Hoeverveiling.nl lanceert website Scheidsrechterscursus VV Limmen succesvol De extaseroep van de spreeuw Springsters GTH naar NK Extra ATB weilandtraject in Triathlon Chill zone bij Conquista Van Betekenis tot het Einde REGIO IUKWERK ✓ONTWERP ✓OPMA/ De Schrijnwerker 11 1851 PV Heiloo 06 139 184 98 artmiraal@ziggo.nl UITKIJKPOST 27 APRIL 2016 EGMOND - De Hoeverveiling, die dit jaar gehouden wordt op zaterdag 7 mei, is gestart met een website. Op deze site vindt u onder andere de digitale cata logus van de veiling en is het ook mogelijk om tot vlak voor dat de veiling zelf begint alvast een bieding te doen. Inmiddels is de catalogus met alle aangeboden goederen en dien sten samengesteld en wordt deze in Egmond aan den Hoef verspreid. Mocht u geen catalogus hebben ont vangen dan is er nu dus de mogelijk- heid om deze via de website in te zien. Het bieden op een aantal gese lecteerde kavels is het afgelo pen weekend van start gegaan en gaat door tot zaterdagmiddag 16.00 uur. Daarna worden de bie dingen op de veilingavond zelf ingebracht als de kavel onder de hamer wordt gebracht. Als uw bieding voor of tijdens de vei ling overboden wordt, krijgt u een berichtje vanuit het systeem dat u niet meer de hoogste bieder bent. www.hoeverveiling.nl. LIMMEN - De voorjaarscursus verenigingsscheidsrechter is gehouden bij VV Limmen. Ook cursisten van FC Uitgeest, Vitesse '22, ADO '20 en DEM namen deel. Namens VV Limmen waren dat Ad Hoek, Willem Laan, Adrian Tanasescu, Jelle Min, Niels Kooy, Jordy Twisk en Quinten Oudendijk. De cursisten bezochten vier cur susavonden waarin een wedstrijd werd geleid en besproken, gevolgd door theorie. Op de eigen velden heeft de cursist diverse wedstrijden gefloten die werden beoordeeld. De mentoren gaan verder met het bege leiden van de scheidsrechters. VV Limmen is zeer tevreden: "Veel dank aan alle mentoren die EGMOND - Op een warme dag in het voorjaar kunnen spreeu wen geluiden produceren die je niet vaak hoort. Het is de extaseroepIn het spreeu wengemoed is weer plaats voor andere zaken, dan de dagelijkse zorgen. Het geluid lijkt op het fluiten van een geweerkogel, schrijft Joop Dam in "Op het Buitenspoor", een natuurboekje uit 1955. En wij zullen op zoek gaan naar meer signalen van de lente: de ont luikende planten, de uitbottende struiken, de eerste vlinders en hom mels. Zondag 1 mei lopen we de maandelijkse IVN-wandeling in de Wimmenummerduinen. We beginnen om 10.00 uur bij Sportcentrum De Watertoren aan de Watertorenweg in Egmond aan Zee. Van te voren opgeven is niet nodig, wel zelf zorgen voor een toegangs kaart voor het Noord-Hollands Duinreservaat van PWN (bv. bij de automaat aan de Woudweg of op internet: http://www.pwn.nl/). Een donatie (richtlijn 2,50) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtin- gen kunt u mailen, hanneke@ivnnkl. nl of bellen: 072- 5337601; kijk ook op www.ivnnkl.net. De spreeuw. Foto: Uitkijkpost Media HEILOO - Zaterdag was de laat ste plaatsingswedstrijd trampo linespringen individueel en syn chroon. Voor GTH sprongen vijf synchroon paren. Mila/Brechtje behaalden voor alle drie de oefeningen de hoog ste punten van de groep. Senioren Raquel/Esmee lieten een mooie verplichte oefening zien. In blok twee sprongen pupillen Elise/ Feliene goed, met een mooie laat ste oefening; 33.1. Zilver ging naar Elise/Feliene, Raquel/Esmee en goud naar Isabella/Julie, Brechtje/ Mila en Silke/Milenka. Individueel werd er ook goed gesprongen, bij de pupillen liet Elise een strakke verplicht zien. Zowel Roos 22.0 als Feliene 23.1 sprongen een mooie keuze oefening. Op de andere tram poline sprongen Isabella en Julie, Isabella was sterk tijdens haar eer ste keuze oefening; 22.7. Ook Julie was dat bij haar tweede keuzeoe fening; 23.8. In ronde twee kwam junior Brechtje in actie, zij sprong 22.4 voor een keurige verplicht. 