PCC Maalwater Run en Walk groot succes! Turnwedstrijd jongste meisjes GTH geslaagd Historisch jubileumjaar voor White Stones Buurtsportcoach Heiloo: nooit saai! Gezonde activiteiten kalender Benedictus en De Zuidwester kampioen bij Schoolvoetbal 2016 sport 27 Buurtsportcoach Pascale de Hoogh www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo Een lang lint van lopers bij de start van de 4,5 kilometer. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag turnden de zes jongste meisjes van GTH de pre-(pre)-instap wedstrijd. In de categorie pre-pre-instap turnden Dana de Boer en Elyce Roozing en bij de categorie pre-instap turnden Isabelle de Graaf, Nolin Krul, Julia Lammers en Heidi Meeuse. De meisjes begonnen de wed strijd op sprong, hier liet Elyce twee mooie handstandplat zien (12.63). Ook Isabelle ging goed op sprong: zij behaalde voor twee strakke sprongen een 12.73. De wedstrijd werd vervolgd op brug: Nolin turn de een sterke oefening en behaalde een 12.90. De meisjes zaten goed in de wed strijd, het derde toestel was de balk. Op de balk waren zowel Julia als Heidi zeer stabiel. Zij lieten beide keurige oefeningen zien en werden dan ook beloond met een 11.70 voor Julia en een 11.60 voor Heidi. De wedstrijd werd afgesloten op vloer, Dana had er zin in en liet hier een prachtige oefening zien (13.30). Een mooie wedstrijd met mooie resultaten. Voor meer info: www.gth-heiloo.nl. V.l.n.r. achter: Heidi, Julia en Dana, v.l.n.r. voor: Isabelle, Elyce en Nolin. Aangeleverde foto p.dehoogh@alkmaarsport.nl 06-11149728 HEILOO - Mede door het prach tige weer was de achtste editie van de Maalwater Run en Walk, de benefietwandel- en hard loopmanifestatie, georganiseerd door Rotaryclub Heiloo i.s.m. Trias en VIB 2002, een heerlijk ontspannen feest voor jong en oud. In de ochtend konden wandelaars onder andere via de beeldentuin van Ditta Engel door de prachtige westrand van Heiloo langs bloei ende bluebells naar Egmond en de duinen wandelen. Vanaf 13.00 uur was het een grote drukte op het Stationsplein, waar meer dan 300 leerlingen van de basisscholen en eenzelfde aantal van de PCC- vestigingen zich verdrongen om hun startnummer te ontvangen. De Springschans was met het grootste aantal leerlingen verte genwoordigd. Langs het parcours werden de hardlopers aangemoe digd door heel veel supporters. Veel bewoners staken de vlag uit. Docenten van het PCC en leden van Rotaryclub Heiloo zorgden ervoor dat het gebied autovrij bleef. Voor het eerst werd gewerkt met tijdregi stratie via een chip in het startnum mer. Na dinsdagavond staan de uit slagen op de website. Op de 2,4 km werd onder de meisjes het snelste gelopen door Iris Kramer en bij de jongens door Dylan Op ten. Bij de 4,5 km was Casper Peterse de snelste jongen en Thea Hessing liep de afstand als snelste meisje. Op de 10 km gingen de 1e prijzen bij de dames naar Eva van Zoonen en Elise Luet en bij de mannen naar Duncan Zwart en Bas Briefjes. Donderdag 21 april Biologische markt 12.00 - 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Vrijdag 22 april Koningsspelen, alle basisscholen Heiloo Zaterdag 23 april Natte Voetjes Festival 12.00 - 17.00 uur Wipe Out XL, Dolfinn (www.dolfinn.nl) Zondag 24 april Workshop Goed Zoet (zoete lekkernijen maken zonder geraffineerde suiker) 14.00 - 17.00 uur, Miss Bean (www.miss-bean.nl) Dinsdag 26 april Fithockey 14.00 - 15.00 uur, Stichting Welzijn Heiloo (www.welzijnheiloo.nl) EGMOND AAN ZEE - De selec tie van ZVV White Stones beleeft in het 40ste seizoen van haar bestaan het beste jaar ooit. Het eerste team komt uit in 1ste divisie, het 2e niveau van Nederland, en staat dit jaar voor het eerst in de historie in de nacompetitie. De winnaar van de nacompeti- tie promoveert naar de eredivi sie. Aanstaande vrijdag (22 april, 21.15 uur) speelt de ploeg in de Watertoren de laatste competitie wedstrijd. Daarna volgt op 6 mei de eerste wedstrijd in de nacom- petitie. De tegenstander komt uit Volendam, Gouda of Eindhoven. De aanstormende jeugd vormt het 2e team van WS onder leiding van Jacco Walta en Ron Karels werd WS2 dit jaar kampioen van de 2e klasse. Al 3 wedstrijden voor het eind van de competitie was de ploeg niet meer te achterhalen door de concurrentie. Het team bestaat uit talentvolle spelers die bijna allemaal nog mogen uitkomen in jeugdcompetities. Het komende jaar is een periodetitel het doel in de 1ste klasse. White Stones 2 kampioen. Aangeleverde foto Genieten en hard werken XXL staan gelijk aan mijn afgelopen en komende dagen. Het ene sportieve evenement volgt het ander in razend snel tempo op deze week. Afgelopen zondag heb ik mogen bij dragen aan een zeer geslaagde PCC Maalwaterrun. Niet heel veel tijd om na te genieten, want de feestelijke afsluiting van 8 weken rollator wandelen staat voor de deur. Wethouder Sport Rob Obdam en presen tator Henny Huisman zullen de deelnemers aanmoedigen en huldigen. Deze afsluiting op 20 april gaat een knaller worden. Na woensdag nog twee evenementen op de agenda. Vrijdag de Koningsspelen, landelijk een ware happening. Samen met de leer krachten van De Duif heb ik een sportieve dag georganiseerd voor alle leerlingen. En zater dag als toetje: het Natte Voetjes Festival by Dolfinn in zwembad het Baafje. De hele middag bik kels door de stormbaan jagen. Leuk leuk leuk! Daarna moe maar voldaan maar eens een zondag met de voetjes omhoog

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 25