Gepensioneerd? Word bewindvoerder Aalsmeerse Plantenhal regelt 'tiny tuintje' S T LANG^ INGEZONDEN MEDEDELING Snelterug.nl lanceert innovatief idee in reparatieservice Melangez Restaurant Shopping is het meest bijzondere horecabedrijf in Nederland Opkikker van Keer op Keer MUZIEK- EN DANSSCHOOL HEILOO I Activiteiten: De kinderen gaan goed voor de tuin zorgen! Theo Robert neemt afscheid UITKIJKPOST 6 APRIL 2016 HEILOO - Vanaf nu heeft niemand nog een excuus om nog met een kapot te telefoon of tablet rond te lopen. Deze maand lanceert Snelterug.nl haar website om de consument te helpen om snel en gemakkelijk een reparatie voor telefoon of tablet te regelen. De drukke klant hoeft vanaf nu niet meer de deur uit, omdat er een totaaloplossing wordt geboden. Een kapot toestel wordt thuis of op het werk kosteloos opgehaald en gebracht naar een lokale reparateur. Hier laten zij het toestel nog dezelfde dag repareren en brengen het toestel weer retour. Oprichter Adriaan van Willigen vertelt: "Ik vroeg me al een tijdje af waar om we alles online kunnen bestellen, maar wanneer mijn telefoon stuk gaat ik er zelf op uit moet. In onze regio zitten veel reparatiebedrijven, maar aan afhalen en bezorgen doen ze niet". Met zijn bedrijf Snelterug.nl wil hij een brug slaan tussen ondernemers in de regio en klanten die niet in de gelegenheid zijn bij hen langs te komen. De extra service die repara teurs op deze manier kunnen bieden, stelt hen in staat om meer klanten op een efficiëntere manier te helpen. Voor de klant is het prettig om de reparatie bij een vertrouwd bedrijf te laten uitvoeren en hij de eigen bezig heden niet meer te hoeven onderbreken. Op Snelterug.nl kunnen klanten met een defect aan hun telefoon of tablet snel een reparateur vinden in de eigen regio. Alle prijzen en aangeboden reparaties staan overzichtelijk weergegeven, zodat iemand makkelijk op basis van prijs-kwaliteit een bestelling kan doen. Snelterug.nl zorgt ervoor dat een toestel thuis of op het werk wordt opgehaald en direct bij de repa rateur wordt afgeleverd. Voor dit vervoer wordt gebruikt gemaakt van scooters. De reparatie wordt vaak nog dezelfde dag uitgevoerd. Tijdens deze reparatie mag de klant gebruik maken van een leentoestel. Een gerepareerd toestel wordt door een scooterdriver zo snel mogelijk weer terug bij iemand gebracht. Om de service compleet te maken kan online veilig worden afgerekend. Dit totaalconcept in deze branche is uniek in Nederland Service en gemak. Dat is waar Snelterug.nl zich vol op inzet. Toch gaat oprichter Adriaan nog een stapje verder. Hij richt zich niet alleen op het helpen van de klant. Als ondernemer vindt hij het erg belangrijk om samen met andere ondernemers te werken. "Je moet elkaar niet zien als concur rent, maar als partners." Met zijn initiatief wil hij echt een verandering te weeg brengen in het reparatielandschap waarbij nog vaak in kleine eiland jes wordt gedacht "Gun elkaar de klus en het succes. Zo kun je elkaar hel pen en samen groeien. Dit is positief voor de reparateurs, maar uiteindelijk bedien je daarmee het beste de klant." Vanaf nu kan iedereen direct een reparatie regelen via www.snelterug.nl. HEILOO - Alweer bijna een jaar geleden opende Melange? Restaurant Shopping zijn deuren met een totaal nieuw winkelconcept dat past bij deze tijd: een combinatie van food en shopping. Bij Melange? kunnen bezoekers o.a. shoppen en eten, borrelen en schoenen passen, vers brood en gebak halen, lingerie passen en kinderkleding uitzoeken. Ook zijn de sfeervolle interieuraccessoires van Rivièra Maison hier volop verkrijgbaar. Hiermee is het een multizintuigelijke beleving! Verrassend restaurant Om de gasten van het restaurant constant te blijven verrassen orga niseert Melange? Restaurant maandelijks de welbekende Wining Diningavonden. Op deze drukbezochte avonden kunnen bezoekers genieten van een heerlijk viergangendiner in combinatie met een perfect passend wijnarrangement. Natuurlijk is het ook mogelijk met vrienden gewoon gezellig komen borrelen aan de bar of om te komen lunchen. Op zoek naar een culinair cadeau? De inpandige delicatessenshop heeft een rijk assortiment aan bijzondere wijnen en heerlijke hoogwaardige oliën en azijnen. Leuk als cadeau, maar natuurlijk ook onmisbaar in uw keuken thuis. Wie jarig is trakteert! Melange? viert haar eenjarig bestaan graag met haar klanten. De hele maand april kunt u samen komen lunchen voor de prijs van één, of u ont vangt 10,- korting op een diner voor twee personen (exclusief drankjes). Vermeld bij uw reservering dat u de aanbieding heeft uit de Uitkijkpost. HEILOO - Vandaag heeft Michel Kracht het stokje overge nomen van Theo Robert bij Haarmode Theo Robert aan de Kennemerstraatweg 123. Theo is blij