In het Land van Niks mag niks TomTrade Wie kent postbode Dobber? itilx! tk- BEDRIJF BELICHT Telefoon- en tabletreparaties 1 9 5 Wandelen voor KWF tijdens Alp d'Huzes Jaarlijkse rommelmarkt in de Nic. Beetsweg HromTradeOH UITKIJKPOST 18 MEI 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - De Juniorenbende van Theaterbende Heiloo bestaat uit 21 leden tussen de 8 en 12 jaar. In 2016 spelen zij de voorstelling 'Het LAND van NIKS'. De groep is hecht en ze hebben met elkaar hard gewerkt om deze productie tot een levendig geheel te maken. In het Land van Niks mag niks. Niet spelen, niet schreeuwen, niet lachen, helemaal niets. Dat heeft koningin Koud'n'kill bepaald. Het Volk verveelt zich nogal, tot dat op een dag de Doodgewone Dames arriveren met hun buurjon gen Sebastiaan. Ze willen helpen het Land van Niks te veranderen in een Land van Iets. Koningin Koud'n'kill is uitzinnig van woede als ze er achter komt wat er is gebeurd, en dreigt met zware straf fen. Zou het ooit nog goedkomen met het Land van Niks? Het weekend staat bol van de stuiterende spelertjes, muziek, dans en eigen ideeën. Zoals ieder jaar verrassen de kinderen ieder een met hun vindingrijkheid, grap pige momenten en verrassende talenten. Kortom: een voorstelling die het bezoeken meer dan waard is! Datum voorstellingen: 28 mei 14.30 uur en 19.30 uur, 29 mei 2016 12.30 uur en 15.30 uur. Cultureel centrum de Strandwal, Olvendijk 2A, landgoed Willibrordus, Heiloo. Kaarten 8,00 p.p.) via www.theaterbende-heiloo.nl bij Boekhandel De Schrijverij (Heiloo) of aan de deur. Een blije Thomas Slinkert op de nieuwe locatie. Foto: Arjan Hoogvorst Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo (WBC) Telefoon: 072 - 850 09 49, e-mail: info@tomtrade.nl website: www.tomtrade.nl HEILOO - Van de spreekwoordelijke zolderkamer tot een mooie eigen ruimte in het Willibrordus Business Centrum, in amper vier jaar tijd. Dat is in vogelvlucht het verhaal van ondernemer Thomas Slinkert, die met TomTrade dagelijks een breed dien stenpakket levert op het gebied van mobiele telefoon- en tablet reparaties. Die brede en snelle service verleent TomTrade tijdens piekuren met totaal vier medewerkers. Thomas Slinkert moet glimlachen, als hij bedenkt dat hij zo'n vier jaar terug nog een eenmanszaakje runde. "Hoewel ik eigenlijk een horeca-achtergrond heb, zat ik thuis in m'n vrije tijd altijd al te knutselen met computers. Dan demonteerde ik een pc, om 'm vervolgens eigenhandig te repareren en weer netjes in elkaar te zetten", herinnert hij zich nog al te goed. "Daarnaast had ik tevens de webshop telefoonhoesjes.com, waarmee ik ook de nodige onderdelen leverde. Al snel kwamen er steeds meer verzoeken om ook reparaties uit te voeren, wat inmiddels veel meer werk oplevert dan de webshop." Alle faciliteiten Zodoende nam TomTrade zijn intrek in het WBC, waar het bedrijf tot 1 april met een werkruimte van hooguit twintig vierkante meter de klanten van dienst was. Sinds genoemde datum zijn Thomas en zijn col lega's actief vanuit een grotere ruimte enkele deuren verderop. "Hier beschikken we over aanzienlijk meer oppervlakte en alle benodigde faciliteiten, om onze klanten van dienst te zijn. Dat tot volle tevreden heid van zowel onszelf als de clientèle." Snelle service Particulieren en bedrijven kunnen bij TomTrade aankloppen voor het laten uitvoeren van reparaties aan onder meer schermen, knopjes, accu's en van mobiele laders, telefoons en tablets. Het bedrijf verleent een brede en snelle service, en kan met alle bekende merken en model len uit de voeten. "In bijna elk denkbaar geval kan de klant op de repa ratie wachten, wat uiteraard nogal belangrijk voor mensen is vandaag de dag. Verder verzorgen wij ook abonnementen van alle grote provi ders en kan iemand bij ons eveneens terecht voor allerlei accessoires, zoals hoesjes, kabeltjes en laders", aldus Thomas Slinkert. Mensen uit de wijde regio weten TomTrade inmiddels te vinden, en komen zelfs uit plaatsen als Alkmaar, Castricum en Uitgeest naar het WBC. Openingstijden: ma-di-wo-vr 10.00 - 17.30 uur, do. 09.00 - 21.00 uur, za. 13.00 - 17.00 uur. HEILOO - Gezocht: informatie over de Heilooër postbode C. Dobber die rond 1977 moet zijn overleden. Kunstschilder en schrijver Jean Thomassen uit Heiloo is op zoek naar een postbode. "Ik ben bezig met het voorwoord voor een Engels boek dat rond 2019 moet verschij nen. Daarvoor ben ik op zoek naar een in Heiloo werkzame postbode met de naam C. Dobber. Ik heb in de jaren tachtig zijn dochter ont moet die mij een foto van hem gaf, maar er was toen een kunstmarkt gaande en ik had het nogal druk en vergat haar adres te vragen. Zij is nu natuurlijk getrouwd, heet misschien anders en woont waarschijnlijk hier niet meer, en ik heb dus ook al navraag gedaan bij Dick Slagter van de vereniging Oud Heiloo, maar die kon mij niet helpen..." Thomassen hoopt dat de lezers van de Uitkijkpost hem aan meer Postbode C. Dobber uit Heiloo. informatie kunnen helpen. Wie kende hem of weet iets over hem? Reacties graag aan jeanthomassen@hotmail.com. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag 2 juni gaan Jaap de Vries uit Heiloo en Fred Valkering-Simoncic uit Egmond-Binnen voor de eerste keer proberen drie keer de Alpe d'Hues wandelend te bestijgen voor KWF Kankerbestrijding. Dit doen zij samen met duizenden fietsers en wandelaars. Zij willen hiermee 2.500,- per persoon zien binnen te halen voor het KWF. U kunt hen steunen door te doneren op https://deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl/doneren. Moedig Jaap en Fred aan, help hun het bedrag en de top te halen, en steun de strijd tegen kanker. Aangeleverde foto HEILOO - Dit jaar vindt voor de 19e keer de rommelmarkt van de Nicolaas Beetsweg plaats. Elk jaar doen er meer mensen mee. Het leuke van deze markt is dat het nog niet vergeven is met han delaren, maar gewoon de mensen die interessante spullen van hun zolders en schuren tevoorschijn halen. Bij sommige kramen is de opbrengst voor een goed doel bestemd. De straat is volledig afgesloten, dus alle ruimte om lekker te struinen en voor kinderen om te spelen op straat.Zaterdag 21 mei 2016 van 9.00 tot 15.00 uur. Meer informatie: straatmarktnicbeetsweg@gmail. com. De Theaterbende speelt 'Het Land van Niks'. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 5