HSV 1 grijpt tweede plek G-judoka's Dojo 't Loo scoren op BENG toernooi HZV het Vennewater C1 naar NK zaalvoetbal SPORT 13 Stichting De Wering Astrid de Haan -Zeilstra www.dewering.nl Gezond leven is... op tijd negatieve stress herkennen Gezonde activiteiten kalender HEILOO - HZV C1 heeft zich geplaatst voor het NK jeugd zaalvoetbal, door de finale van de play-off regio West 1 te win nen. Het team gaat proberen zijn unieke prestatie van 2 jaar geleden te evenaren, toen ze als HZV D1 Nederlands Kampioen werden. www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo UITKIJKPOST 27 APRIL 201 HSV won met 7 - 0 van United/DAVO. Aangeleverde foto ledereen kent stress. Stress is gezond als deze aanzet tot actie en positieve veranderingen. Negatieve stress weerhoudt je van gezonde verande ring en laat je eerder stil staan. Wat helpt bij teveel stress? Ondervraag jezelf eens op de gedach ten die je hebt; deze gedachten sturen je emoties en je gedrag aan: Welke negatieve oordelen vel je over jezelf? Welke ervaringen in het verleden doen je denken dat de toekomst ook wel negatief zal worden? Welke eisen stel je jezelf waardoor je over gespannen raakt? HEILOO - Doordat HSV een prima 7-0 overwinning op United/DAVO haalde en Vitesse'22 van SVA verloor, is HSV naar de 2e plaats geklom men op 3 punten afstand van koploper KFC, dat gelijk speel de tegen Meervogels. Pupil van de week, Sean Wittebrood gaf direct zijn visite kaartje af en scoorde voor de aftrap, in de wedstrijd die werd gesponsord door een van de nieuwe STER spon sors Dobber Healthcare. Het publiek zag een heel gecon centreerd, werklustig en goed voetballend HSV. De tegenstan der, United/DAVO die op 2 pun ten minder dan HSV volgde, werd na een 1-0 ruststand in de 2e helft van de mat gespeeld. In de eerste 4 minuten kregen Jesper en Tim van Hekken mooie kansen. Er werd een overtreding begaan op Ruben, maar de scheidsrechter, die prima floot, paste de voordeelregel toe, waarna Max Dekker de bal oppikte en de 1-0 scoorde. In de 2e helft bleef HSV druk houden op de Haarlemse veste. Max worstelde zich het 16 meter gebied in, werd onderuit gehaald, wat een penalty opleverde. Jesper mocht deze buitenkans verzilve ren; 2-0. In minuut 64 slalomde Max J. door de gehele verdediging en scoorde magistraal, 3-0. Drie minuten later kwam een vrije trap van Jesper bij Tim die beheerst de 4-0 scoorde. Dit smaakte naar nog meer, vooral voor Tim, die ook de 5 en de 6-0 scoorde. Nog was de doelpuntenhonger niet gestild. Max D. werd weer onderuit gehaald in het strafschopgebied en wederom scoorde Jesper en werd de 7-0 eind stand bereikt. Het scoreverloop en de ove rige zaken die van belang waren, werden op vakkundige wijze aan elkaar gepraat door Jos Beerse, die deze taak op de HSV veiling had gekocht om Bonnie Ruiter een keer te ontlasten. Max Jongerius werd gekozen tot de 'Plaza Cinco' Man of the Match. Volgende week komt Meervogels '31 uit Akersloot op bezoek. HEILOO - Het Ben van der Eng Memorial Tournament is het grootste toernooi voor gehan dicapte judoka's te wereld met meer dan 500 deelnemers uit 17 landen waaronder Duitsland, Zwitserland, Noorwegen, Kroatië, Engeland, Denemarken en Roemenië. Het toernooi is vernoemd naar de vorig jaar overleden voorzitter Ben van der Eng, drijvende kracht achter de ontwikkeling van het g-judo in Nederland. Dojo 't Loo nam met 4 judoka's deel aan dit prachtige evenement. Mike Maat en Whesley Slootweg stonden op de tatami (judomat) voor hun wedstrijden. Mike ver loor van een sterke en ervaren Zwitserse judoka. In de volgende wedstrijden ging Mike steeds beter judoën. Helaas wist hij zijn tegen standers niet te