dat Michel nu aan het roer staat van de kapsalon waar het vertrouwde beeld blijft. De ser vice, kwaliteit en persoonlijke benadering zal voor de cliënten herkenbaar blijven. Ook blijven de naam en het uiterlijk van de kapsalon onveranderd. Foto: Stip Fotografie HEILOO - Esdégé-Reigersdaal is een instelling voor mensen met beperkingen in de kop van Noord-Holland. Mensen met beperkingen hebben vaak moei te om goed met hun geld om te gaan. Het aanstellen van een bewindvoerder kan daarvoor een oplossing bieden. Bewindvoering moet worden aangevraagd bij de kantonrech ter. Als bewindvoerder wordt dan vaak een familielid of een goede kennis aangesteld. Maar als die niet te vinden is, dan kan er ook een beroep gedaan worden op een professionele bewindvoerder. Daar hangt echter wel een prijs kaartje aan. De meeste cliënten van Esdégé-Reigersdaal hebben alleen maar zak- en kleedgeld en kunnen een professionele bewindvoer der nauwelijks betalen. Stichting Bewindvoerder Esdégé-Reigersdaal weet deze kosten zo laag mogelijk te houden. De bewindvoerders zijn gepensioneerd en werken voor een geringe vergoeding. Uiteraard vol doen de bewindvoerders wel aan alle wettelijke eisen. Zo beschik ken zij onder andere over een HBO-opleiding op financieel of maatschappelijk gebied. Het kan toor is gevestigd in het Willibrordus Business Centre. Omdat het aantal cliënten groeit, is de stichting op zoek naar een nieuwe collega. Bent u minimaal 2 werkdagen beschikbaar en heeft u een afgeronde en relevante HBO- opleiding, dan is dit misschien iets voor u. Wilt u reageren? Dan verwij zen we u graag naar de advertentie elders in dit blad. Meer informatie kan verkregen worden op werkdagen tussen 10 en 13 uur op 072-5346150 en op stich- tingbewindvoerder-er.nl, of maak een afspraak. HEILOO - Vorig jaar heeft Kits Oonlie op het buitenterrein van kinderdagverblijf De Hoefsmid een speelhuisje geplaatst, maar er miste nog iets..., een tuin. Samen met de Aalsmeerse Plantenhal heeft Kits Oonlie afge lopen donderdag hard gewerkt om het huisje een tuintje te geven. 's Morgens heeft de directie van Kits Oonlie samen met de Aalsmeerse Plantenhal een deel van de tuin leeg gehaald. Daarna hebben de mannen van de Aalsmeerse Plantenhal het hekwerk voorzien van Hedera en is er rondom het speelhuisje een tuin tje aangelegd. In de middag heeft het bedrijf Mankracht ook nog een stuk kunstgras geplaatst. De kinderen van De Hoefsmid bedanken de Aalsmeerse Plantenhal voor hun vrijwillige inzet en hebben beloofd goed voor de tuin te zorgen. Wilt u meer informatie of wilt u de locatie en het vernieuwde bui tenterrein een keer komen bekij ken? Neem dan gerust contact op met de Centrale administratie van Kits Oonlie; 072-5323576. HEILOO - De eerste opkikker van de maand april gaat naar SV Koedijk afdeling Giganten (sporten voor mensen met een verstandelijke beper king) in Koedijk. Keer op Keer, Industrieterrein Oosterzij 1?, Heiloo. Openingstijden: dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Tel. 072- 5325962. WJ, Klassiek ballet voor kids Start maandag 11 april 16.00 - 17.00 uur. Voor kinderen vanaf 7 jaar 9 x 71,00. Concert Ypma Zaterdag 9 april 14.00 uur. Leerlingen van de MDH treden op. Muziekplezier voor peuters Start woensdag 13 april 10.00 - 10.45 uur. Peuters vanaf 2,5 - 4 jaar. 8 x 60,00. Muziektrein voor kleuters Start donderdag 14 april 16.00 - 16.45 uur. Voor kinderen van 5 - 6 jaar. 8x 60,00. Barok-concert in Witte Kerk Woensdag 14 april 20.00 uur. Samenspelen voor beginners (jeugd) Start vrijdag 15 april 16.00 - 17.00 uur. 5 x 25,00. Musicaldag Voor basisschoolkinderen. Vrijdag 29 april, 35,00. Leer je Zó Start na meivakantie. De cursus bestaat uit 2 x 2 lessen op 2 ver schillende instrumenten naar keuze en is bedoeld voor kinde ren van groep 3 t/m 8. 17,50. Cursus Kampvuurgitaar voor beginners Start woensdag 11 mei 20.30 - 21.30 uur. Deze cursus is bedoeld voor volwassenen. 8 x 120,00. Concert Cantare m.m.v. vocalgroup Uptime. Zaterdag 21 mei 15.30 uur. Gratis Jamsessie voor jongeren Vrijdag 27 mei 20.00 - 23.00 uur. Ben je tussen de 12 en 20 jaar oud en vind je het leuk om met andere muzikanten samen op een podi um te staan? Kom dan langs! Voorstelling Musical Zondag 19 juni 15.30 uur. De leer lingen van onze dramadocente Sanne Mallant treden op. Dansvoorstelling Zaterdag 25 juni. De leerlingen van onze dansdocente Mena Kilani treden op. Open huis Zaterdag 11 juni. Tijdens ons open huis kun je elke instrument uitproberen, zijn er diverse work shops en een speurtocht. Stem op ons met de Rabo Clubkas! Aangeleverde foto www.muziekendansschoolheiloo.nl tel.072.5332460 info@muziekendansschoolheiloo.nl adres: Het Veld 1, 1852 GG Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9