Ongelooflijk knappe prestatie voor KWF Wandelen op woensdag Leuk Leven: Onmisbaar voor 55+-ers St. Adelbert Egmond Binnen kampioenen regio 23 Voorjaar bij pluktuin Bakkum Musicaldag Mamma Mia bij Toonbeeld De Castricummer Uitkijkpost - hoe zit dat? CASTRICUM - Van de 300 soorten tulpen en 40 soorten narcis sen die hier in het najaar geplant zijn, staat het grootste gedeel te momenteel in bloei. Er zijn vele exclusieve soorten. U mag zelf plukken en een keuze maken uit de verschillende soorten en zo uw eigen boeket samenstellen. Pluktuin Bakkum ligt aan de Limmerweg 5C te Castricum. Aangeleverde foto CASTRICUM - Zaterdag 9 april zwommen groep 8A van basis school De Brug voor KWF Kankerbestrijding in zwembad De Witte Brug in Castricum. Deze actie was verbonden met de zwemmarathon in de nacht van 8 op 9 april in Eindhoven waar Maarten van der Weijden 42,2 km zwom tus sen 23.00 en 11.00 uur. Juf Willy van groep 8A zwom met Maarten mee. De kinderen van groep 8A beslo ten ook in actie te komen. Ze kre gen Herman Rijsdijk, directeur van De Witte Brug, zo ver om gratis te mogen zwemmen. Het doel was om 1.000,- op te halen voor KWF. Al snel was dit doel bereikt. Op de dag van de zwemmarathon stond er zelfs 2.600,- op de teller en nog steeds komt er geld binnen. De kinderen van groep 8A hebben 3 uur lang de 5 banen van het zwem bad bezet gehouden. Ze zwommen in teams van 4 en 5 personen. De eerste 2,5 uur wisselden ze om de 3 banen. Het laatste half uur werd er na elke baan gewisseld. Ouders en familieleden kwamen de zwem mers aanmoedigen. Het was een zware marathon en de kinderen hebben alles gegeven. Na 3 uur kei hard zwemmen kon de glijbaan aan het om het feest te vieren. Meer is te lezen op: https://acties.kwf.nl/ groep8adebrugzwemtvoorkwf. CASTRICUM - Op donderdag 28 april organiseert Toonbeeld een musicaldag in het thema van 'Mamma Mia!'. De film Mamma Mia heeft vast iedereen gezien. Op deze musicaldag kan iedereen zich helemaal inleven in de hits van ABBA! De musical begint om 10.00 uur bij Toonbeeld aan de Jan van Nassaustraat 6 te Castricum en om 15.30 uur mag iedereen komen kijken naar de presentatie. Zelf meedoen? Dat kan! Kosten en opgave via musicaldagcastricum@ gmail.com. Stuur een mail met naam, leeftijd en telefoonnummer. Inschrijven voor de betaling 35,-) kan op de dag zelf. Opgeven voor 26 april via de mail. Toonbeeld is gesloten in de vakantie en alleen per e-mail bereikbaar! CASTRICUM - De wandeltoch ten op de woensdagochtend zijn al jaren een begrip in Castricum. Menig contact is gelegd en vele kilometers zijn gemaakt. De natuur van Castricum heeft veel te bieden. De wandelingen worden uitgezet en georganiseerd door een enthousiast team van wandelbegeleiders. Op elke woens dag, het hele jaar door, starten vanaf De Hoep om 10.00 uur twee wandelingen: de 3-5 km en 7-10 km. Voor mensen die van langere tochten houden is er de mogelijk heid om op de even weken een wandeling van 15 km te maken. Het startpunt ligt dan bij het NS-station van Castricum. Er zijn geen kosten aan verbonden en men kan zonder opgave deelnemen. Consumpties zijn voor eigen rekening en een duinkaart is nodig. Voor informatie kan contact worden opgenomen met wandelcoördinator Charles Verstraete, tel: 0251-650742. CASTRICUM - Heeft u steeds meer vrije tijd? Wilt u deze op een leuke, actieve en inspireren de wijze invullen? Wilt u nieuwe mensen leren kennen? Leuk Leven biedt workshops, trai ningen, coaching en activiteiten zoals lezingen, bedrijfsbezoe ken, kookworkshops, boekbe sprekingen en theateravonden. Of u nu alleen komt, samen met vrienden/vriendinnen, uw partner of iemand anders, u bent van harte welkom! Daarnaast verzorgt Leuk Leven festiviteiten bij mensen thuis of op locatie. Leuk Leven kiest bewust voor een breed aanbod, voor ieder wat wils. Bijvoorbeeld de workshops 'Leuke kleuren kleu ren je leven', 'Varen op de Vecht', of 'Lach en zang met de meezing- lezing'. Uitgangspunt: leuke en inspirerende activiteiten waarbij de gasten culinair, cultureel en infor matief worden verrast. Leuk Leven biedt trainingen en coaching aan op het gebied van werk en persoonlijke ontwikkeling. Dit gebeurt zowel in groepsverband als individueel, voor particulieren en voor de zakelijk markt en op maat gemaakt. Partner Helga Brugman heeft jarenlange ervaring in het ver zorgen van trainingen en coaching. Als specialist weet zij als geen ander hoe lastig het soms kan zijn om na het verliezen van je baan als 55+er weer werk te vinden of door alle veranderingen binnen je huidige baan gemotiveerd en met plezier en energie naar je werk te blijven gaan. "Wij kunnen mensen hierbij onder steunen: ontdekken wat hun moge lijkheden zijn, waar hun krachten liggen. Misschien voor jezelf begin nen om wellicht een al jarenlange sluimerende droom waar te maken? Jezelf blijven ontwikkelen, daar draag ik graag een steentje aan bij!" Leuk Leven verzorgt festiviteiten, groot en klein, bij mensen thuis of op locatie, om zorgeloos te kun nen genieten bij het vieren van je verjaardag of een andere feeste lijke gebeurtenis. Partner Esther Hollenberg: "De afgelopen twee jaar heeft Helga, naast haar eigen bedrijf, hard gewerkt om het bedrijf startklaar te maken nadat we het format hiervoor zo'n 2,5 jaar gele den bedachten. De afgelopen jaren ben ik zelf door mijn werk niet in de gelegenheid geweest om een steen tje bij te dragen. Ik ben zo blij dat we dankzij haar inspanningen zijn gestart! Omdat stilzitten niets voor ons is, starten we in oktober a.s. het volgende bedrijf onder de paraplu van Leuk 55+. Ik kan niet wachten!" Op de website www.leuk-leven. nl staat een overzicht van alles wat Leuk Leven biedt. Het aanbod wordt steeds opnieuw aangevuld, dus houd vooral de website in de gaten. Dit alles onder het motto: 'Ervaar, beleef en geniet'. Daar staat Leuk Leven voor, in alles wat er georganiseerd en aangeboden wordt. Voor u ligt de Uitkijkpost - editie Castricum. De Uitkijkpost is het gratis weekblad van Heiloo en omstreken en verschijnt in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. Deze speciale uitgave wordt iedere derde woensdag van de maand huis-aan-huis verspreid in Castricum. Heeft u nieuws? Persberichten (graag met foto) zijn welkom op redactie@uitkijkpost.nl. Voor informatie over adverteren voor aantrekkelijke, speciale tarieven: 072-5330175 en verkoop@uitkijkpost.nl. [Hftlfljkp&fcONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT 15.00 UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING BV) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAARGANG 8 2 N UMMER 1 6 20 APRIL 2016 J Groep 8A van basischool De Brug. Aangeleverde foto Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21