Limmen E5 vriendenteam kampioen De Foresters E1 Nederlands Kampioen 9x9 elite Auto als hoofdprijs bij Dolfinn Golftoernooi HZV heren 10 na 39 jaar kampioen SPORT Dat mag best bijzonder genoemd worden, want in plaats te kiezen voor eigen belang verkozen deze jonge spelers voor de vriendschap. Daarmee gaven ze de mogelijk heid in de E-selectie te komen op. Mooi regiokampioenschap voor GTH-turnsters UITKIJKPOST 11 MEI 2016 LIMMEN - De E5 van Limmen bestaat uit acht klasgenoten uit groep 7 van basisschool de Kerkuil. Bij de overstap van de F-competitie naar de E-competitie besloten de jon gens bij elkaar in het team te blijven. Aan het einde van het tweede sei zoen zijn zij, met nog één wedstijd te spelen, beloond met het kam pioenschap. Dit gebeurde op groot se wijze. De voorhoede bestaande uit Jurn Gerritse, Teun de Groot, Daan Bult en Stef Beemsterboer wist gemid deld tien keer per wedstrijd te sco ren. De verdediging bestaande uit Mats Hendrikse, Mike Meerman, Mees Hendrikse en Gijs Jak wist het aan tegendoelpunten tot slechts gemiddeld één per wedstrijd te beperken. Staand v.l.n.r.: Mike Kragtwijk (leider), René van der Velden, Dean Dijkstal, Seb Kops, Rik Stiegelis (trainer/coach), Mark de Groot, Timber Kragtwijk, Lars Liefting. Liggend v.l.n.r.: Daryl de Vrij, Micha Allis, Joey Zwaan, Mateja Ristic, Brent Dijkhuis, Sven Tromp. Afwezig: Dennis Dijkhuis (leider). Aangeleverde foto HEILOO - Op 6 oktober 2015 wonnen De Foresters E1 tegen Zeeburgia het districtskam pioenschap van West 1. Op 3 mei 2016 mochten zij in het pittoreske Urk proberen om het Nederlands Kampioenschap in de categorie E pupillen Elite 9 tegen 9 binnen te halen. Met de andere 32 overgebleven kampioenen uit de andere districten zou dit geen gemakkelijke opgave worden, maar met een gezonde dosis vechtlust, juiste mentaliteit en het spelen als één team, zoals dit team het hele jaar al fantastisch doet, wisten de Egels met de winst aan de haal te gaan. Nadat de poule gewon nen werd, werd in de kwartfinale gewonnen van Zeeburgia (2-0) en in de halve finale van Halsteren (2-1). In de finale werd oude bekende Purmersteijn met 2-1 verslagen. Deze vrienden werden kampioen! Aangeleverde foto Degene die als eerste een 'hole-in-one' op hole 12 slaat wint een auto! Aangeleverde foto HEILOO - Dolfinn Golf, het jaar lijkse charitygolftoernooi van Stichting Dolfinn in samenwer king met Golf Countryclub Heiloo (GCH), wordt gespeeld op 21 mei. Iedereen is uitgeno digd om een sportieve dag op de prachtige golfbaan van Heiloo mee te maken. Daarmee doet u ook meteen een bijdrage aan Stichting Dolfinn. Het Dolfinn Golftoernooi is een uitdagende stablefordwedstrijd over 18 holes. Daarnaast treft u ook een aantal extra 'challenges' aan. Zo wordt op hole 12 de eerste hole-in-one beloond met een splin ternieuwe auto, aangeboden door F.G.J. Pepping en Truckland. Verder is er de longest putt en staat u een mystery hole te wachten. Dolfinn Golf stelt uw golftalent graag op de proef! Als beloning hebben we uiter aard een geweldig prijzenpakket klaarstaan. We ontvangen u graag om 11.00 uur in het GCH clubhuis te Heiloo. Om 12.15 uur begint de wedstrijd met een shotgunstart. Rond 17.30 uur is het einde van de wedstrijd, met aansluitend de prijsuitreiking en een diner met livemuziek 'tijdens en na' bij Brasserie In 't Groen. U kunt individueel of per flight van 4 personen inschrijven. Ook bedrijfsteams kunnen meedoen. Deelnemers moeten tenminste in het bezit te zijn van een GVB. Om aan de melden: www.dolfinngolf.nl. Staand v.l.n.r.: Rick Sanders, Mark Vreeker, Julian Vijzelaar, Wladimir Bijl, Lars Molenaar, Daan de Jong. Zittend v.l.n.r.: Bob Mooij, Wim Haagsma, Joeri de Groot. Afwezig op de foto zijn: Ivo Reimert en Rob Niesten. Aangeleverde foto HEILOO - Vorige week turnden vijf turnsters van GTH het regiokampioenschap. Als eerste kwam instapper Yara in actie, zij behaalde onder andere een 13.50 voor een strakke brugoefening. In de volgende wedstrijd turnden pupillen 2 Feliene en Esmee. Feliene begon de wedstrijd sterk op vloer en kreeg een 14.50. Zij turnde daarna de wedstrijd goed uit op de andere drie toestellen. Esmee turnde op de andere baan en aan de brug liet zij een prachtige oefening zien:13.80. Jeugdtumster Nicole kwam als laatste in actie; op balk was zij zeer stabiel en deze leverde haar een 12.40 op. De volgende ochtend was het de beurt aan jeugdturnster Silke, die een sterke wedstrijd turnde op alle toestellen. Op sprong was zij het sterkst: daar behaalde zij een 11.225, het hoogste cijfer in haar categorie. Silke heeft zich met deze resultaten als elfde geplaatst voor het districtkampioenschap. Kijk ook op www.gth-heiloo.nl. HEILOO - Afgelopen vrij dag is HZV 10 kampioen geworden in de Deimoshal te Heerhugowaard. Met nog één wedstrijd te gaan en drie punten voorsprong op directe concurrent BOL mocht de titel eigenlijk niet meer verspeeld wor den. De plooien werden dan ook gladjes gestreken door in de laatste wedstrijd op sublieme wijze met 12-3 de winst te pakken op KSV en zodoende als kampioen de vereni- gings-Teddemansbeker in ontvangst te mogen nemen. Voor de meeste spelers betekende dit dat zij na 39 jaar eindelijk een kampioenschap wisten te behalen. De bloemen, de talrijke span doeken, de vele supporters en natuurlijk de biercheque van het aanwezige bestuur viel bij de dor stige heren in goede aarde. Volgend seizoen mogen deze toppers het een klasse hoger proberen. Dat kon nog weleens een hele kluif gaan worden, maar ze gaan het op zeker proberen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 17