Bescherming reflecteert jouw stijl. ZEISS Outdoor Zonneglazen. De winkeliers van Heiloo wensen u fijne pinksterdagen! 6 ZEISS optiek 249,=* Winnaars eerste tussentrekking zaterdag 7 mei www.ikwinkelinheiloo.nl Samen met ZEISS, een topmerk dat de beste zonneglazen ter wereld maakt, hebben we een zinderende, zonnige zomeraanbieding voor u. Als u nu een zonnebril met ZEISS Zonneglazen op sterkte bij ons koopt, heeft u deze glazen al vanaf 249,= euro per paar*, incl. Ray-Ban montuur! Komt u langs bij ons in de winkel! Heeft u al volle inleverzakjes van onze kassabonnenspaaractie? Doe die dan alvast in een van de groene inlevertonnen, want zaterdag 14 mei is de tweede tussentrekking met leuke prijsjes. De ingeleverde zakjes blijven daarna uiteraard gewoon meedoen voor het hele prijzenpakket. Er zijn nog tussentijdse prijstrekkingen op 14 mei en op 21 mei. People Beauty waardebon 25,- Bakkerij Kees Zoon gratis appeltaart Tot en met zaterdag 4 juni 2016 loopt de voorjaarsactie van de gezamenlijke Heilooër winkeliers. In elke spaarcategorie is er een eerste, een tweede en een derde prijs. De eerste prijzen per categorie zijn: een Green Egg (categorie 1.000,-), een weekend weg met Fletcher Hotels voor 2 personen (categorie 500,-) en een helikoptervlucht boven Heiloo (categorie 250,-). Doe mee met de kassabonnenspaaractie en tiETCHBT- C. Spruit Laan Joke Hans E. Devilee Sandra Boers A.P. de Laat Zoon Poortweijdt Spijkerboor Vrieswijk De Boog Oudburgerlaan Haan Bas de Boer C. Overduin C. Hoetjes Mw. Van Veen Keldercroftlaan Jan Boltenhof Tulpencroftlaan Stationsweg Mariënstein Daarnaast zijn er tal van andere aantrekkelijke prijzen, beschikbaar gesteld door de winkeliers van Heiloo. In tegenstelling tot eerdere spaaracties zijn er geen contante bedragen te winnen. Spaar uw kassabonnen en maak kans op vele leuke prijzen! Wij zien u graag in onze winkels. Like ons op Facebook www.facebook.com/ikwinkelinheiloo UITKIJKPOST 11 MEI 201 GENUINE SINCE 1937 *lnformeert u bij ons naaf! de! Ve|e mogelijkheden. Multifocaal tegen meerprijs. Deze actie is geldig tot 1 juli 2016). Zonneveld Zonneveld Optiek Stationsplein 24- Heiloo Tel.072-5331275 opticien - optometrist - contactlensspeciaiist www.zonneveldoptiek.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 6