15 mei mixtoernooi bij Double Stars Heiloo Wandelvoetbal voor 60-plussers SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Mooi regiokampioenschap voor GTH-turnsters sport 17 Handbaldames Meervogels doen goede zaken tegen Schagen Gezonde activiteiten kalender Sanne Briefjes bij Nederlands jeugdkampioenschap tafeltennis Gezond leven is... eten wat de natuur ons geeft! www.facebook.com/buurtsportcoachheiloo www.facebook.com/appeltje.eitje.heiloo HOOF] AKERSLOOT - De handbaldames van Meervogels doen het goed in de bekercompetitie. De kwartfi nale werd in Akersloot gespeeld tegen Schagen. Meervogels startte voortvarend en liet prima acties in de aanval zien met daar tegen over sterk verdedigend werk. Hoewel Schagen nog wist aan te haken met een paar afstands schoten en cirkelcombinaties stond Meervogels goed haar man netje. Meervogels wist een gaatje te slaan en zette dit prima door. Ruststand: 12-7. HEILOO - Op zondag 15 mei, eerste Pinksterdag, organiseert honk- en softbalvereniging Double Stars Heiloo weer een open mix-softbaltoernooi op haar velden op het sportpark 't Vennewater. Iedereen vanaf 15 jaar, ook niet- leden en beginnelingen, kunnen gratis meedoen. Inschrijven kan individueel of als compleet team (minimaal 9 spelers). Het toernooi begint om 12.00 uur en het is een recreatief toernooi. Ook als je nog nooit een bal hebt gegooid of geslagen kun je gezellig meedoen. Einde is rond 17.00 uur, maar niemand hoeft gelijk naar huis. Er is genoeg lekkers te eten na afloop. Ook tussen de wedstrijden door is er tijd om bij anderen te kij ken of lekker uit te rusten en bij te kletsen op het hopelijk zonnige ter- Aanmelden kan via een mailtje naar evenementen@doublestars.nl. Vermeld daarbij 'Mixtoernooi' en de naam van je team en je teamleden. De trainingen staan onder professionele begeleiding van de Foresters-trainers Cor Zwart, Haki Sisanovic en Koen de Jong. Aangeleverde foto HEILOO - Voetbalvereniging De Foresters, Buurtsportcoach Heiloo en Stichting Welzijn Heiloo zijn een samenwer king aangegaan. Vanaf vrijdag 3 juni starten zij met 'Walking Football'. Bij deze nieuwe voetbalvorm mag, geheel zoals de naam doet vermoeden, niet worden gerend. Verder mag de bal niet boven heuphoogte komen en het maken van slidings is niet toegestaan. De trainingen zijn specifiek gericht op ouderen vanaf 60 jaar. Gezellig samen zijn en werken aan een goede conditie staan voorop. De lessen zijn op de volgende vrijdagmiddagen: 3, 10, 17, 24 juni, 1 juli. (van 15.00 - 16.00 uur). De kosten voor vijf lessen zijn 25,00. De trainingen zijn bij Voetbalvereniging De Foresters, Vennewatersweg 23 in Heiloo. Voor meer informatie en/of opga ve 072- 5331297 en/of Koen de Jong op 06-51968367. De tweede helft verliep nog beter dan de eerste. De druk werd opgevoerd en Meervogels liep verder uit. Schagen antwoordde af en toe met een mooi schot, maar het werd al gauw duidelijk dat de punten voor Meervogels waren. Eindstand: 30-15. De halve finale wordt gespeeld tegen Hollandia T, op donder dag 19 mei om 19.30 uur in Tuitjenhorn. LIMMEN/HEILOO - Vorige week zondag werd in Nijmegen het Nederlandse kampioenschap tafelten nis voor de jeugd gespeeld. Hieraan mag alleen de tafeltennisjeugd meedoen die in het bezit is van de hoogste licentie (ook wel A-licentie-spelers). Cadet Sanne van Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo, begeleid door coach Arjan Barendse, bereikte in haar laatste jaar als cadet de kwartfinale (plaats 5-8) van Nederland. Een prestatie van formaat, omdat ze zich tussen de jeugdtoppers plaats te die deelnemen aan CTO tafeltennis Papendal (fulltime trainingsprogramma van NTTB). Ook in de dubbel was ze succesvol en bereikte samen met Chanel Verschoor, spelend voor FVT Rotterdam, de halve finale. Aangeleverde foto Donderdag 12 mei Biologische markt 't Loo 12.00 17.00 uur, o.m. met Miss Bean (www.miss-bean.nl) Zaterdag 15 mei Luilak workout (spinning) 6.00 - 7.00 uur, Dorssports (072-5330403) Bootcamp low intensity 10.00 - 11.00 uur, verzamel punt theater de Beun (www.bootcampclub.nl) Woensdag 18 mei Open training Walking Footbal 60+ (Old Stars), 19.00 - 20.30 uur, voetbalvereniging de Foresters (tel. 06-51968367) Kom je zondag 15 mei ook naar Double Stars? Archief foto Fa. H. Liefting Stefan Liefting www.henkliefting.nl Fruit en groente zijn gezond. Dat weet iedereen. Niet alleen vanwege de aanwezigheid van mineralen en vitamines, maar ook omdat ze vezels bevatten en weinig calorieën leveren. Zorg dat je er genoeg van eet. Neem ze bij de maaltijden en tussendoor. Varieer! Met een appel, banaan of snacktomaatjes vervang je makkelijk een ongezonde snack. Je kunt ze ook bij het ontbijt of lunch eten: groente of fruit op brood bijvoorbeeld. Wist je dat de voedingsstoffen per appelras verschillen? Het gaat er echter niet om welke de mees te voedingsstoffen bevat, maar dat ze voldoende voedings stoffen bevatten. En dat hebben ze. Eet er dus maar goed van. Fruit en groente zijn gezond!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 15