•Scon tact Dodenherdenking in Heiloo 11 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkeer Evenementen Milieu Openingstijden Bezwaar maken Volg ons op QQ UITKIJKPOST 20 APRIL 201 Op woensdag 4 mei houden wij ook in Heiloo de jaar lijkse Dodenherdenking. U kunt meelopen met de Stille Tocht vanaf de hoek Bergeonstraat/Holleweg naar het monument 'De Man van Vught' aan de Frederika's Hof, waar wij twee minuten stilte in acht nemen. Vlaggen halfstok Vanaf 18.00 uur hangen de vlaggen van alle openbare gebouwen halfstok. De vlag blijft tot zonsondergang halfstok. Het halfstok houden van de vlag doet recht aan het ingetogen karakter van de avond van de vierde mei. Ook particulieren worden verzocht deze gedragslijn te volgen. Programma van de dodenherdenking De oecumenische viering in de Ter Coulsterkerk begint om 19.00 uur. De viering is afgelopen om 19.30 uur. Bezoekers kunnen aansluiten bij de Stille Tocht, die om 19.40 uur start vanaf de hoek Bergeonstraat/Holleweg. Na het spelen van 'The last post' door een solist van Eensgezindheid worden twee minuten stilte in acht genomen om 20.00 uur precies. Hierna worden de coupletten één en zes van het Wilhelmus gezongen, begeleid door Harmonie Caecilia. De aanwezigen kunnen bloemen leggen bij het monument; wij verzoeken vriendelijk de plastic verpakking van de bloemen te verwijderen. Om ongeveer 20.10 uur houdt de burgemeester een toespraak Zoals gebruikelijk vindt een korte herdenkingsbijeenkomst plaats in de Witte Kerk georganiseerd door de Stichting Cultuurbevordering Witte Kerk. Tijdens dit concert zingt de mezzo-sopraan Antje Lohse liederen van Eisler en Schumann. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Een nieuw verkeersplan voor Heiloo Rijdt er teveel verkeer door uw straat? Zijn er voldoende fietspaden? Op welke locaties laat de verkeersveilig heid te wensen over? Moeten er drem pels weg, of juist bij? Zou de maximum snelheid in uw straat verhoogd of juist verlaagd moeten worden? Hoe wordt het verkeer door Heiloo geleid als de GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur A9-aansluiting er is? Gemeente Heiloo wil uw mening horen. Zodat we die mening mee kunnen nemen bij het actualiseren van het Verkeersplan Heiloo. Wat vindt u van het verkeer in Heiloo? Wat kan er anders? Bereikbaar zijn en blijven Heiloo wil bereikbaar zijn en blijven. En Heiloo wil ook zijn groene karakter behouden. Met de komst van nieuwe woonwijken, de uitbreiding van de Boekelermeer en de aanleg van de aansluiting A9 gaat de verkeerssituatie veranderen. Het huidige verkeersplan is niet meer goed toepasbaar op deze nieuwe situatie. Gemeente Heiloo werkt daarom aan de actualisatie van het verkeersplan. Samen met de inwoners Om tot een goed en gedragen plan te komen, bekijken we samen met inwo ners, ondernemers en belangenpartijen wat er speelt op het gebied van ver keer en welke mogelijke oplossingen we hebben. Hiervoor stellen we een maatschappelijke denktank samen die verschillende verkeersthema's zal bespreken. Wat is uw mening Om goed aan te sluiten bij de ver keerssituatie in Heiloo hebben we uw input nodig. Tussen 18 april en 12 juni kunt u uw mening geven over het verkeer in Heiloo. Kijk op www.heiloo.nl/verkeersplan en vul uw aandachtspunten in. Laat weten welke verkeerspunten we aan moeten pakken in Heiloo. Uw input dient als basis voor de denktankbijeenkomsten die vanaf juni plaatsvinden. Evenementenvergunningen Het college heeft kennisgenomen van het organiseren van - een seniorenfeest met versterkte popmuziek op zaterdag 16 april van 20:30 uur tot zondag 17 april 1:30 uur in de kantine van hockeyclub De Terriërs. Daarnaast heeft de bur gemeester ontheffing verleend voor verruiming van de sluitingstijd tot 01.30 uur (verzending brief 12 april 2016). - het organiseren van een feest met versterkte popmuziek op zaterdag 23 april van 21:00 uur tot zondag 24 april 1:30 uur in de kantine van hoc keyclub De Terriërs. Daarnaast heeft de burgemeester ontheffing verleend voor verruiming van de sluitingstijd tot 1.30 uur (verzending brief 11 april 2016). - een themafeest met versterkte popmuziek op zaterdag 28 mei van 20:00 uur tot zondag 29 mei 3:00 uur in de feestzalen van Fletcher Hotel-Restaurant. Daarnaast heeft de burgemeester ontheffing verleend voor verruiming van de sluitingstijd Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het tot 03.00 uur (verzending brief 5 april 2016). De burgemeester heeft vergunning verleend voor - een Voetgolf Toernooi met aanslui tend een barbecue en feestavond op zaterdag 25 juni van 11:00 tot 1:00 uur bij H.S.V. en Het Maalwater. Daarnaast wordt versterkte popmu ziek ten gehore gebracht door een DJ (verzending brief 8 april 2016). - houden van Natte Voetjes op zater dag 23 april bij zwembad Het Baafje. Van 12.00 tot 16.00 uur is er een wipe-out/stormbaan en van 16.00 tot 23.00 uur is er een muziekfestival met dj's (verzending brief 14 april 2016). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van Meldingen Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen. Activiteitenbesluit milieubeheer - De Jola Hoeve, Kennemer- straatweg 652A (1841 NL) te Heiloo, verplaatsen van mestopslag; - Gebroeders Pilkes B.V., Oosterzijweg 57 (1851 PC) te Heiloo, beëindiging van bedrijfs activiteiten van bloembollenbedrijf; In genoemd Besluit zijn voorschriften gesteld waaraan bedrijven moeten vol doen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij controleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord-Holland Noord (RUD NHN) telefoonnummer 088 102 130 00. kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 11