Nieuwe gemeentesecretaris start in Heiloo Zusters genomineerd voor Ondernemersverkiezing Tien vragen aan Geen krant ontvangen? 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) UITKIJKPOST 20 APRIL 201 HEILOO - Guy Heemskerk (42) start op 18 april als nieu we gemeentesecretaris voor de gemeente Heiloo. De heer Heemskerk was voorheen adjunct-secretaris/directeur bedrijfsvoering voor de gemeen te Hoorn en vormde daar samen met gemeentesecretaris Frans Mencke de directie. Guy ver vangt in Heiloo Hetty van der Meent die eind 2015 met ver vroegd pensioen is gegaan. het als een uitdaging om de verbin ding maken tussen de vier ambtelij ke organisaties en ervoor te zorgen dat Heiloo daarin goed is vertegen woordigd. Aan mij rest ook de taak om de wensen van het college en de raad te kennen en te kijken hoe we binnen BUCH hier invulling aan kunnen geven." Volle tevredenheid Guy Heemskerk woont sinds 2007 naar volle tevredenheid met zijn gezin in Heiloo. Hij is coach van één van zijn kinderen bij de hockey club de Terriërs en hij speelt daar zelf ook. Guy kenmerkt zich door zijn nieuwsgierigheid en resultaat gerichtheid. Hij ziet zich zelf als een 'friskijker' wat de ambtelijke fusie met de BUCH betreft. Door te werken in Heiloo heeft hij van zijn woonomgeving, zijn leefom geving (activiteiten in het vereni gingsleven) ook zijn werkomgeving gemaakt. Guy studeerde vanaf 1991 Bestuurskunde en behaalde daar naast onder andere de International Executive MBA (bedrijfskunde) in Engeland en rondde de Post gradu ate opleiding Verandermanagement aan de VU Amsterdam af. Blij met de komst "We zijn blij met de komst van Guy en heten hem van harte wel kom als gemeentesecretaris," zegt burgemeester Hans Romeyn. "Daarnaast zien wij in hem een geschikte vertegenwoordiger bin nen de BUCH-directie. Het komen de jaar staat in het teken van de tot standkoming van de ambte lijke fusie met Bergen, Uitgeest en Castricum. Ook in de komende jaren speelt Guy een belangrijke rol tussen de ambtelijke organisatie en het bestuur in Heiloo." Toekomst van Heiloo Ook Guy zelf heeft zin in zijn nieuwe functie: "Het is prachtig om de functie van gemeentesecretaris te mogen vervullen in mijn eigen woonplaats en bij te kunnen dragen aan de toekomst van Heiloo. Ik zie Guy Heemskerk start als nieuwe gemeentesecretaris voor de gemeente Heiloo. Foto: I. Bronkhorst De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Nieuwe Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5330175 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op :dij f Prilling. X.tliir.ilh HEILOO - Zusters@work, een vernieuwend wer ving- en selectiebureau in de eerstelijns gezondheids zorg, is genomineerd voor de Ondernemersverkiezing NoordHolland. Hiermee behoren zij tot de top 10 beste onderne mingen in de categorie MKB- klein. Op 25 mei wordt tijdens de fina leavond in Haarlem bekendgemaakt of zij er met de titel vandoor gaan. Daarnaast wordt er een publieks prijs uitgereikt aan de onderneming met de meeste stemmen. In 2012 is Zusters@work opge richt door drie ondernemende zussen uit Warmenhuizen. Vanuit hun kantoor in Heiloo bemiddelen zij zorgprofessionals voor zowel tijdelijke als vaste vacatures. Hun opdrachtgevers zijn heel divers en variëren van een grote thuiszorgin stelling tot een huisartsenpraktijk, revalidatieof gezondheidscentrum. U kunt de Zusters@Work steunen door te stemmen. Tot 20 mei kunt u uw stem uitbrengen op deze zus sen via verkiezing.ovnh.nl/stem. Zie ook: www.zusterswork.nl. Anne, Laura en Marieke Pronk. Aangeleverde foto 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in 1974 in Tsetsjenië, in een klein dorpje vlakbij Grozny. Ons gezin had 4 kinderen. Mijn broer is in de oorlog gestorven. In de oorlog is het huis van mijn man en mij in brand gestoken. Mijn man en ik zijn samen met onze 3 kinderen en 3 stiefkinderen gevlucht. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je nu hebben? Met kinderen werken. Dat is wat ik echt leuk vind. Maar mijn werk nu, het schoonmaken en controleren van vakantiehuisjes, vind ik ook leuk. 3. Wie zou je graag ontmoeten? De burgemeester. Ik heb hem ontmoet bij mijn naturalisatie en de Vredesmaaltijd. Hij is een echte burgervader. Altijd vrolijk en aardig. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Ik was een druk speelkind en vond het heerlijk om buiten te spelen en naar mijn oma te gaan. Dat vonden mijn ouders niet altijd pret tig. Ik was geen rustig meisje. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Het groen langs de Omloop. Daar fiets ik graag langs. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Nergens voor! Ik wil graag slapen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Probeer door alles heen vrolijk en sterk te blijven. Dat is een goed advies, want dat past bij mij. Ik probeer overal het beste van te maken. 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van je? Dat ik vanaf mijn twaalfde altijd heb gewerkt. Ik plukte rozen en verkocht ze omdat ik geld wilde verdienen voor ons gezin. Mijn vader was daar heel erg blij mee. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Niets. Het is goed zo. 10. Persoonlijke vraag: "wat vind jij het beste van Nederland en wat het minste?" De veiligheid vind ik het allerbeste. Ik hoef niet bang te zijn. En Nederland is mooi en schoon. Het minste vind ik dat er veel te veel regels zijn, zeker met belasting en toeslagen. Het is moeilijk om dat allemaal te weten. Gelukkig helpt Vluchtelingenwerk mij nog als het nodig is. Ik nomineer Suzan Zahir voor de volgende 10 vragen. Mijn persoonlijke vraag aan haar is: Ik vind jou een heel sterke vrouw en je hebt veel meegemaakt. Wat is voor jou het leukste om te doen? 'taling "kfe/fc

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 3