werpen, waardoor de wedstrijden gelijk eindigden en de scheidsrechters beslissen welke judoka de partij uiteindelijk wint. Drie maal ging de winst jam mer genoeg naar zijn tegenstander, maar met een derde plaats kan Mike tevreden terugkijken op zijn eerste grote toernooi. Whesley Slootweg begon zijn toernooi met een snelle winstpar tij door Ippon te scoren met een mooie beenworp. De twee volgen de wedstrijden werden ook netjes gewonnen. De vierde wedstrijd was tegen een zeer ervaren judoka en werd ondanks goede tegenstand niet gewonnen. De vijfde wedstrijd nam Whesley weer het heft in han den, scoorde met een mooie been- worp en nam aansluitend zijn tegen stander in een houtgreep waardoor hij op een hele mooie tweede plek eindigde. In het middagdeel kwamen Timo Hup en Jurgen Moolenaar in aktie. Timo won zijn eerste twee wed strijden heel mooi met een kantel- techniek en houtgreep. In de derde wedstrijd tegen een lange tegen stander kwam hij op achterstand en moest zijn techniek aanpassen. Met tweemaal een mooie schouderworp wist hij toch de partij te winnen. In de halve finale wist Timo wel als derde te eindigen in een grote poule. De ervaren Jurgen zat even- eens in een grote poule. Jurgen wist de eerste vier wedstrijden te winnen met zijn favoriete been worp. In de halve finale tegen een bekende tegenstander had de coach Jurgen gevraagd om met een andere techniek te scoren. Met een fraaie heupworp werd de partij gewon nen zodat Jurgen zich kon opmaken voor de finale. In een spannende finale scoorde Jurgen met een goed getimede binnenwaartse haak en werd hiermee kampioen! Coach en judoka's kunnen terugkijken op een zeer geslaagd toernooi en hopen volgend jaar met nog meer g-judo- ka's van Dojo 't Loo deel te nemen in Beverwijk. De finale van de play-off werd gespeeld in de sporthallen Zuid in Amsterdam tegen HV Veerhuys C1 uit Hoorn. De jongens kennen elkaar goed en in de competitie waren zij een geduchte tegenstan der gebleken. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en maakten er een spannende wedstrijd van, met veel kansen over en weer. De wed strijd ging gelijk op, tot aan 3-3. Een paar minuten voor tijd maakte HZV 4-3 en gaf dat niet meer uit handen. De schaal kon worden meegeno men naar Heiloo. De jongens kunnen zich nu opmaken voor het Nederlands Kampioenschap op 30 april in sport hal de Galgenwaard in Utrecht. Die dag vertrekt er een bus van sport hal het Vennewater naar Utrecht. Er is nog plek voor supporters die een paar mooie jeugd zaal voetbalwedstrijden willen zien op topniveau. Geïnteresseerden kun nen zich melden bij Juriaan Piet; jurpiet22@gmail.com. Blijven deze kampioenen kampioen? Beleef het mee; er zijn nog plaatsen in de supportersbus! Aangeleverde foto En bedenk dat een probleem oplosbaar is: Leef in het heden en accepteer wie je bent. Verander wat in jouw vermogen ligt en laat rusten waar je niet bij kunt. Gun jezelf vaker een time out om tot ontspanning te komen. Zaterdag 30 april Appeltje Eitje-wandeling (10 km.) 9.30 uur, Buitenfit (www.buitenfit.nl) Maandag 2 mei Natuursprong (tot 12 jaar), spelen tot je groen ziet 14.00 - 16.00 uur, Buurtsport- coach Heiloo i.s.m. Kits Oonlie (aanmelden: 072-5323576) Dinsdag 3 mei Run yoga-workout 9.30 - 11.00 uur, The Yoga Company (www.theyogacompany.nl) Keuze uit 6 tijden per week Een gezellige conditie training in de vrije natuur goodcamp met info over gezonde voeding. Ins and Outs. Locatie: verzamelen bij gasterij Nieuw Westert. Van links naar rechts: scheidsrechter Johan Zoon, Whesley Slootweg, Jurgen Moolenaar, Mike Maat en coach Ingrid Hoefmans. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13