'lb Heilooër talenten Lissa en Danique Mega Geraniummarkt 13 en 14 mei bij 't Loo Verkeer in Heiloo? Geef online je mening! LEWIN 9 INGEZONDEN MEDEDELING Cadeau bij een cadeau De voetbalvereniging als werkgever ADVOCATENKANTOOR Afzwemmers bij' Zwembad Loos UITKIJKPOST 4 MEI 201 HEILOO - Beautysalon Mooi is een sfeervolle schoonheidssalon, geves tigd boven parfumerie Mooi in 't Loo. De kracht van de parfumerie en beautysalon samen is dat de laatste trends op de voet gevolgd worden en het aanbod erg groot is op gebied van o.a. huidverzorging en make-up. Bij Beautysalon Mooi heeft u een ruime keuze uit verschillende huidver- beterende en ontspannende gezichts-, lichaams-, en deelbehandelingen, waarbij gebruik wordt gemaakt van de kwaliteitsproducten van onder andere de topmerken Clarins en Sisley. U kunt rekenen op het beste advies met de kennis die de ervaren schoonheidsspecialistes hebben. Even voorstellen Karin Molenaar (rechts): "Ik ben ruim 12 jaar schoonheidsspecialiste. Ik heb verschillende opleidingen en cursussen gevolgd, waaronder allround schoonheidsspecialist niveau 3 en 4, Cidesco Beauty Therapist (interna tionale opleiding schoonheidsspecialist), visagist en dermatologie voor schoonheidsspecialist." Lisette Wokke (links): "Ik ben ruim 22 jaar schoonheidsspecialiste. Ook ik heb verschillende opleidingen en cursussen gevolgd, waaronder all round schoonheidsspecialist niveau 3 en 4, en ik heb veel kennis opge daan op het gebied van huidproblematiek en massages." Moederdag is de dag dat alle moeders even in het zonnetje gezet worden. Beautysalon Mooi doet dat dus ook heel graag. Bij iedere aankoop van een moederdagcadeau krijgt u een speciale verrassing die u óók aan haar kunt geven: een cadeaubon met mooie samples ('monstertjes'). Bij ver zilvering van de bon in combinatie met een behandeling krijgt de moeder een mooie luxe goodiebag mee naar huis. Op de Facebookpagina kunt u bovendien geweldige prijzen winnen. Beautysalon Mooi werkt met spe ciale hars: bodysugaring. Dit is natuurlijke hars, geschikt voor de meest gevoelige huid, en minder pijnlijk. Beautysalon Mooi is aangesloten bij de brancheorganisatie ANBOS. www.mooibeautysalon.nl. De burgemeester reikte de beker uit. Aangeleverde foto HEILOO - De prijs voor hét talent van Heiloo 2016 is op het Oranjebal naar Lissa en Danique gegaan. Een maand voor Koningsdag hebben de 12-jarige meiden een liedje gevonden en hierop een dans bedacht. Dat werd 'Policeman' van Eva Simons. Op het podium waren ze niet meer zenuwachtig. Het was een verrassing dat er maar 2 kandi daten waren, maar het was natuur lijk leuk om te winnen. De burge meester reikte de beker uit en de dames werden gefeliciteerd van alle kanten. Maar de meest speciale felicitatie was dat een blind meisje samen met haar familie naar hen toe kwam om te feliciteren en te zeggen dat het leuk was om te luis teren. HEILOO - De Aalsmeerse Plantenhal organiseert ook dit jaar weer de Geraniummarkt. Er zijn vele Heiloose ondernemers aanwezig, zoals Holland Blumen Markt, GGZ, De Binnentuin Heiloo, Beentjes Bloemen en Groei Bloei. De Geraniummarkt vindt plaats op het marktterrein tussen HEMA en Blokker bij Winkelhof 't Loo. Het hele terrein is gevuld met zomer- bloeiers, vaste planten, struiken, aardbeien en bloemen. Kortom: te veel om op te noe men. Ook dit jaar is er weer een grote autoshow van Van der Steen Autobedrijf met diverse acties. Tevens is er voor de kinderen een springkussen. Het worden twee dagen om niet te missen: vrijdag 13 mei en zaterdag 14 mei! Zomerbloeiers, vaste planten, struiken, aardbeien, bloemen... en meer! Aangeleverde foto HEILOO - Gemeente Heiloo is 18 april met een e-participatie- traject gestart. Inwoners kun nen tot 12 juni op www.heiloo. nl/verkeersplan aangeven welke verkeerssituaties in Heiloo ze veranderd willen zien. De opmerkingen worden meege nomen in de denktank-bijeen komsten die vanaf juni plaats vinden. De uitkomsten van de e-participatie en de maatschap pelijke denktank worden meege nomen in de actualisatie van het Verkeersplan voor Heiloo. Op de website van