Van lokaal naar wereldwijd Limmen E3 kampioen en halve finalist Zwaluwen Jeugdbeker SPORT/REGIO 21 Foresters op speurtocht Benedictusschool viert 45 jaar met Kunstweek .HOE A BB E.DICTUS SC OOI 45 J AR! Vrolijke fietsers! F2 kampioen UITKIJKPOST 2 5 MEI 201 HEILOO - In april bestond voet balvereniging de Foresters 70 jaar. De club is voor een nieuwe website op zoek naar interes sante verhalen, wetenswaardig heden, feiten, leuke anekdotes en andere bijzondere materialen over de club, om de historie van de Foresters overzichtelijk 'op papier' te krijgen. Kunt u de club aan materialen/ verhalen helpen? Neem dan contact op! Rinske van Baar: via rinskevanbaar@gmail.com of 06-21865918. Marc Brunekreef: via marcbrunekreef@gmail.com of 06-24900020. HEILOO - De Benedictusschool bestaat 45 jaar en daarom werd deze feestweek geopend met het zingen van het schoollied, het hijsen van de vlaggen, en het geven van het startsein voor de Kunstweek. Voor 4-jarigen kon de dag niet mooier beginnen. Zij werden door de hele school toegezongen! Aangeleverde foto REGIO - Karavaan Festival pre senteert van 25 mei t/m 5 juni in de regio Groot Alkmaar 170 voorstellingen en 10 landelijke premières. Gerenommeerde én jonge makers uit alle disciplines geven hun per spectief op het thema Local - Global. Hoe zijn wij verbonden met de rest van de wereld? Noord-Hollanders zijn ondernemers die nieuwsgierig zijn naar de mogelijkheden die deze globalisering biedt voor de lokale ontwikkelingen. Tegelijkertijd is er de angst voor dat wat vreemd is en van buiten komt. Karavaan Festival geeft met een gevarieerd, aantrek kelijk en spraakmakend programma inzichten in hoe lokaal steeds meer verbonden is met globaal. Het festival brengt 12 dagen lang locatietheater op 11 bijzondere en betekenisvolle plekken. Verder is er een bruisend festivalhart met korte voorstellingen, exposities, talk shows, livemuziek en eten en drin ken in V&D Alkmaar. In de polder is bijvoorbeeld Bach in de Bagger bij een bollenboer. Ook zijn er activi teiten in Bejo Zaden, in een gemaal van Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, in de duinen bij Bergen aan Zee, en op Landgoed Willibrordus in Heiloo. Kijk op www.karavaan.nl voor alle voorstellingen, tijden en locaties. LIMMEN - Limmen E3 is zater dag 7 mei kampioen geworden. Na een spannende wedstrijd in en tegen Schagen werd met 4-4 gelijkgespeeld. Na een 2-0 achterstand toonde Limmen enorme veerkracht en wis ten zij de achterstand om te buigen in een 4-3 voorsprong. Na een onte rechte vrije trap werd het vlak voor tijd alsnog gelijk. Na het laatste fluitsignaal konden de Limmense jongens feestvieren en werden de champagneflessen ontkurkt. Als slagroom op de taart wist Limmen E3 dit seizoen bovendien door te dringen tot de halve finale van het Zwaluwen Jeugdbeker-toernooi, een fantastische en zeldzame pres tatie. Kortom: een topseizoen van een geweldig team. Voor v.l.n.r.: Mees van Tol, Melle Stuifbergen, Thomas Visser, Teije Hes. Midden v.l.n.r.: Jeroen Noomen, Dinand van Tuin, Sil Koenekoop, Thomas Huijtink. Achter v.l.n.r.: Andre Dekker (trainer), Carel Hes (leider), Jurgen Visser (leider). Niet op de foto: Marcel van Tol (trainer). Aangeleverde foto LIMMEN - Ook de F2 is kampioen geworden. Bij Vios/W in Warmenhuizen moest één punt gepakt worden, maar het werden er 3: 1-4. Op de foto boven v.l.n.r: Peter Admiraal (coach), Job (trainer), Nick de Jong (assistent-coach). Midden: Chris van Haasteren, Pieter de Jong, Timme Langkemper, Dennis Admiraal, Tim Snijder. Onder: Siebe Dijkstra, Joeri Vos, Abel Voskuil, Jens de Bats. Aangeleverde foto REGIO - Anthony Verolme stuurde deze mooie foto. "Wij gingen de prachtige bloembollenvel- den fotograferen in de Hortus Bulborum in Limmen. We waren bezig wat foto's te maken langs de Zanddijk toen ik deze drie mountainbikers zag aankomen. Ik rende het bollenveld in om de snelle mannen vanuit het veld te kunnen fotograferen. Een van de fietsers zag dat en riep naar zijn maten: "Hé kijk, we komen zeker in de krant!" en hij begon als een malle naar mij te zwaaien. Wat een vro lijke kerels en wat hebben we gelachen! Misschien herkent de fietser zichzelf op deze foto, of her kent iemand deze mannen. Stuur mij een email (zie www.anthonyverolme.com) en ik zal hen alle drie een mooie print van dit leuke moment bezorgen." Foto: Anthony Verolme Er is van alles te zien en te beleven op het Karavaan Festival. Foto: Rick Akkerman/Karavaan.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2016 | | pagina 21