Installatiebedrijf Robin Kösters Theatergids Vrienden van de Beun uit BukPop herrijst uit de as BEDRIJF BELICHT 5 Opkikker voor Groot Dictee stichting urienden van de beun presenteert Theatergids 2016-2017 F UITKIJKPOST 4 MEI 2016 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. www.robinkosters.nl 06 227 32JJ)6_bBJ i V.'. Aangeleverde foto Loodgieter, dakdekker, cv-monteur - Heiloo. 06 - 22 73 21 06, e-mail: kostersinstallatie@gmail.com, website: www.robinkosters.nl HEILOO - 'Loodgieter, dakdekker, cv-monteur' staat met dui delijke letters op zowel het visitekaartje als de fonkelnieuwe bedrijfsbus van Installatiebedrijf Robin Kösters. Wat dat zoal behelst, gaat verder dan die drie kernachtige woorden. Plaats van handeling qua interview is de woning in hartje Heiloo, sinds diezelfde ochtend officieel eigendom van Robin Kösters en zijn aanstaande vrouw Marike. "Tja, het jaar 2016 staat voor ons nogal in het teken van vernieuwing", begint de in februari gestarte zelfstandig ondernemer. "We hebben precies drie weken de tijd om hier de boel op te knappen, want dan verlaten we onze huidige woning." Robin vertelt het met een glimlach op zijn gezicht, die verduidelijkt dat het daadwer kelijk goed gaat komen. Een rotsvast vertrouwen, zoals met alles waar hij samen met zijn geliefde voor gaat dit jaar. Ervaring Tien jaar lang heeft Robin Kösters de nodige praktijkervaring met installatietechniek opgedaan bij een bedrijf in de regio. Tot hij ervoor koos om te gaan werken in de offshore, de dynamische buitendijkse wereld van olie en gas. "Een intrigerende en leerzame tijd van steeds drie-weken-op-drie-weken-af, waarin ik het nodige heb opgestoken van onder meer veiligheidszaken." Vervolgens verlegde Robin zijn horizon terug richting het vaste land, waar hij nieuwe kansen zag op zijn oude, vertrouwde werkterrein. De ondernemende Heilooënaar besloot verder te gaan als zelfstandige in de installatietechniek. Breed dienstenpakket "Met een actieve ondernemersgeest en een nieuw aangebroken, gun stige economische fase komt met deze nieuwe stap de wens om voor mezelf te werken uit", vervolgt Robin Kösters zelfverzekerd. "Het dien stenpakket dat ik aanbied, is heel breed. Met mijn installatiebedrijf sta ik dagelijks paraat voor diverse werkzaamheden, van nokvorst tot onder de vloer." Van die dakpunt tot aan de fundering valt te denken aan bijvoorbeeld aanleg en onderhoud van sanitair, verwarmingsinstal laties, gasleidingen, waterleidingen en riolering. Ook voor de badka mer, waarbij het bedrijf samenwerkt met een team van vakmensen, kan iedereen bij Installatiebedrijf Robin Kösters terecht. Ook advies Verder is hij ook gespecialiseerd in het aanbrengen van verschillende soorten dakbedekking, om zowel een plat als hellend dak waterdicht, sneeuwdicht en tochtvrij te maken. Denk daarbij ook aan het verhel pen van lekkages en/of dakinspectie, en uiteraard aanleg en onderhoud van cv-systemen, vloerverwarming en -isolatie. Tevens behoort koeling en ventilatie van gebouwen tot de mogelijkheden. "Een voordeel voor zowel de klant als mezelf is, dat ik bij veel opdrachten van begin tot eind met de klus bezig ben. Naast uitvoerend werk zoals renovatie kan ik mensen ook vakkundig adviseren op genoemde gebieden." Achter de schermen zorgt partner Marike voor de administratieve zaken. De bad kamer in het pas aangekochte huis wordt overigens geheel verplaatst. Komt zeker weten helemaal goed. HEILOO - Vorige week zat bij de Uitkijkpost de nieuwe theatergids van de Vrienden van de Beun voor het seizoen 2016 17. Digitaal vindt u hem ook op www.vriendenvandebeun.nl. In het nieuwe seizoen zijn er 25 voorstellingen: cabaret, toneel, muziek, dans en kindervoorstel lingen. Cabaret is er van gevestigde namen als Diederik van Vleuten, Freek de Jonge en Erik van Muiswinkel, maar ook van de nieuwe generatie Yentl De Boer, Sandifort Vrijdag en Marc de Hond. En ook van aanstormende