de gemeente staat meer informatie over het Verkeersplan en een link naar www.verbeterdebuurt.nl. Op deze site kunnen inwoners op de kaart van Heiloo met een rode punaise aangeven welke (verkeers)situa- ties verbeterd moeten worden. Ook kunnen ze met een lampje ideeën achterlaten. Daarvoor moeten ze dan wel een account aanmaken. Door het downloaden van de app Verbeterdebuurt op mobiel kunnen inwoners ook via hun telefoon laten weten welke verkeerssituaties aan gepakt moeten worden. Natuurlijk kunnen inwoners ook een e-mail sturen naar verkeersplan@ heiloo.nl of een brief sturen naar de gemeente. De onderwerpen die uit de e-participatie komen worden in de maatschappelijke denktank besproken. Aan deze denktank nemen belangenverenigingen deel, zoals de fietsersbond en verschil lende betrokkenen uit buurten in Heiloo. Het eerste onderwerp dat in de denktank wordt besproken, is de aanleg van de aansluiting A9. De maatschappelijke denktankbij eenkomsten vinden plaats in juni en juli. Met de komst van nieuwe woonwijken, de aanleg van de aan sluiting A9 en de uitbreiding van de Boekelermeer gaat de huidige ver keerssituatie veranderen en is het lopende Verkeersplan Heiloo 2008 niet meer toereikend. Heiloo wil bereikbaar zijn en blijven en tege lijk zijn groene karakter behouden. Het geactualiseerde Verkeersplan houdt daarom rekening met groei en groen. Het zal zich in ieder geval richten op een goede wegenstruc tuur, waar het verkeer rijdt op de wegen die daarvoor geschikt zijn en op een betere OV-verbinding. Dit alles gebeurt natuurlijk met het groene karakter van Heiloo in het achterhoofd. De KNVB maakt zich zorgen over de positie van de amateur voetbalclubs sinds de invoering van de Wet Werk en Zekerheid. Amateurclubs zijn gebaat bij contracten per seizoen. Elke club wil ieder seizoen weer met de sterkste combinatie van team/trainer en coach starten. Door de nieuwe wet is het veel moelijker geworden om nog arbeidscontracten aan te bieden aan voetballers of coaches/trai ners vanwege aanpassingen van de ketenregeling. A. Voorheen kon er na het zomerreces, dat minimaal 3 maanden duurde, weer een nieuw arbeidscontract voor een seizoen worden aangeboden. Dat kan sinds 1 januari 2015 niet meer, omdat de pauze nu langer dan 6 maanden moet zijn en dat is niet te combineren met het normale voetbalseizoen. B. De maximale duur van de contracten voor bepaalde tijd mag niet langer dan 2 jaar zijn. Dat was 3 jaar. Na het tweede seizoen heeft een amateurclub dus alleen nog de keus tussen: geen verlenging aanbieden en dus weinig continuïteit; het aanbieden van contracten voor onbepaalde tijd met alle financiële risico's die daarbij horen; alleen nog onbetaalde ama teurs laten spelen en werken met trainer-vrijwilligers. Het wachten is op een CAO voor amateurvoetbalclubs die amateurclubs dezelfde flexibili teit gaat geven als clubs in het betaalde voetbal, die een eigen CAO hebben. Profclubs zijn niet gebonden aan de ketenrege ling. Zij mogen profvoetballers en trainers/coaches een onbe perkt aantal contracten voor bepaalde tijd aanbieden - voor een seizoen of meerdere seizoe nen - zonder dat er een arbeids overeenkomst voor onbepaalde tijd ontstaat. Bijzonder aan contracten van profvoetballers is verder dat deze niet tussen tijds kunnen worden opgezegd. Het is de basis voor de transfer markt, een belangrijke bron van inkomsten voor het betaalde voetbal. Dit is buiten de sport wereld een uitzondering. Ons eerste aanspreekpunt voor vragen over arbeids recht is mr. Hanneke Lewin (lewin@advocaatlewin.nl). HEILOO - Deze afzwemmers haalden afgelopen week hun diploma: A: Kisean Dahl, Sven Edelman, Jolie Erich, Kartika Glorie, Melle Koot, Gabriel Miranda, Piet Nijbacker, Marin Nijland. Diploma B: Dian Admiraal, Daniël van den Akker, Milan Bakker, Sam den Breejen, Lieke van Dijken, Joep Groeneveld, Lynn Huiberts, Janne Jacobs, Nancy Keuning, Antony Miranda, Alec Ruimschotel, Pien Schermer, Suus Terluin, Bente van der Velden. Diploma C: Laura Keuning en Querine Koppes. Gefeliciteerd!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 9