ZORG&WELZIJI evean Leuk Leven: Onmisbaar voor 55+'ers +Cure4Life Zorg of ondersteuning nodig? M Bel Evean! Doe mee met de Mary Poppins-musical Uw lichaam en gewicht blijvend in balans www.evean.nl Restaurant Grand Café Zaterdag 23 april 11-18 uur: Kennis maken met golf 18-21 uur: DJ op de driving range Zondag 24 april 11-15 uur: Oefenen op de Par-3 Locatie: Communicatieweg 18 -1967 PR Heemskerk Het complete programma staat op www.heemskerksegolfclub.nl/opendagen/ Het gezonde antwoord op overgewicht De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Met een vast team in uw wijk is Evean altijd dichtbij. Dag en nacht, ook in het weekend. Evean biedt persoonlijke verzorging, verpleging en begeleiding. Thuis, in uw eigen vertrouwde omgeving. Afgestemd op uw persoonlijke situatie en wensen. Het Volledig Pakket Thuis biedt u alle ondersteuning, begeleiding en service thuis, zoals u in een verzorgingshuis zou krijgen. Meer weten? Bel 0900 98 97 of kijk op www.evean.nl. EEMSKERKSE QOLFSCHOOL HEILOO - Heeft u steeds meer vrije tijd? Wilt u deze op een leuke, actieve en inspire rende wijze invullen? Wilt u nieuwe mensen leren kennen? Leuk Leven biedt workshops, trainingen, coaching en activiteiten zoals lezingen, bedrijfsbezoeken, kookworkshops, boekbesprekingen en theateravonden. Of u nu alleen komt, samen met vrienden/vrien dinnen, met uw partner of iemand anders, u bent van harte welkom! Daarnaast verzorgt Leuk Leven festiviteiten bij mensen thuis of op locatie. Kijk op www.leuk-leven.nl voor meer informatie. Leuk Leven kiest bewust voor een breed aanbod, voor ieder wat wils. Bijvoorbeeld de workshops 'Leuke kleuren kleuren je leven', 'Varen op de Vecht', of 'Lach en zang met de meezing-lezing'. Het uitgangspunt zijn leuke en inspirerende activiteiten waarbij gasten culinair, cultureel en informatief worden verrast. Leuk Leven biedt trainingen en coaching aan op het gebied van werk en persoonlijke ontwikkeling. Zowel in groepsverband als individueel, voor particulieren en voor de zakelijk markt. Vanuit een keur van moge lijkheden en op maat gemaakt. Partner Helga Brugman heeft jarenlange ervaring in het verzorgen van trainingen en coaching. Als specialist weet zij als geen ander hoe lastig het soms kan zijn om na het verliezen van je baan als 55+'er weer werk te vinden of door alle veranderingen binnen je huidige baan gemotiveerd en met plezier en energie naar je werk te blijven gaan. "Wij kunnen mensen hierbij ondersteunen: ontdekken wat hun mogelijkheden zijn, waar hun krachten liggen. Misschien voor jezelf beginnen om wellicht een al jarenlange sluimerende droom waar te maken? Jezelf blijven ontwikkelen, daar draag ik graag een steentje aan bij!" Leuk Leven verzorgt festiviteiten, groot en klein, bij mensen thuis of op locatie, om zorgeloos te kunnen genieten bij het vieren van je verjaardag of een andere feestelijke gebeurtenis. Partner Esther Hollenberg: "De afgelopen twee jaar heeft Helga, naast haar eigen bedrijf, hard gewerkt om het bedrijf start klaar te maken nadat we het format hiervoor zo'n 2,5 jaar geleden bedachten. De afgelopen jaren ben ik zelf door mijn werk niet in de gelegenheid geweest om een steen tje bij te dragen. Ik ben zo blij dat we dankzij haar inspanningen zijn gestart! Omdat stilzit ten niets voor ons is, starten we in oktober het volgende bedrijf onder de paraplu van Leuk 