talenten als Anne Neuteboom en onze Heiloose Kirsten van Teijn (die haar tweede avondvullende programma brengt). Voor toneel komen naar De Beun: Bram van der Vlugt samen met Heilooënaar Thijs Prein, Nasrdin Char, Carry Tefsen Ingeborg Elsevier Trudy Labij, Yora Rienstra en Renée Soutendijk. Muziek is er van Tania Kross, Paul de Munnik, Michiel Borstlap Sherry Dyanne (als Billie Holiday), Jenny Arean Marijn Brouwers, Fuse, Jeroen Sandra van Veen (met Canto Ostinato van Simeon ten Holt) en van Wouter Hamel met zijn band. Voortaan drankje inbegrepen Enige tijd was het voortbestaan van theater De Beun onzeker, maar gelukkig is er een nieuwe exploitant gevonden. Om de exploitatie ook in de toekomst mogelijk te maken, zijn de prijzen een tikkeltje ver hoogd, maar er is nog steeds iets bij voor elke portemonnee. Een veran dering die velen zullen toejuichen, is dat in de prijs van het toegangs kaartje in het komende seizoen altijd één consumptie is inbegrepen: in de pauze staan op verschillende plaatsen in de foyer koffie, thee, fris, sap en wijn klaar. Voor een biertje moet men nog wel even naar de tap, maar ook dat is al betaald. Als er een pauze in een voorstelling zit, is er een drankje na afloop. Voorrang voor 'Vrienden' Alle informatie over de 25 voor stellingen van de stichting Vrienden van de Beun is te vinden op: www.vriendenvandebeun.nl. Het is voor de stichting - en wellicht ook voor uzelf - verreweg het mak kelijkst als kaarten via deze web- site besteld worden. Donateurs ofwel 'Vrienden' hebben, zoals elk jaar, voorrang bij de toewijzing van kaarten. Donateur zijn kan al vanaf 12,50 per jaar. Papieren theatergidsen zijn altijd af te halen bij de bibliotheken in Heiloo en omgeving, bij thea ter De Beun, kantoorboekhandel De Schrijverij en op het gemeen tehuis van Heiloo. Per mail zijn de Vrienden van de Beun bereikbaar via het adres secr@vriendenvandebeun.nl en tele fonisch via: 06 39 10 16 84. De theatergids is in druk en online verkrijgbaar. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 7 mei wordt de expositie over 50 jaar BukBuk, bij de Historische Vereniging Oud Heiloo, aange vuld met een presentatie over BukPop. Aan de hand van foto's, een dia-presentatie en muziek wordt de geschiedenis van BukPop belicht. Het eerste BukPop-festival werd in 1978 gehouden aan het Zevenhuizen. De jeugd kreeg de smaak te pakken en er werd besloten dat het een jaarlijks terug kerend festival moest worden. Vooral Bukkers en oud-Bukkers regelden alles op vrijwillige basis. In de loop der jaren werden, naast Nederlandse bands, ook steeds meer internationale bands uitgeno digd en werd het terrein aan de het Zevenhuizen geruild voor het eve nemententerrein aan de Omloop. Het topjaar 1980 met de band Fischer Z was een groot succes. Daarna volgden nog vele toppers zoals Loudness, Dexy's Midnight Runners en Little Steven and the Disciples of Soul. Door de schaalvergroting en de top-acts werd het steeds ingewikkelder voor de Stichting BukPop om een festi val te organiseren en in 1985 werd voor de laatste keer een BukPop gehouden. De Oudheidkamer, Bergeonstraat 30, is geopend op zaterdag van 14.00 - 17.00 uur en dinsdag van 19.00 - 21.00 uur. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt twee keer per maand een Opkikker aan een vereniging of stichting. Sinds januari 2016 is het bedrag verhoogd van 300,00 naar 500,00. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen, verkrijgbaar bij de kassa of via www.stichtingxopx.wordpress.com. De eerste opkikker van de maand mei gaat naar Organisatie Groot Dictee voor het organiseren van het 1e Groot Dictee Junior voor alle basisschoolleerlingen van groep 8 in Heiloo. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17, in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. De regionale trots TA'E Music opende in 1983 het BukPop-festival. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5