Groen 1 Gezond Forte Bescherming reflecteert jouw stijl. ZEISS Outdoor Zonneglazen. Zwembad Het Baafje biedt Fitplan voor jong en oud Hortus beurs Welkom Afslanken indWrf Zeiss Outdoor 249,=* ZEISS optiek Zondag 22 mei 201611.00 -17.00 uur STREEKMARKT BODY MIND KINDERACTIVITEITEN WORKSHOPS LEZINGEN PROEVERIJEN THEETUIN Entree 6,00 Kinderen 2,50 Kijk voor het complete programma op www.hortusalkmaar.nl Hortus Alkmaar Berenkoog 37 1822BH Alkmaar Kinderopvang Kinderdagverblijven Buitenschoolse opvang Peuterspeelzalen Meer informatie? www.fortekinderopvang.nl of 0251-658058 Samen met ZEISS, een topmerk dat de beste zonneglazen ter wereld maakt, hebben we een zinderende, zonnige zomeraanbieding voor u. Als u nu een zonnebril met ZEISS Zonneglazen op sterkte bij ons koopt, heeft u deze glazen al vanaf 249,= euro per paar*, incl. Ray-Ban montuur! Komt u langs bij ons in de winkel! De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - Een belangrijk onderdeel van een goede gezondheid is voldoende beweging, minimaal een half uur per dag. Zwembad het Baafje wil met de zwem mers aan de conditie werken en heeft daar het Fitplan voor ontwikkeld. Door middel van trainingsschema's bouwt men verant woord aan een goede conditie. Zwemmen is bij uitstek de sport om aan de condi tie te werken: er is geen belasting op de gewrichten en naast de inspanning is het ook ontspannend. Wie ondersteuning wil tijdens het banen- zwemmen kan tijdens het vrijzwemmen aan de hand van een door het Baafje gemaakt trainingsschema gaan zwemmen. Er is een grote verscheidenheid aan schema's, dus voor ieder wat wils. De schema's geven hou vast en steun in de ontwikkeling van de con ditie en zullen blijvend motiveren en activeren. Supporters van het Baafje Op vertoon van de Supporters-pas kunnen zwemmers bij elke keer vrij zwemmen een trainingsschema meenemen naar het bad. Dit schema wordt op de kant geplakt zodat vanuit het water het schema kan worden afgewerkt. Dit is een van de voordelen die Het Baafje biedt aan de Supporters van het zwembad. Abonnementhouders, die voor 1 mei een abonnement hebben aangeschaft, zijn automatisch Supporter. Wie alsnog Supporter wil worden kan zich aanmelden bij de kassa. Zwembad het Baafje heeft ver schillende trainingsschema's samengesteld. Elk schema heeft een duur van ongeveer een half uur en er zit een opbouw qua conditie niveau in. Schema 1 is voor de beginnende zwemmer. Tijdens de training wordt er 500 meter gezwommen. Schema 100 is voor de ervaren zwemmer, waarbij 1500 meter wordt gezwommen. In de trainingen zitten gevari eerde oefeningen. Zo zullen duur-, interval-, tempo-, en sprintoefeningen zich afwisse len. Naast de conditieschema's heeft Het Baafje ook schema's gemaakt speciaal voor het aanleren/verbeteren van de verschillende zwemslagen. Wie het prettig vindt om tech nische adviezen te krijgen, kan ook bij het Baafje terecht. Deze service is geheel vrijblij vend en gratis. Het Fitplan is een perfecte mogelijk heid om goed aan de conditie te werken! Wie een paar pondjes kwijt wil of de conditie op wil krikken komt meedoen aan het Fitplan. HEILOO - Het is bijna zomer! Als u nog een paar kilootjes kwijt wilt is een BioHCG- kuur een makkelijke oplossing. De kuur duurt 24 dagen en is in combinatie met een koolhydraatarme voedingsrichtlijn goed vol te houden. U raakt er 10 tot 12% van uw lichaamsgewicht mee kwijt. U kunt de kuur zelf doen maar het is ook mogelijk om deze onder begeleiding te volgen. Wij spreken tijdens de kuur 3 keer af, waarbij uw gewicht, vetpercentage, spiermassa en lichaamsmaten worden opgemeten. Ook zal er tijdens de kuur intensief contact zijn om u door eventuele moeilijke momenten te begeleiden. De losse kuur kost 135 euro. Als u de kuur onder begeleiding wilt volgen, zijn de kos ten 195 euro.Zie voor meer informatie www.simpelafslanken.com of bel Margreeth Anema op 06-15864429. GENUINE SINCE 1937 *lnformeert u bij ons naaf! de! Ve|e mogelijkheden. Multifocaal tegen meerprijs. Deze actie is geldig tot 1 juli 2016). zonneveld Zonneveld Optiek Stationsplein 24 Heiloo Tel.072-5331275 opticien - optometrist - contactlensspecialist www.zonneveldoptiek.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 13