55+. Ik kan niet wachten!" Op de website www.leuk-leven.nl staat een overzicht van alles wat Leuk Leven biedt. Het aanbod wordt steeds opnieuw aangevuld, alles onder het motto: 'Ervaar, beleef en ge niet'. Daar staat Leuk Leven voor, in alles wat er georganiseerd en aangeboden wordt HEILOO - Op vrijdag 29 april viert de Mu ziek- en Dansschool Heiloo een musical dag in het thema van Mary Poppins. Een tijdje terug was de Mary Poppins-musical in de theaters en dat was een daverend succes! Nu kan je zelf meespelen in de musical: aan de slag met liedjes, dansen en acteren.De musical begint om 10 uur op de Muziekschool op Het Veld 1. Om 15.30 uur mag iedereen komen kijken voor de presentatie. Meedoen kan door een mail te sturen met naam, leeftijd en telefoonnummer naar musicalendans@gmail.com. Je krijgt dan ook informatie over de betaling. Opgave voor dinsdag 26 april. VOL=VOL, dus geef je snel op! De Muziek- en Dansschool is gesloten in de vakantie, en alleen per e mail bereikbaar. - ADVERTORIAL - Overgewicht brengt grote gezondheidsrisico's met zich mee en de gevolgen kunnen ernstig zijn Denk aan obesitas, diabetes, hart- en vaatziekten of psychische problemen. Door overgewicht moeten veel mensen beginnen met medicatie. Het voedingsprogramma van Cure4life zorgt er niet alleen voor dat u afvalt, maar ook dat uw lichaam letterlijk gezonder wordt. Het doel van het programma is uw lichaam en gewicht in ba lans te krijgen en te behouden En het programma heeft een positieve invloed op o.a. de hieronder genoemde klachten die het gevolg kunnen zijn van overgewicht. In veel gevallen wordt medicatie gebruik verminderd en zien we bloedwaarden en bloeddruk verbeteren Puur en alleen door gezonde, norma le uitgebalanceerde voeding Het Cure4life programma is een medisch onderbouwd voedings programma. Aan de hand van bloed, urine en speeksel waarden wordt er een speciaal voor u op maat gemaakt programma gemaakt. De basis van het succesvolle programma; geen dure pillen, poeders of shake, maar gewone normale voeding. De kracht voor het lichaam zit hem in de combinaties, samenstelling en de hoeveelheden van normale gezonde voeding. Veel voorkomende gevolgen van overgewicht Mijn naam is Henriette Hummel. Sinds 2012 heb ik mijn eigen praktijk in de provincie Noord-Holland. Ik ben gewichtsconsulent, natuurvoedings- adviseur, orthomo leculair therapeut en begeleid mensen naar een gezond en gelukkig lichaam. Wilt u afvallen en woont u in de omgeving van Alkmaar? Mijn praktijk is aange sloten bij de beroepen vereniging Daardoor zijn er mogelijkheden tot vergoeding via de zorgverzekeraar. Energie tekort Slaapproblemen Concentratieproblemen Hart en vaat ziekten Pijnklachten Benauwdheid Gewrichtsklachten Hoog cholesterol - Maagzuur - Prikkelbaar darmsyndroom - Cellulitus - Oedeem - Diabetes - Jicht Meld je aan voor een gratis consult Tijdens het gratis consult brengen we geheel vrijblijvend de specifieke oorzaken van uw overgewicht in kaart. We informe ren u uitgebreid hoe het Cure4life programma werkt en wat u kunt verwachten. Uiteraard is er ruimte om uw vragen te stellen. Na dit eerste gratis consult bepaald u samen met uw consulent of het cur4life programma bij u past. Henriëtte Hummel, Janlichthartstraat 1 Alkmaar Tel 0623579555 e-mail hhummel@cure4life.nl. www.cure4life.eu

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 14