was de prijzenpot goed gevuld. Toernooiwinnaar was Luuk van Steenhoven. Ook de jeugd van SV Oppositie deed goede zaken. Ook de jeugd deed goede zaken. Aangeleverde foto Donderdag 31 maart Biologische markt 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Vrijdag 1 april Goodcamp 55+, gezellige conditietraining in de vrije natuur. Verzamelen bij Gasterij Nieuw Westert - Egmond Bin nen. 9.30 - 10.45 uur, Ins and Outs (tel. 06-47980595) Dinsdag 5 april Fithockey 14.00 - 15.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo (www.welzijnheiloo.nl) Woensdag 6 april Run yoga-workout 19.30 - 21.00 uur, The Yoga Company (www.theyogacompany.nl) Rollatorwandeling verzorgings huis De Loet 13.00 - 15.00 uur, Buurtsportcoach i.s.m. ViVa! Zorggroep (tel. 06-11149728). Wie sport en beweegt voelt zich gezonder, fitter, sterker en leert spe lenderwijs tal van vaardigheden. Jongeren die voldoende sporten, zijn ook op latere leeftijd vaker actief. Daarom is goed bewegingsonderwijs belangrijk. Hiermee wordt de basis gelegd voor een actieve leefstijl en wordt bijgedragen aan een positief schoolklimaat. In de Sportklas op PCC Heiloo maak je ken nis met veel verschillende sporten. Je volgt vijf of meer lesuren gymnastiek per week en er staan veel clinics en toernooien op het programma. Sporten wordt zo automatisch nog meer onderdeel van je dagelijks leven. Gezond, leerzaam en leuk!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 19