's Middags wisten zowel Mila als Mila een mooie eerste keuze oefening neer te zetten. Silke sloot haar wed strijd af met een nette laatste keu zeoefening 25.9. Senior Raquel zat goed in de wedstrijd en sprong drie goede oefeningen. Zilver behaal den Elise en Julie en goud Milenka en Raquel. Naar het NK gaan Britt, Elise, Feliene, Julie, Mila, Silke, Milenka en Raquel en de synchroon bijzonder goed werk verrichten. Bij VV Limmen kunnen we nu met trots zeggen dat alle scheidsrechters gediplomeerd zijn. Heren geslaagden: van harte gefeliciteerd. Dank voor jullie inzet. Dat jullie vele mooie wedstrijden mogen leiden voor onze mooie vereniging!" AKERSLOOT - Op zondag 19 juni organiseren de samen werkende AMAK en IJsclub Akersloot onder auspiciën van de Nederlandse Triathlon Bond de tweede Cross Triathlon Akersloot. Omdat er dit jaar nog meer deel nemers worden verwacht dan bij de eerste editie is in overleg met de politie en vertegenwoordigers van de Veiligheidsregio NH-N een extra weilandtraject aan het parcours toe gevoegd. Een geluk bij een ongeluk, want behalve dat het hierdoor veili ger wordt, is er naast het spektakel in en rondom de boerderijen van Wendy de Koning en Aad Kaandorp nog een extra fietsuitdaging bij gekomen. Met behulp van drijvende pon tons, die normaal onder de A9 lig gen voor als er 's winters ijs in de sloten ligt, wordt de Geesterweg ter hoogte van het gemaal 1879 nu via de Schulpvaart onderlangs gekruist. Het eerste zwemonderdeel start zondag 19 juni om 11 uur vanaf recreatieterrein de Hoorne (naast de ARZV), het fietsen begint onge veer 15 minuten later en de snelste deelnemers worden daar hardlo pend rond 12.30 uur bij de finish verwacht. Voor meer informatie en inschrij vingen www.triathlonakersloot.nl en www.ntbinschrijvingen.nl. LIMMEN - Op donderdag 28 en vrijdag 29 april organiseert Conquista in samenwerking met de organisatie van de bloemen dagen Limmen de 'Chill Zone In de Chill Zone kan iedereen tus sen 7 en 12 jaar samen met vrien den en vriendinnen een werkstuk van bloemen maken die tijdens de bloemendagen ook langs de route worden gezet en door een vakkun dige jury beoordeeld zullen worden. Onder het genot van coole muziek en voldoende drinken, chips en snoep hopen wij dat jullie er wat moois van gaan maken. Voor bloe men en materialen wordt gezorgd; je hoeft dus niets mee te nemen. De aanvang is op beide dagen om 19.30 uur en de entree is gratis. Beide avonden duren tot 21.00 uur. Zie ook www.conquista.nl. Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen. koppels Elise/Feliene, Isabella/Julie, Brechtje/Mila, Silke/Milenka en Raquel/Esmee. Aangeleverde foto HEILOO - Praten over de laatste fase van je leven - dat is nog niet zo makkelijk. Nuttig is het wel: het kan nu rust en later de ruim te geven om de laatste levens fase echt te beleven. Om die reden organiseert de nati onale Coalitie van Betekenis tot het Einde (gesteund door het ministerie van VWS) overal in het land - en ook in Heiloo - dialoogbijeenkomsten. In een dialoogbijeenkomst komen mensen samen in kleine kring (5-8 deelnemers) om gedachten en erva ringen uit te wisselen, onder bege leiding van een speciaal getrainde gespreksleider. In een sfeer van vertrouwen, openheid en respect, komen deelnemers makkelijker tot een (verdere) voorbereiding van de laatste levensfase. Deelname is gratis en staat open voor mensen van alle levensbe schouwingen. Zij kunnen kiezen uit de ochtend van 4 mei of 21 sep- tember, of de middag van 16 juni, 30 augustus, 25 oktober of 17 novem ber. Aanmelden vooraf is nood zakelijk bij gespreksleider Elly Hentzen, elly.hentzen@gmail.com of bel. Tel.: 06 44 79 43 76. ADVERTENTIE Heren geslaagden: van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 11